Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

@@rTn Dyablox VIP, așa este, am și planul B dacă nu ajung fotbalist mare. Cred că este bun și planul B, profitabil dar nu ca fotbalul. Eu sunt sigur în ceea ce fac și fac tot posibilul să ajung fotbalist în Liga 1 sau în ale țări, dar cum este fotbalul în România, nu prea cred.

Link to comment
Share on other sites

@@Kasparov, maine te scoli si hop ai cancer la creier. Mergi si tu frumusel acasa si hop cutitu bagat in cur si mori printr-un dvor sangerand. Te otrajesti cu chifla de la scoala. Iti intra o urechelnita in pula. Cand iti fac otsos una, te musca drq ca ramai fara. Continui?

Link to comment
Share on other sites

 

 

maine te scoli si hop ai cancer la creier. Mergi si tu frumusel acasa si hop cutitu bagat in cur si mori printr-un dvor sangerand. Te otrajesti cu chifla de la scoala. Iti intra o urechelnita in pula. Cand iti fac otsos una, te musca drq ca ramai fara. Continui?

 

Asupra cancerului ai influență, poți evita moartea dacă mergeai cu regularitate la spital să-ți faci revizie medicale, întrucât cancerul detectat la timp se tratează. Deci asta depinde de tine, daca nu-ți dai interes la timp, plătești consecințele.

Chifla tu decizi s-o mănânci nu te obliga viața ))

Urechelnița aia îți intră pe pula că mergi cu pula goală prin păduri și nu păstrezi noremele de securitate care sunt puse pe Google de ”Cum să faci ca sa nu-ți între o unrechelniță pe pula.

Mergi la Bercut Club Chișinău ca să te înveți cum să te aperi când cineva vrea să te atace cu cuțitul, tot depinde de tine, cât de instruit ești. Chiar daca te poți apara dar îți baga cuțitul înseamnă că nu erai destul de instruit.

 

Otsosu deam n-am ce zice, pur dreptate.

 

 

 

 


@@zacKSENPAI, Ție ți-am zis să desenezi anime Senpaie. Lui celalt i-am zis de carte.


P.S. Pre calm formulul, n-am de cine sa ma daibesc

Link to comment
Share on other sites

Si daca ai un coleg nebun care intr-o zi o sa vina cu o arma la scoala si te impusca? Daca se intampla cutremur si tu esti la un etaj inalt? Daca tu mergi linistit acasa, da un prost pierde controlul masinii si te calca? Sa zici ca tu controlezi totul e absurd.

Link to comment
Share on other sites

@@rTn Dyablox VIP, neața și ție.

Nu mă pricep la desenat doar să pun foaia peste altă foaie și să copiez de pe aceea foaie :)) așa fac la toate orele când ne pune să facem un desen, înafară de matematică la geometrie. Și la fizică la care trebuie, la biologie, la desen, la tot :). Asta înseamnă să fii elev adevărat.

Azi am test la română și meci :) urați-mi succes să iau peste 5-6 și să nu iau niciun gol :)

Link to comment
Share on other sites

@@Ionut S, păi dacă vrei, urmează-ți visu și muncește foarte mult, ceea ce fac eu.

@@rTn Dyablox VIP, crede-mă că mă străduiesc foarte mult să prind locul de titluar, nu joc titular din cauza că sunt puțin scund, iar celălalt are 1,85 la 15 ani :)

Am mai jucat și titular în unele meciuri.

Suntem urmăriți de Google (1).

Seara la echipă.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.