Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

eu sunt smecher

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NGB said:

Neaţa, să aveţi un Crăciun Fericit!

Multumim, la fel!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, South Sebi said:

Crăciun fericit băieții mei, să ne auzim cu bine și în anul viitor, la fel de voioși și la fel de cuminți. :X 

Tu de cand drq esti in team?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Innox said:

Tu de cand drq esti in team?

De ceva timp, însă nu prea am timp să postez, nu ne arăta nouă pe aici că ai învățat să înjuri te rog frumos că nu am chef de tine azi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, South Sebi said:

De ceva timp, însă nu prea am timp să postez, nu ne arăta nouă pe aici că ai învățat să înjuri te rog frumos că nu am chef de tine azi.

Ce rau esti tu :), oare vei fi asa de rau si dupa ce vei pierde functia?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Innox said:

Ce rau esti tu :), oare vei fi asa de rau si dupa ce vei pierde functia?

Sincer, măcar am obținut această funcție și am făcut ceva pentru jucători, las-o baltă că n am chef să mă cert cu un copil azi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, South Sebi said:

Sincer, măcar am obținut această funcție și am făcut ceva pentru jucători, las-o baltă că n am chef să mă cert cu un copil azi.

Am vorbit deja cu foarte multi baieti, sa vedem cum mai tii pasul mie cu Zarzare ❤️  

Link to comment
Share on other sites

Just now, Innox said:

Am vorbit deja cu foarte multi baieti, sa vedem cum mai tii pasul mie cu Zarzare ❤️  

=)) donezi în jocul ăsta din 2004 și oferi bani pentru voturi, Euro pe Shop mai nou am auzit, bravo ție men, nu prea îmi pasă, mi s-a luat de Mayor, iei, asta e.

Link to comment
Share on other sites

Just now, South Sebi said:

=)) donezi în jocul ăsta din 2004 și oferi bani pentru voturi, Euro pe Shop mai nou am auzit, bravo ție men, nu prea îmi pasă, mi s-a luat de Mayor, iei, asta e.

Din 2004? 

 

Daca ti s-a luat de Mayor cum zici tu, nu mai candida nici acum.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Innox said:

Din 2004? 

 

Daca ti s-a luat de Mayor cum zici tu, nu mai candida nici acum.

Nu-mi zici tu mie ce să fac, am vrut să le spun la băieți sărbători fericite, atât am avut de zis, salut, o să vedem cine ia Mayor Ianuarie, o zi bună!

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, South Sebi said:

Nu-mi zici tu mie ce să fac, am vrut să le spun la băieți sărbători fericite, atât am avut de zis, salut, o să vedem cine ia Mayor Ianuarie, o zi bună!

Mai sunt oameni pe lumea asta, si nu ar fi corect pentru altii, oricum oamenii vor vedea ca iti doresti mai mult de cat ai, si in curand ( de cat ai avut ) nu stii sa pretuiesti ceea ce-ai capatat, oricum

vom vedea cine ia cum ai zis si tu, apropo daca un mayor vrea sa mai fie inca o data mayor trebuie sa vorbeasca cu un admin 4+, si cum crede adminul ca s-a descurcat respectivul Mayor.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, I O N U T said:

Salut si Craciun Fericit ! 

Craciun fericit si tie, Ionut!

Link to comment
Share on other sites

nu stiu sa-ti raspund fiule.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rTn Dyablox VIP said:

Bună dimineața echipă. Scuzați absența.

 

Sărbători fericite la toți.

la voi in MD, cand sarbatoriti?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.