Jump to content

Problema logare


AleXuT

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: De ce cand vreau sa ma loghez cu contul zice ca am luat ban , pe site zice ca nu am ban nici pe ip nici pe id ... si nici cu alte id-uri nu merge...
Screenshot (în caz că este necesar):

Alte precizări: Luase crash

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, AleXuT said:

Scosul din priza nu e acelasi lucru?

Mai simplu este sa ii dai un restart, are un buton mai mare pe laterala sau in spate. Daca continui sa il scoți din priza il vei arde, in cel mai rau caz scoți mufa de la internet si o bagi la loc, cu ce nume încerci sa te loghezi si pe ce server?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Heisenberg said:

Mai simplu este sa ii dai un restart, are un buton mai mare pe laterala sau in spate. Daca continui sa il scoți din priza il vei arde, in cel mai rau caz scoți mufa de la internet si o bagi la loc, cu ce nume încerci sa te loghezi si pe ce server?

Cu numele AleXuT incercati un unban chiar daca n-am ban...

Link to comment
Share on other sites

Salut! Poate ai ban pe IP. Si eu am avut ban pe IP de doua ori din cauza comenzii /rcon.

Pe website scrie Active Account, e normal ca nu ai ban pentru cheats sau altele, dai PM lui Kelton / Bobo și iti vor debana contul.

Poate au trecut 3 zile de cand ai luat ban pentru IP și ce aceea nu te lasă să faci cerere.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.