Jump to content

[B-Zone TV] - DARK NIGHT


Evoque
 Share

Recommended Posts

Foarte frumos doar ca ar fi cateva mici exceptii:

1. Vocea negrului... cam plictisit omu adica era ca si cum citea de pe foaie

2. Spre final de ce merge negrul ca ala din scarry movie ?

3. Si in final fantoma aia se uita in fata, ar fi trb sa se uite spre el + se termina cam sec? moare sau nu ? :))

Link to comment
Share on other sites

@Decimo AllenMinyo, mulțumim. Nu prea văd rostul acestor critici deoarece: Vocea negrului părea puțin plictisită, înainte să se culce și după o zi lungă vroiai să sară pe acolo de bucurie? Al doilea lucru: tu cum te aștepți să meargă după a trecut prin toate lucrurile alea și a mers prin apa aia în care zăceau oameni morți? Fantoma se uita în fața, nu văd o mare tragedie din asta, poate să se înțeleagă că nu vroia să se uite în ochii lui sau alte lucruri. Se termină cam sec, părerea ta. Nu e cam logic ce urmează să se întâmple? Sau trebuia să explic totul pas cu pas? Spune-mi tu dacă greșesc ;)

Link to comment
Share on other sites

Ba ce sa zic? E intereseant cat de cat, sunt pisat pe mine. :(

Link to comment
Share on other sites

@Decimo AllenMinyo, mulțumim. Nu prea văd rostul acestor critici deoarece: Vocea negrului părea puțin plictisită, înainte să se culce și după o zi lungă vroiai să sară pe acolo de bucurie? Al doilea lucru: tu cum te aștepți să meargă după a trecut prin toate lucrurile alea și a mers prin apa aia în care zăceau oameni morți? Fantoma se uita în fața, nu văd o mare tragedie din asta, poate să se înțeleagă că nu vroia să se uite în ochii lui sau alte lucruri. Se termină cam sec, părerea ta. Nu e cam logic ce urmează să se întâmple? Sau trebuia să explic totul pas cu pas? Spune-mi tu dacă greșesc ;)

 

Nu gresesti, a iesit foarte frumos dar acele detalii duceau la perfectiune. Oricum mie imi place foarte mult acest filmulet deci pot sa spun ca va iesit si astept si altele ;) .

Link to comment
Share on other sites

 

Nu gresesti, a iesit foarte frumos dar acele detalii duceau la perfectiune. Oricum mie imi place foarte mult acest filmulet deci pot sa spun ca va iesit si astept si altele ;) .

Multumim, acele mici detalii nu isi aveau rostul aici oricum. Si totusi, e exagerat ce ai observat, acelea nu sunt greseli, ti-a explicat Jigsaw18 mai sus totul.

Link to comment
Share on other sites

Extraordinar, va felicit pentru ce faceti. Astept cu nerabdare alte filme de la voi! Apropo, daca s-ar putea as vrea sa particip si eu la filmari, multumesc ar fi super daca as putea.

Multumim foarte mult.

Pentru cei care vor sa ne ajute la urmatoarele filmari ne pot contacta pe Skype la urmatoarele ID-uri: primal.15 si dope9918.

Link to comment
Share on other sites

Mai primiti oameni la urmatorul film? Ca am vazut ca ati inceput filmarile deja

Bineinteles doar ca am avut niste probleme tehnice si am amanat putin filmarile, o sa continuam saptamana asta si probabil va fi gata pe data de 8 Aprilie cam asa filmul, care va fi mult mai bun decat acesta, progresam pe zi ce trece.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.