Jump to content

Portofoliu - T4L compLex


splashy
 Share

Recommended Posts

Am revenit cu o lucrare nouă, de data aceasta din Adobe Illustrator, vreau să mă axez și pe alte lucruri inafară de avatare. Încă este bazat pe tutoriale acest logo, însă voi încerca să devin mai creativ cu timpul.

 

oDIUPrz.png

 

sub formă de avatar:

 

FoILqxl.png

 

alte lucrări:

0DVJhKQ.png

 

gT6K1d9.png  x  Wkk4Enk.png

 

 

Edited by Splash RPG3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, splashy said:

mersi

PiajkVb.png x 1JXkvRK.png x n5FR2Bl.png x DeeMZMr.png 

pana acum

Frumoase, un sfat poti pune si alte culori pe text nu mereu merge alb, si ca o intrebare, tu adaugi acel scris de sub Text? ( Red, Snow) sau e de la font?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, North Example said:

Frumoase, un sfat poti pune si alte culori pe text nu mereu merge alb, si ca o intrebare, tu adaugi acel scris de sub Text? ( Red, Snow) sau e de la font?

stiu ca le pot pune pe alte culori inafara de alb, fac asta cateodata, dar la stockurile de sus nu se potrivea deloc.

cat despre scrisul de sub text, este un pack cu brush-uri minuscule care dau impresia ca e un paragraf acolo.

Link to comment
Share on other sites

n-am mai lucrat asa de mult, more to come din requests.

p.s. multe sunt experimentale, incerc diferite blur-uri ( o sa notez care sunt )

5E1xmah.png x tpRIae7.png x Syjy3JX.png x 8QXNggj.png x crp7wEY.png

                                                                                                                                                     experimental                     experimental                         

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.