Jump to content

Propunere


so0unDy.

Recommended Posts

Propun la revenirea normala a factiunii 69 Piers Mobs! E server roman, nu de talibani, musulmani si nu mai ce. Stau toti talibanii cu net prin sarma, boratii din Africa cu ping 200 si joaca la war cu cod. Daca eu m-as duce pe un server american, ei mi-ar face mie factiune de romani? NU! Asadar, AFARA CU TALIBANII! Este server romanesc.

 

 

fucking talibans! 88

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, South HardWell said:

Doamne, sunt si ei oameni ca noi, nu trebuie sa ii diferentiem

Pun pariu ca nu ai fost niciodata cu unu' din Tunisia pe turf sa vezi cum se teleporteaza in toate partile si dintr-o data te omoara. Mai bine le mai fac o factiune pasnica, gen Taxi, de englezi, sau PD, da' mafie nu frate. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, South HardWell said:

Doamne, sunt si ei oameni ca noi, nu trebuie sa ii diferentiem

NU? Dar cand ei ne numesc tigani sau ciori? Iti place asta? Le-au facut pasnica, dup asta gang. Acum ce mak vor? Afara cu talibanii!

1 minute ago, cedryk yrn said:

Pun pariu ca nu ai fost niciodata cu unu' din Tunisia pe turf sa vezi cum se teleporteaza in toate partile si dintr-o data te omoara. Mai bine le mai fac o factiune pasnica, gen Taxi, de englezi, sau PD, da' mafie nu frate. 

Nu ar trebui sa aiba nimic. Nici sa vorbim cu ei in engleza. E comunitate romaneasca!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Machinegewehr 45 said:

Nici sa vorbim cu ei in engleza. E comunitate romaneasca!

Ba...inteleg ce zici, insa asta e prea mult. Aduce prea mult a Hitler... totusi, sunt si ei oameni... Pana la urma unica problema este ca au ping-ul ala pe turf, in rest sunt unii ''talibani'' chiar de treaba.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, cedryk yrn said:

Ba...inteleg ce zici, insa asta e prea mult. Aduce prea mult a Hitler... totusi, sunt si ei oameni... Pana la urma unica problema este ca au ping-ul ala pe turf, in rest sunt unii ''talibani'' chiar de treaba.

A Hitler? Sa iubesti ce e al tau e Hitler? Ce e cu gandirea asta? Daca spun “imigrantii afara!” sunt Hitler?

 

afara cu talibanii!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Machinegewehr 45 said:

Sa iubesti ce e al tau e Hitler?

Si eu imi iubesc tara, insa nu pot spune ca i-as ucide pe cei care provin din alte tari. ''din alte tari''. Ce are daca unul e din Africa si unul e din Europa? Suntem toti oameni, nu are importanta... Cu atat mai mult pe un server de SAMP, despre ce vorbim?... E un joc, daca o luam asa nu ar trebui sa joci jocurile care nu sunt facute de romani, poftim, e bine? 

 

3 minutes ago, Machinegewehr 45 said:

Daca spun “imigrantii afara!” sunt Hitler?

Pai... da... oarecum. Credeam ca ideea asta a murit odata cu toate ideile lui Hitler... din cate vad, nu. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, cedryk yrn said:

Si eu imi iubesc tara, insa nu pot spune ca i-as ucide pe cei care provin din alte tari. ''din alte tari''. Ce are daca unul e din Africa si unul e din Europa? Suntem toti oameni, nu are importanta... Cu atat mai mult pe un server de SAMP, despre ce vorbim?... E un joc, daca o luam asa nu ar trebui sa joci jocurile care nu sunt facute de romani, poftim, e bine? 

 

Pai... da... oarecum. Credeam ca ideea asta a murit odata cu toate ideile lui Hitler... din cate vad, nu. 

Esti cam ramas in urma. Ramai cu multiculturalismul tau.

Link to comment
Share on other sites

Este ok sa fie si o factiune sau chiar mai multe si pentru ei findca sunt cativa jucatori din alte tari care sunt foarte de treaba fie ca la war au pingul foarte mare asta este, sincer eu cand jucam la waruri in SF impotriva 69-ului nu aveam astfel de probleme adica se mai intampla ca omul acela sa aiba lag, totusi +1 cedryk.

Link to comment
Share on other sites

Daca o sa le interzici asta, jucatorii straini o sa se simta discriminati si o sa se lase de server... ba chiar 30 la suta din ei sunt straini, nu cred ca vrei sa joci cu 300 playeri/zi sau mai putini

Link to comment
Share on other sites

Zic ca n-ai dreptate, serverul nu e doar RO, e RO/ENG, trebuie factiuni si pentru cei ce vorbesc Engleza

In legatura cu codurile, nu doar ei sunt asa, si multi romani joaca cu cod 

 

 

85aZvz8.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.