DsaL Posted July 4, 2015 Share Posted July 4, 2015 Nick:DsaL Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo):Logo. Imagine (obligatoriu pentru semnatura):Nu am o imagine. Tema (In caz ca nu exista o imagine): Vreau sa fie numele meu si in parti sa fie o sirena (ceva gen cum are dani.pomian sau mentolatu) si langa nume sa scrie National Guard. Text: DsaL remember Nationl Guard. Dimensiuni: Stiti voi. Alte precizari: Multumesc anticipat. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Cristina Posted July 4, 2015 Share Posted July 4, 2015 Titlul scris incorect. Closed și interdicție 3 zile. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts