Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Just now, GreenWald RG said:

@Shyphter RIP =)) Csf eu stau acasa azi toata ziua. Poate ies pe la 10 la o tigare, dar, in rest, nu ies azi..

Asa speram si eu pana mi-am amintit de mwditatii, daca nu ma trezeam eram lejer acu,  posteaza la allstars

Link to comment
Share on other sites

@Christian SoNpoti sa ai si 10 badgeturi, sa fii si Kelton si Dani la un loc, daca mai postezi odata aici fara acordul meu ajungi cu un singur badget, unul sur pe care inca nu l-am reusit sa-l vad pe noul forum.

Salutare la echipa, ce faceti ba?

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

@Christian SoNpoti sa ai si 10 badgeturi, sa fii si Kelton si Dani la un loc, daca mai postezi odata aici fara acordul meu ajungi cu un singur badget, unul sur pe care inca nu l-am reusit sa-l vad pe noul forum.

Salutare la echipa, ce faceti ba?

=)))))))) mor 

 

 

 

Ma intreb ce discursuri ai pentru criminali =))

Link to comment
Share on other sites

:)

 

Era unul care posta de capul lui, a avut vreo 7 conturi și pe fiecare obținea moderator, i le-am scos de fiecare data și încă am făcut asa ca nu putea posta la nici un clan neoficial =))

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

:)

 

Era unul care posta de capul lui, a avut vreo 7 conturi și pe fiecare obținea moderator, i le-am scos de fiecare data și încă am făcut asa ca nu putea posta la nici un clan neoficial =))

=)) e raw cu tine, bine ca am aplicat din prima :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.