Jump to content

Vand 10 euro clienti B-Zone


WG Kahrun

Recommended Posts

  • Numele produsului: Euro clienti B-Zone

     

  • Model: -

 

Starea produsului:-

 

Detalii despre produs: Euro clienti pe shop B-Zone

 

Preţ: Paysafe 25 ron

 

Schimb pe (în cazul în care vreţi un schimb): - 

 

Metoda de plată: Paysafecard de 25 lei sau 10 euro paypal

Contact: PM

Imagini: 

ALXolmM.png

Alte precizari: Astept oferte serioase aici si in PM. Va rog, fara reply aiurea. Ofer si rog seriozitate.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, WG Kahrun said:

Dovezi, te rog.

daca vrei eu fac poze si la mesaje, nu ma deranjeaza.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, WG Kahrun said:

A da block inseamna a fi tepar? Trimite la orange poate baga gluma la maxima zilei :D 

Eu ti-am zis ca daca vrei pun si conversatia.

Nici macar nu inteleg de ce faci atata tam-tam.

 

ujRZNeM - Imgur.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, WG Kahrun said:

Nu vad teapa in aceasta poza, mai baga o fisa..

deja ti-o arzi pe naspa si nu imi place.

Esti un "scammer" de tot talentul, pentru 400k ti-ai dat arama pe fata.

I don't even care if you scam other people aswell, i said what i had to say.

Cine vrea sa cumpere de la tine e invitatul meu, doar ca nu trebuie sa se astepte sa si primeasca ceva de la tine ^^

P.S.: chiar speram sa primesc banii de la tine, nici acum nu imi vine sa cred ca cineva se da lovit pentru 0.40euro. Inca mi se pare ca esti un penibil.

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/17/2017 at 3:13 PM, nWo HighIq said:

deja ti-o arzi pe naspa si nu imi place.

Esti un "scammer" de tot talentul, pentru 400k ti-ai dat arama pe fata.

I don't even care if you scam other people aswell, i said what i had to say.

Cine vrea sa cumpere de la tine e invitatul meu, doar ca nu trebuie sa se astepte sa si primeasca ceva de la tine ^^

P.S.: chiar speram sa primesc banii de la tine, nici acum nu imi vine sa cred ca cineva se da lovit pentru 0.40euro. Inca mi se pare ca esti un penibil.

 

Frate, arata-mi dovezile cu teapa, ce ar fi sa ma duc si eu la toti de pe market sa le zic ca-s tepari fara sa aduc dovezi?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, WG Kahrun said:

Frate, arata-mi dovezile cu teapa, ce ar fi sa ma duc si eu la toti de pe market sa le zic ca-s tepari fara sa aduc dovezi?

tu intelegi ce imi ceri?

cum pot face dovada lipsei unei plati?

Cum pot dovedi ca nu mi-ai platit? Tu trebuie sa dovedesti ca mi-ai platit aia 400k.

te pup si succes in viata :*

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nWo HighIq said:

tu intelegi ce imi ceri?

cum pot face dovada lipsei unei plati?

Cum pot dovedi ca nu mi-ai platit? Tu trebuie sa dovedesti ca mi-ai platit aia 400k.

te pup si succes in viata :*

Ce treaba are ca-ti dau tie bani in game cu vanzarea acestor bani pe clienti, iesi pe afara daca te plictisesti :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WG Kahrun said:

Ce treaba are ca-ti dau tie bani in game cu vanzarea acestor bani pe clienti, iesi pe afara daca te plictisesti :))

esti penibil si amandoi stim asta.

pwp, pa

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nWo HighIq said:

esti penibil si amandoi stim asta.

pwp, pa

Tot eu sunt cel penibil? :))) In fine, nu am chef sa fac chat aici cu un copil ce sufera. 

Tatutu, e usor sa faci tepar pe oricine fara sa aduci dovezi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • BAWZIE locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.