Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Lista detine toti membrii care au fost acceptati, este o evidenta a mea, nu a celor care posteaza.

 

Oricum o sa-i accept pe toti care indeplineste minimul, deoarece poate si vin ei doar pentru posturi, dar sper ca odata ce vor intra in contact cu noi, sa-si schimbe viziunea.

Link to comment
Share on other sites

Neața,

Așa este cum zici tu Dyablox dar nu e prea bine deoarece fac 1000 de post-uri apoi nu mai postează cât timp mai joacă el SA-MP. Când o să-mi bag iar mb pe telefon că s-au duss o să vorbesc mai des cu voi pt că o să intru și de la școală :)

Link to comment
Share on other sites

Strandy eu te ingropasem de mult =))

 

Unde ai dispărut?

am fost plecat fiule prin Israel alea alea smecherii am vazut pe la uS dintr-o greseala cum te faceau aia spammer mare no-lifer copil etc si am zis sa mai intru pe aici sa vad daca-s pe lista de nu te spargeammmmmm tu ce mai faci?

Link to comment
Share on other sites

am fost plecat fiule prin Israel alea alea smecherii am vazut pe la uS dintr-o greseala cum te faceau aia spammer mare no-lifer copil etc si am zis sa mai intru pe aici sa vad daca-s pe lista de nu te spargeammmmmm tu ce mai faci?

Ce ba? Aia de la uS care formează 60% din salariu lui kelton, vorbeau de mine?

Link to comment
Share on other sites

Palmieri de copii, dya ăla atât face toată ziua. Stă pe la clanuri neoficiale şi face +1 ca un obsedat ??

Ehh Zeek, ce intelegi tu? Sa aud din partea ta ca sunt obsedat ar fi ridicol.
Ca sa fac un post, am nevoie de 1 min maxim, iar zilnic ajung la 12-15 posturi, adica maxim imi pierd 15 minute pe forum zilnic si aia le irosesc cand sunt in drum spre destinatie. Tu care ai 12k de ore intr-o joaca sa nu mai zic de cati $$ ai bagat, ma judeci pe mine? Serios? Daca suntem comunicabili, e problema noasta, nu inteleg de ce tu ai un cuvant de spus la adresa noastra? Atat timp cat nu te atingem, te rog sa fii si tu indiferent fata de noi. De cateva zile postez doar in clanul meu neoficial, asta ma face obsedat? Sau nu mai aveai ce replici sa le dai colegilor tai ca sa te dai tare in fata lor? La asa nerespect de la tine, nu m-am asteptat.

Palmieri de copii, dya ăla atât face toată ziua. Stă pe la clanuri neoficiale şi face +1 ca un obsedat ??

@, aia e, ma duc sa scap de depresie postand in fiecare topic.

Link to comment
Share on other sites

Nu-si are rostul sa-ti pierzi timpul cu no-liferii de elita, cand cineva ii ajunge putin se alarmeaza ca daca in viata e un simplu trecator, macar intr-o joaca sa ramana si el o "legenda" fata copii de 12 - 13 ani, sa vada ca a avut multe posturi, topics si ca e VIP, ce-l care "i-a dat o mana de ajutor" lui Kelton sa-si radice salariul.

Ca sa scapi de el trebuie doar sa afirmi cea ce zice, chiar daca nu e adevarat, ca asta il ajuta sa se simta mai increzut in prostia sa.

Link to comment
Share on other sites

 

 

De eram in locul tau il violam, dar sa fii bajat cuminte tot nu strica

Ajunge cu veol pe azi ca-si pierde Bobo clientura de ne incadram prea mult versus toti dobitocii astia.
Link to comment
Share on other sites

Tu crezi ca ei mult o sa se mai joace cu mine asa? Ba mi-l inchide, ba mi-l deschide, ba scoate posturile, ba le pune inapoi. Cred ca am ajuns la limita unde daca mai calc odata pe bec, bye bye la echipa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.