Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Moor Adriane, daca te uiti umpic peste vezi ca este flip la track, dar tu ce sa stii, flip si remix e ceva diferit, pa.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Ciocleiu said:

neata

am postat si eu un meme in b-gag si mi l-a sters fara sa zica nimic, de ce?=))

Nu l-am sters, i-am dat hide ca era prea slab :)) 

Link to comment
Share on other sites

Nu mai practic, l-am lasat din cauza sanatatii.

 

Eu 5 zile invat si lucrez, iar sambata si duminica ma relaxez doar cateodata.

 

Eu n-am cand sa cad in depresie, asta e si ideea :)) 

Link to comment
Share on other sites

Mananc de dimineata un iaurt. Dupa scoala o chifla si deja pe la vreo 21 iau cina.

 

Cand esti concentrat nu observi cum trece timpul.

Link to comment
Share on other sites

Eu am in sange spiritul de concurenta. Nu pot admite ca cineva sa stie mai mult ca mine sau sa faca ceva ce eu nu pot, daca asta tine de activitatea de care imi place.

Link to comment
Share on other sites

Va rog dati si voi un report la canal/video-ul asta: (care e @Innox)

 

 

De fapt, e melodia asta: 

 

Si daca m-ati putea sustine si pe mine cu un like/comment/share m-as ramane recunoscator. FAC TRACK-URI ORIGINALE.

 

 

Edited by uS Flame
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ciocleiu said:

ai fost la un control pt ochi?

eu credeam ca n-am nimic si cand ma duc, direct dioptrie -2 =)) sormea trebuie sa se opereze la ochi pt ca a neglijat acest control

Nu am probleme cu vederea.

 

23 minutes ago, uS Flame said:

Va rog dati si voi un report la canal/video-ul asta: (care e @Innox)

 

 

De fapt, e melodia asta: 

 

Si daca m-ati putea sustine si pe mine cu un like/comment/share m-as ramane recunoscator. FAC TRACK-URI ORIGINALE.

 

 

Te rog sa nu mai postezi aici.

Link to comment
Share on other sites

Bai desteptule, Jaeger are mai putini abonati decat mine deci din prima secunda e respins acest sondaj, intr-al doilea rand este Flip Track nu Track-ul in sine, hai mai vedem ce comentezi.

1 hour ago, Ciocleiu said:

cum ai facut melodia aia, Flame?

Simplu, sunt foarte multe aplicatii. Recomand FL Studio 12

Dau eu pack pentru incepatori :)❤️

Link to comment
Share on other sites

@Innox dacă era remix la melodie trebuia să menționezi asta, nu s-o dai drept ca și creație completă proprie, dar oricum, nu e cazul pentru că nu este niciun remix, pur și simplu ai descărcat un video de pe canalul producătorului (https://www.youtube.com/watch?v=tUCkETCOvJo - videoul exact) și l-ai reuploadat la tine pe canal, care degeaba are mai mulți fake subscribers atât timp cât videoclipul are o vechime de 2 zile față de una de 9 luni. Extrem de penibil ceea ce faci și mai jalnic este că tu continui cu minciuna, pretinzi că ai 17 ani însă tipu' de a făcut melodia are chiar 16 ani. Get a life.

Oh, și acum am observat că ai spus tâmpenia asta: "flip si remix e ceva diferit" :)) ca "music producer" ar fi trebuit să știi mai bine.

@uS Flame nu cred că ajută atât de mult un report către Youtube, însă dacă iei legătura direct cu producătorul original poți rezolva mai multe.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.