Jump to content

Problema SAMP/GTA


Mosu187

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Nu stiu cum sa descriu prea bine problema, adica ma joc pur si simplu 10-15 minute si apoi se blocheaza jocul. Apoi dupa 30 de secunde isi revine.
Screenshot (în caz că este necesar): -

Alte precizări: Sper sa aveti idee cum as putea sa o rezolv.

Link to comment
Share on other sites

Prea putine informatii.

Rulezi ceva inafara de SA:MP? Cum iti sunt temperaturile? Folosesti ceva mod?

Incearca o reinstalare atat a jocului GTA cat si a clientului.

Link to comment
Share on other sites

@@Xaos, Pai nu am niciun mod, mi-am reinstalat windows-ul recent, pana acm nu aveam problema asta.

Nu stiu ce detalii iti pot da, pur si simplu ma joc si mi se blocheaza odata la 10-15 min pentru cate 1 minut/2....

Am un laptop decent, i3 skylake si nvdia 920m.

Link to comment
Share on other sites

@@Mosu187, servus.

1) Cumpara ti un COOLER NOU - e cel care raceste unitatea. Metoda 1..2..si tot asa

2) E Video...deci incearca sa faci un update la video driver...probabil ai un driver mai prost pentru PC tau care vad ca e destul de bun si nu se pupa una cu altu..

3) E probabil si de la windows...de unde l ai luat...100% e piratat...na..si KELTON il are piratat stai linistit ca nu da el 10 milioane sa ia un windows 7 original sau windows 10 (mai scump cred, nu stiu exact). Probabil are ceva in lipsa acel windows..incearca sa il instalezi iar...dar nu aceeasi versiune.

4) Schimba crackul dela GTA. Uite ia unul EXTRREM DE BUN: http://originaldll.com/file/gta_sa.exe/17452.html

PS: Am uitat @, te iubesc <3 :*

Link to comment
Share on other sites

Bun, am verificat. Ultima data cand mi s-a blocat doar plaga video avea peste 40 de grade (43) iar restul sub 30.

@, E pe Off.

@, Am un cooler extern care isi face treaba destul de bine zic eu.

Nu vad ce ar putea lipsi din windows....Si am reinstalat 3 gta-uri aceeasi problema la fiecare.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.