EnghinNASU Posted July 23, 2016 Share Posted July 23, 2016 Nick: ReLaXx. Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo): Avatar Link către ultima cerere făcută(obligatoriu) : https://forum.b-zone.ro/topic/335696-cerere-relaxx-avatarsemnatura/#entry5051712 Imagine (obligatoriu pentru semnatura): sau Acestea sunt doar niste sugestii.. Dar orice avatar cu orice imagine este bine venit. (atat timp cat respectati tema) Tema (In caz ca nu exista o imagine): Baieti in costum, gen prima poza. Sau fete, gen a doua poza. Text: Sa scrieti ' ReLaXx. ' (cu tot cu punct). Dimensiuni: Le stiti voi. Alte precizari: Succes. Si va rog frumos nume sa fie EXACT asa : ReLaXx. T / C am postat din greseala de doua ori. Imi cer scuze. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Blep Posted July 23, 2016 Share Posted July 23, 2016 Topic Closed. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts