Cassidy Posted July 11, 2015 Share Posted July 11, 2015 Nick-ul tau: HuBe Server: RPG 3Descrierea bugului: Cand transferi o anumita suma de bani nu intra toata taxa in banca. De exemplu am transferat 200.000$ pe alt cont si au intrat doar 900$ in banca. Ar fi trebuit sa intre 2.000$.Screenshot(s): http://imgur.com/a/oYRr9 Link to comment Share on other sites More sharing options...
F4L KillerFish Posted July 11, 2015 Share Posted July 11, 2015 Nu toată taxa intră în bancă, ci doar un procent din ea, undeva în jur de 30% din ea. Nu e bug. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.