Jump to content

Need For Speed: Hot Pursuit


JustMed
 Share

Recommended Posts

41452658689365806671.jpg

 

Need For Speed: Hot Pursuit este un nou titlu al seriei NFS, jocul fiind dezvoltat de Criterion pentru PC, Xbox 360, PlayStation 3, varianta pentru Nintendo Wii fiind in lucru la Exient. NFS Hot Pursuit va fi distribuit de Electronic Arts si va fi valabil din 19 noiembrie 2010. Cei de la Criterion sunt cunoscuti pentru seria Burnout, studioul urmand sa readuca franciza Need for Speed inapoi in anii de glorie.

 

Hot Pursuit va pune accentul pe cursele ilegale de masini, asa ca politisitii si conducatorii auto se vor afla intr-un nou conflict.

 

Need for Speed Autolog va fi o retea online, unde jucatorii vor putea sa-si compare timpii si performantele, dar si sa ia parte la curse cu prietenii.

 

Fie ca aleg cariera de politist sau de conducator in afara legii, NFS Hot Pursuit va fi un joc in care viteza va creste adrenalina jucatorilor

 

Trailer Need For Speed: Hot Pursuit

 

 

Poze Need For Speed: Hot Pursuit

 

96611339858423404517.jpg

43671355177322556119.jpg

Edited by JusTMed
Link to comment
Share on other sites

Foarte tare joc-ul ma jucam si eu cand nu aveam ce face :))

 

Esti al 2-lea care doar se uita la nume , da un add reply si pac posteaza aiurea , CITITI TOPICUL nu mai postati pentru +1 !

Link to comment
Share on other sites

De abia astept sa apara , sunt un fan inrait al Need For Speed-ului. Dar , macar , puteau sa se gandeasca si ei la alt nume ca sa nu ne mai incurcam.

Edited by censored
Link to comment
Share on other sites

Pare frumos din screenshoturi, dar sa vedem cum va fii.. asa am facut si cu undercover, era misto din trailer etc si cand l-am jucat dezamagire totala. :|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.