Jump to content

Problema - Placa video,monitor sau software.


Recommended Posts

Nume : Andrei
Ce problema ai ? :Deci, de aseara,totul mergea perfect.Am intrat sa schimb tonalitatea culorilor (Digital Viber) si Brightnessul din Nvidia Control Panel.Motivul? Pentru a avea o vizibilitate mai mare asupra inamicilor din counter strike global offensive. Dupa ce am iesit din joc,am schimbat inapoi setarile default,dar era alt fel.ecranul se vedea putin puricat,pe desktop aproape neobservabil cu niste reflexii mai sterse,ca si cum ar bate soarele in ele,sa spun asa.In schimb in unele spatii negre,gen (Shift+Tab-ul de la steam - Check Screenshots) dar si in jocuri,se vad de asemenea reflexiile si acel puricat sacaitor.Am incercat sa schimb rezolutia,sa dau restart,sa scot calculatorul din priza,sa fixez mai bine cablul de la monitor,dar nici o solutie nu a mers.Va rog sa ma ajutati sau sa-mi spuneti daca mi s-a stricat vreo componenta.

O scurta descriere a situatiei: Totul mai sus.

Screenshot : http://imgur.com/a/KrbqK
Alte precizari : Multumesc! Ofer +!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.