Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

Păi totuși e capitală, chiar nu-mi găsești nimic?

 

Noapte bună echipă, ne auzim mâine.

ala rau din ghiocul meu spune ca ar fi bine sa iti faci un server de samp sau o carciuma prietenoasa pentru roaceri

 

@Lil Wald e decent, da ai ascultat vreodata Cumicu, Ra, Para, Cod, Releveu, Gun Fu, Ais the chef, Fratelenord, Zmoalacazan sau Dilimanjaro? sunt toti romani, nu au promovare canta la 15-20 de oameni in puburi, nu au aparut la radio sau la tv si nu canta sf-uri, poeti contemporani nu pisati din afara care fac playback si nici macar textele nu-s scrise de ei, practic au si ingineri de sunet care le baga un autotune si totul suna bine, poti ajunge vedeta cu 0 talent, exemplele sunt astia din newschool, te invit sa asculti 2-3 si sa-mi zici cum e, astia-s marfa nu aia care canta despre o haina

Edited by FabiShunk TSA
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, FabiShunk TSA said:

ala rau din ghiocul meu spune ca ar fi bine sa iti faci un server de samp sau o carciuma prietenoasa pentru roaceri

De azi îmi deschid propriul server de SA:MP.

 

Neața echipă, să aveți o zi frumoasă.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

De azi îmi deschid propriul server de SA:MP.

 

Neața echipă, să aveți o zi frumoasă.

Ai skype/discord sa vorbim ceva?

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

De azi îmi deschid propriul server de SA:MP.

 

Neața echipă, să aveți o zi frumoasă.

 La fel si tie! 

Ce mai faceti? Am fost cam inactiv :)) 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Innox said:

Ai skype/discord sa vorbim ceva?

Skype, dar nu-l folosesc, mai degraba Whatsapp sau Facebook.

 

50 minutes ago, D a n n said:

 La fel si tie! 

Ce mai faceti? Am fost cam inactiv :)) 

Mereu ești inactiv :) 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Skype, dar nu-l folosesc, mai degraba Whatsapp sau Facebook.

 

Mereu ești inactiv :) 

fb?

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Bilosul said:

ducetetiva draecului cu rapul vostru romanesc, piesele lor sunt de gunoi muye kazy pluaie si niemni altu paaaaaaa

Sa te pis in freza de sclavete

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lil Wald said:

@FabiShunk TSA am ascultat si inca ascult, dar i-ai uitat pe Subcarpati, Nimeni Altu', Faust, Flow Rege, Stres, Dragonu, gazaH, Macanache, Phunk B, Rappa -- am uitat de Deceneu, Kazi Ploae

 

https://www.youtube.com/watch?v=jQdnh6eXP6c

am ascultat pe toti, sunt destul de populari dintre ei phunk mi se pare cel mai relevant la momentul actual, flou rege nu-mi place, stres nu prea, macanache nu prea ascult, deceneu zeu al hh in romania, nimeni altu nu prea imi place, nu e genul meu, omul o da bine, nu e pe sf-uri si eu am zis doar de aia necunoscuti pe care nu prea eram sigur ca i-ai ascultat :)) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, FabiShunk TSA said:

am ascultat pe toti, sunt destul de populari dintre ei phunk mi se pare cel mai relevant la momentul actual, flou rege nu-mi place, stres nu prea, macanache nu prea ascult, deceneu zeu al hh in romania, nimeni altu nu prea imi place, nu e genul meu, omul o da bine, nu e pe sf-uri si eu am zis doar de aia necunoscuti pe care nu prea eram sigur ca i-ai ascultat :)) 

Am auzit de toti, cu hip-hop m-am nascut, cu hip-hop am crescut, La Familia, Bug, parazitii, CTC, RACLA... Morometzii ascultam mult cand eram mic.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.