Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[REZOLVAT] Cars.


AdelinSENPAi

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: De ce nu se pot spawna toate masinile pe care le ai ? Adica ii placut la ochi sa vezi un player cu 12 masini toate de acceas culoare si intr-o casa, si nu provoaca lag cum presupun ca o sa ziceti, ar fi mai funny, parerea mea si al mai multor jucatori pe care ii cunosc.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu trebuie.

Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

@MiHaY111 dupa cat m-am documentat eu, exista un numar limitat de masini ce pot fi spawnte chiar daca ai cont premium.

@AdelinSENPAi indiferent de resursele de care beneficiaza host-ul, imagineaza-ti cate 12 masini spawnate in momentul in care exista online peste 500 de playeri. Iti garantez ca s-ar produce un lag insuportabil. Raspunsul la intrebarea ta este simplu, pentru exista o limita setata in gamemode. Nu stiu cat de placut e sa vezi o gramada de masini peste tot, la fel si cu amuzamentul.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AdelinSENPAi said:

@rakeN77Nu vreau sa fac reclama sau geva de genul, dar pe comunitatea adversa cum se pot ? 
Pentru ca acolo am jucat prima oara, dar nu mi-a placut si am venit aici.

iti poti spawna ma toate masinile cu cont premium, sau mai multe, fara doar 2 parca am zis

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AdelinSENPAi said:

@rakeN77Nu vreau sa fac reclama sau geva de genul, dar pe comunitatea adversa cum se pot
Pentru ca acolo am jucat prima oara, dar nu mi-a placut si am venit aici.

Din cate am citit eu pe forum, asta era problema, consmul mare de resurse a dus la limitarea numarului de masini spawnate/jucator.

Nu m-am documentat asupra altor comunitati, comparatile de genu nu isi au rostul oricum.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.