Jump to content

Cerere-Claudiu[XBB].- Avatar & Logo


Claudiu XBB
 Share

Recommended Posts

  • Nick: Claudiu[XBB].

  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo): Avatar si Logo.

Imagine (obligatoriu pentru semnatura): -Pentru Avatar la fel ca asta doar ca o vreau cu numele meu doar Claudiu daca nu incape si fara clanulala de jos. OA7PnyC.gif

Tema (In caz ca nu exista o imagine): Masini sau un Barbat la costum frumos cat pentru LOGO as vrea un fel de avatar din PD si un scris frumos cu Claudiu[XBB].

Text: Claudiu[XBB]. Scris frumos pe Avatar pentru LOGO as vrea ceva cu PD o insigna care sa fie si Cladiu[XBB]. scris nu stiu voi stiti.

Dimensiuni: Cat sa le accepte forum.

Alte precizari: Nu stiu, succes :*

Edited by AIM ClaudiuXBB
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.