Jump to content

Tow Truck Company - Aplicaţii Tester / Tester Applications


Paul ToV
 Share

Recommended Posts

On 11/22/2022 at 8:38 PM, Markovnikov said:

 

  • Nume: Markovnicov
  • Rank: 4
  •  De ce dorești această funcție?: Vreau sa incerc si ceva nou, consider ca merit aceasta functie si voi fi mai activ decat sunt acum cu aceasta functie.
  • Alte precizari: Multumesc pentru raspuns!

Esti respins pentru functia de tester in cadrul factiunii Tow Truck Company. Recent ai fost promovat la rank 4; acumuleaza putina experienta si atunci probabil o sa primesti o sansa.

Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2022 at 7:38 PM, Markovnikov said:
  • Nume: Markovnicov
  • Rank: 4
  •  De ce dorești această funcție?: Vreau sa incerc si ceva nou, consider ca merit aceasta functie si voi fi mai activ decat sunt acum cu aceasta functie.
  • Alte precizari: Multumesc pentru raspuns!

 

On 12/11/2022 at 11:10 PM, ZEW SemK said:

Nume: [ZEW]DONSEMACA[ZEW]
Rank: Supervisor (4)
De ce dorești această funcție?: Ca sa ma implic mai mult in aceasta factiune si sa contribui cu tot ce pot.
Alte precizari: Multumesc.

Ambii sunteti acceptati pentru functia de tester in cadrul factiunii Tow Truck Company.

Link to comment
Share on other sites

Nume: sNaKs

Rank: 4

De ce dorești această funcție?: Doresc sa ma implic tot mai mult in aceasta factiune, ca si in utlimele dati in care am fost membru. Ma consider pregatit deoarece in toate datile in care am facut parte din aceasta factiune, am reusit sa dobandesc functia de tester.

Alte precizari: Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

On 1/2/2023 at 6:43 PM, GF sNaKs said:

Nume: sNaKs

Rank: 4

De ce dorești această funcție?: Doresc sa ma implic tot mai mult in aceasta factiune, ca si in utlimele dati in care am fost membru. Ma consider pregatit deoarece in toate datile in care am facut parte din aceasta factiune, am reusit sa dobandesc functia de tester.

Alte precizari: Multumesc.

 

Cerere respinsa-> cele 3 locuri alocate pentru functia de tester deja au fost ocupate de colegii tai.

Link to comment
Share on other sites

Nume: sNaKs

Rank: 5

De ce dorești această funcție?: Doresc sa ma implic tot mai mult in aceasta factiune la fel ca si in utlimele dati in care am fost membru.

Alte precizari: Multumesc. Sper sa primesc o sansa de aceasta data.

Link to comment
Share on other sites

Nume: dZZ.

Rank 5

De ce doresti aceasta functie: Din ce am observat in prima parte a zilei nu sunt testeri disponibili, cum lucrez de acasa as avea timp sa acopar si aceasta parte a zilei si de ce nu, ma si implic un pic mai mult.

Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Ary.ThisGameIsDead
  • Rank: 4
  • De ce dorești această funcție: Simplu: Ador să fiu tester și sunt curios cum este în Tow Truck funcția asta. Experimentez
  • Alte precizări: Știu că sunt în inactivitate însă revin din ea după examene. Nu rămân așa
Edited by Aryenteq
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: sollaS
  • Rank: 4
  • De ce dorești această funcție?: Deoarece îmi doresc să ajut facțiunea și plus de asta este și o satisfacție morală atunci cand susții un test, pentru că până la urmă te bucură faptul că poți adăuga membrii noi în facțiune, asta în cazurile fericite. Îmi doresc această funcție deoarece am mai fost în trecut și îmi este dor să mai suștin teste.
  • Alte precizari: Nu am, mulțumesc.
Edited by sollaS
Link to comment
Share on other sites

@ Aryenteq Respins, activitate scazuta. Chiar daca acum ai inactivitate si inteleg de ce ai 0 ore luna aceasta, nici luna trecuta nu ai avut o activitate prea mare, ai fost la limita cu 16h, creste activitatea pe viitor iar raspunsul o sa fie unul diferit.

@ sollaS  Acceptat pentru functia de tester, mult succes.

 

 

Tow Truck Company recrutează un tester.

Link to comment
Share on other sites

Tow Truck Company recrutează un tester.

 

Avand in vedere ca in ultima perioada am recrutat mai des si sunt mai multe teste de dat, avem nevoie de inca o persoana pentru functia de tester.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume:Pokeru 
  • Rank:4
  • De ce dorești această funcție?:Pentru a ajuta jucatorii acceptati sa sustina testul de intrare cat mai repede fiind mai multi testeri, iar in al doilea rand pentru a ajuta conducerea factiunii.
  • Alte precizari:Seara faina!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.