Jump to content

Portofoliu > Kevin95 <


Madalin10
 Share

Recommended Posts

Deci MR KEVIN 95 pentru ca ti-ai facut timp sa critici pozele mele din protofoliu,m-am gandit sa iti dau crezare ca eu nu stiu nimic din photoshop dar uitandu-ma peste creatiile tale am constatat ca mai mult de jumatate din pozele postate tu nu faci decat sa adaugi un chenar si sa schimbi contrastul la poze si nu vreau sa zic ca acele font-uri la texte sunt ingrozitor de gresite dar tu continua cu acest tip de edit ca e foarte bine pentru intelectul si imaginatia ta.

Link to comment
Share on other sites

@, Foloseste la texte Drop Shadow pentru a se evidentia mai bine. De asemenea foloseste Gradient, dar sa scazi din opacitate (nu opacitatea textului, ci a gradient-ului).
In rest, efectele sunt bune, mai ales la partea cu anime-uri :) Continua tot asa.

Link to comment
Share on other sites

@, Foloseste la texte Drop Shadow pentru a se evidentia mai bine. De asemenea foloseste Gradient, dar sa scazi din opacitate (nu opacitatea textului, ci a gradient-ului).

In rest, efectele sunt bune, mai ales la partea cu anime-uri :) Continua tot asa.

Multumesc , desi nu prea ma pricep la texte dar o sa incerc cum ai zis tu .. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.