Jump to content

Portofoliu-Zomby


SS Wehrmacht
 Share

Recommended Posts

Salut, am aflat si eu recent cum e sa faci creatii in Photoshop CS6.


Mai jos aveti cateva creatii:


wrl8NNm.gifuD1OOc7.gif



U24PHoF.gifuEEEFD5.gif


B3hMf8Q.gif8uy9KKs.png


k4JPBPP.gif



Vreau ca sa va da-ti cu parerea cat mai mult. Sa-mi zice-ti toate defectele si ce am inca de invatat. Stiu ca nu sunt reusite, caci toti inavata din greseli, unele nu au marimea buna (150x300).


Multumesc mult!



Link to comment
Share on other sites

Sunt foarte frumoase,felicitari chiar imi plac,la toate folosesti acel efect de scantei.

Link to comment
Share on other sites

Pai,cu ce sa incep..Cand intri in drop shadow,chestia aia pentru text,pune 1 0 1 si opacity 100%,pentru ca arata mai fain.Renunta la efecte,nu fac nimic,decat strica imaginea stock-urilor si incearca sa ai o redimensionare cat mai frumoasa.Ok,daca iti plac chiar asa mult efectele,aici aici foarte multe: http://imgur.com/VZCFo1H,flPh80O,iB9i8E2,EPfKS6P,PDF9d8K,TluNvFi,zqz38PA,ZBySKYM,jMV1a7z,oSQZCHe,BsTH3j0,J4Knv4Q,naNf4Cy,5bfn1DT,JVdxiEh,3KmEf9x,rCRvREt,HOAQ7v7,wmKfX6a,pewQpYD,KxMH5Pj,s8sXbn3,OS6TNaU,zj2UV4M,diQx6nL,QTh25si,mNCAv79,vadu5bG,olDXIiU,AFwKR2C,A4lD0C8,5rDtd73

Edited by Shaarawyy
Link to comment
Share on other sites

Sunt frumoase, dar, cum a zis și Sleed, poți schimba efectul la unele, nu să lucrezi doar cu acela.

Multumesc pentru parere :) . Mai astept si altele.

Frumoase,poti pune un alt efect care sa fie imaginea .gif

Multumesc pentru parere :) . Mai astept si altele.

Pai,cu ce sa incep..Cand intri in drop shadow,chestia aia pentru text,pune 1 0 1 si opacity 100%,pentru ca arata mai fain.Renunta la efecte,nu fac nimic,decat strica imaginea stock-urilor si incearca sa ai o redimensionare cat mai frumoasa.Ok,daca iti plac chiar asa mult efectele,aici aici foarte multe: http://imgur.com/VZCFo1H,flPh80O,iB9i8E2,EPfKS6P,PDF9d8K,TluNvFi,zqz38PA,ZBySKYM,jMV1a7z,oSQZCHe,BsTH3j0,J4Knv4Q,naNf4Cy,5bfn1DT,JVdxiEh,3KmEf9x,rCRvREt,HOAQ7v7,wmKfX6a,pewQpYD,KxMH5Pj,s8sXbn3,OS6TNaU,zj2UV4M,diQx6nL,QTh25si,mNCAv79,vadu5bG,olDXIiU,AFwKR2C,A4lD0C8,5rDtd73

Multumesc pentru parere :) . Mai astept si altele.

Link to comment
Share on other sites

Mai ai de lucrat la blur, text etc.. Cand bagi drop shadow pune-l pe [ 1 0 1 + sa mai scazi din opacitate daca este nevoie ], nu mai pune borderul pe soft light / overlay, pune-l pe negru, kw!

Edited by Willson
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.