Jump to content

[Portofoliu] Reedorf


Reedorf
 Share

Recommended Posts

S4aRhx7.png

 

  • Făcut cam rău. „Contact” scris in litere mari și „SO - Social M” in mic, le faci pe toate egale-ntre ele.
  • Butonul de „search”, iconița este mai mare decât textul: trebuie să fie egale, la fel ca sus.
  • Deobicei, drepturile de autor se pun in footer, in niciun caz in header. Că, oricum, stă urât.

 

Mai ai de lucrat...

Link to comment
Share on other sites

 

2Nvsp4K.png

V9ZN4jn.jpg

wf0jN6l.png

nVH9TGf.jpg

 

 

1) - Sincer să fiu, nu imi place deloc. De inceput, de la redimensionare, dacă e să te uiți la mâini, calitatea sa a scăzut enorm. Pe lângă asta, prea luminoasă și logo-ul strică foarte mult.

 

2) - Creația, banner-ul pentru YouTube, se putea și mai bine. De inceput, se vede că și ea e luminoasă și patternu' ăla strică. In rest, imi place foarte mult text-ul, chiar dacă se putea mai bine (2 - 3 minute la el și ar fi fost perfect) și da, uitasem, prea „colorată”. Nu uita, că atunci când faci un banner pentru YouTube o să fie lume care o să intre și de pe SMart TV. Data viitoare când vrei să faci un banner trebuie să te gândești și pentru ăia. Să fie adaptabil, să nu mai fie partea aia neagră și logo-ul. Logo-ul mai degrabă in pui unde pe versiunea 1440px in dreapta.

 

3) - Nu imi place deloc.

 

4) - La fel ca la punctul 3.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.