Jump to content

[Hobby] Gaming


DarkDemon
 Share

Recommended Posts

jxdECN1.png





Salutare,ma numesc Artiom si am 19 ani,de vreo cateva saptamani mam apucat de Youtube,anume de Gaming,am un canal care creste pe zi ce trece.Am facut din asta un Hobby,nu un mijloc de generare de bani.



Canal : https://www.youtube....ch4sChymPi4sYXA



Daca ati da subscribe ma veti ajuta foarte mult smile.png



Am mai multe genuri de joc,acestea le puteti vedea aici :


https://www.youtube....4sYXA/playlists



Nu uitati de subscribe,va multumesc anticipat smile.png



Si puteti lasa si o parere despre canal smile.png


Link to comment
Share on other sites

M-am abonat la canalul tau din 2 motive:Imi place ca joci niste jocuri interesante si pentru ca te pricepi pentru un inceput,chiar meriti subscribe si o sa le spun si altor prieteni sa arunce o privire pe canalul tau,poate o sa le placa si lor.

Edited by Mash
Link to comment
Share on other sites

M-am abonat la canalul tau din 2 motive:Imi place ca joci niste jocuri interesante si pentru ca te pricepi pentru un inceput,chiar meriti subscribe si o sa le spun si altor prieteni sa arunce o privire pe canalul tau,poate o sa le placa si lor.

Multumesc frumos,cand am citit asta chiar mi sa bucurat inima,imi pare bine ca va place.

Link to comment
Share on other sites

@@DarkDemon,Ai 1300 de abonati iar majoritatea clipurilor tale au sub 30 de vizualizari. Ai abonati falsi prin site-uri d'alea in care se aboneaza reciproc...

Sincer nu am nici un abonat fals,si nu pot sa ii impun sa se uite,sunt care se uita la un video,le place si se aboneaza.Eu nu am nici o vina..

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu am nici un abonat fals,si nu pot sa ii impun sa se uite,sunt care se uita la un video,le place si se aboneaza.Eu nu am nici o vina..

Nici macar vizualizarile tale nu sunt 1300 in total.
Link to comment
Share on other sites

Ce legătură are asta cu gaming-ul?

Numele topic-ului este "[Hobby] Gaming".. acest videoclip nu are NICIO legătură cu gaming-ul. Prin urmare, primești un avertisment verbal.

Topic închis.

Edited by South DaffOne
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.