S e b i Posted July 28, 2018 Share Posted July 28, 2018 (edited) Display Name: S e b i Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo/Cover Profil): Logo Link către ultima cerere făcută (obligatoriu): Aici Imagine (obligatoriu pentru semnătură): - Tema (În caz că nu există o imagine): Doresc ca moderatorii să fie creativi, să facă ceva frumos cum știu ei. Text: Aplicație Helper Sebi Dimensiuni: Știți voi. Alte precizări: Aș vrea ca textul Aplicație Helper să fie sus și Sebi jos, și dacă se poate în jurul imaginii să fie un fel de gif cu niște stele care se rotesc în jurul imaginii, să fie animat, aș vrea ca imaginea să fie transparentă, adică să nu fie cu fundal alb, mulțumesc Edited July 28, 2018 by S e b i Link to comment Share on other sites More sharing options...
ome Posted July 28, 2018 Share Posted July 28, 2018 (edited) Abia dupa 3 zile de la ultima cerere inchisa poti face una noua, dar fiindca nu ai pus link-ul corect de la ultima cerere facuta ( https://forum.b-zone.ro/topic/408580-cerere-s-e-b-i-logo/ ) si nu ai respectat regula mentionata mai inainte, poti face o cerere noua in 6/08/2018. Edited July 28, 2018 by OmE Modificare sanctiune Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts