Jump to content

Noul sistem de sanctionare a playerilor


JusticeAssHole

Recommended Posts

Subiectul a degenerat foarte mult si se fac prea multe +1, daca cel care ti-a facut asta silence hotaraste sa-ti ofere dovezile, dar nu prea cred, sa-ti dea un pm.

Rolul acestui topic ti l-ai implinit, ti-a explicat destul de clar Kelton ca nu o sa primesti dovada doar daca doreste reclamantul, un sfat prietenesc alta data nu te mai lauda si tine doar pentru tine daca stii la ce ma refer .

Link to comment
Share on other sites

@@Kelton, deci parca nu sustineti post-hunterii, nu? atunci de ce sanctionati daca cineva va da pm? eu cand am dat pm unui lider a spus sa-i fac reclamatie daca chiar vreau sa fie sanctionat, poftim, voi de ce nu i-ati spus asta? pentru ca sigur este ceva aici care nu e la locul lui.

Link to comment
Share on other sites

@@Arsenie Boca, te-ai panicat? Pacat ca gramu' tau de inteligenta este sub mediocru daca te-ai uita mai bine la ce aberatii scoti pe aici ti-ai dat seama cat de prost esti. Pe langa asta daca spun adevarul sunt pupincurist, daca as cere si eu dovezi ca nu stiu ce as fi "baiat bun" dar asa sunt al dracu si pup staff-ul in cur dupa mintea ta de 2 lei, nu sunt de partea nimanui sunt cel mai neutru si ma cam doare-n organ de ce se intampla in jurul meu, dar cand vad atata prostie nu pot sa tac. Faza e ca voi astia care ati fost sanctionati " pe nedrept " aveti dreptate si din punctul vostru de vedere totul este corect ceea ce s-a intamplat aici. Deja sunt scarbit de prostia pe care o vad zilnic in acest topic si ca sa nu o mai lungesc mult o sa inchei rapid, aici nimeni nu este favorizat cu nimic, fiecare si-a luat functia pe care o detine pe merit, daca se lua pe favorizari si alte tampenii pe care le aruncati aiurea fara sa ganditi comunitatea asta era dusa de mult si nu ajungea unde este astazi.

 

Si ca un sfat prietenesc, te rog sa iti vezi ce copilaria ta patetica. Nu mai dau reply aici ca nu are rost, bafta!

Link to comment
Share on other sites

Subiectul a degenerat foarte mult si se fac prea multe +1, daca cel care ti-a facut asta silence hotaraste sa-ti ofere dovezile, dar nu prea cred, sa-ti dea un pm.

Rolul acestui topic ti l-ai implinit, ti-a explicat destul de clar Kelton ca nu o sa primesti dovada doar daca doreste reclamantul, un sfat prietenesc alta data nu te mai lauda si tine doar pentru tine daca stii la ce ma refer .

Cand m-am laudat cu ceva am facut-o pentru ca am avut cu ce iar asta n-are legatura cu situatia de fata. Am facut acest topic cu scopul de a-l face pe Kelton de cacat pentru ca a dat ban fara dovezi iar cand a realizat acest lucru n-a stiut cum sa se mai scoata. Este logic ca daca exista vreo dovada, pe staff nu il interesa daca aflam cine m-a ``turnat``, ei pur si simplu si-au permis sa sanctioneze jucatorul pe niste sifonarii si niste loguri cu transfer, nimic altceva mai concret si nelegit. Acesta este sistemul lor si un motiv in + pentru toti jucatorii care vor sa faca ceva frumos pe server sa n-o mai faca, pentru ca nu are rost atata timp cat staff-ul actioneaza in acest fel.p

 

Dupa faza aceasta eu unul m-am rupt definitiv de aceasta comunitate. Le-am oferit devotament, activitatea, seriozitate, bun simt iar ei mi-au oferit bataie de joc probabil pentru ca n-am vrut sa intru in echipa lor si am ales sa-mi fac un colectiv al meu, intr-o factiune.

 

Cu toate astea, va doresc tuturor numa` bine, an nou fericit si spor la joc. Tinem legatura (fratii mei).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.