Jump to content

Problema SAMPFUNCS.


Giani

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor:Nu-mi citeste sampfuncs-ul, am incercat si versiunea 0.3.7 r1, r2, r3, clean de samp si nimic si mai multe tipuri de sampfuncs-uri gasite pe net.
Screenshot (în caz că este necesar): -

Alte precizări:Orice ajutor este bine venit!

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Giani said:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor:Nu-mi citeste sampfuncs-ul, am incercat si versiunea 0.3.7 r1, r2, r3, clean de samp si nimic si mai multe tipuri de sampfuncs-uri gasite pe net.
Screenshot (în caz că este necesar): -

Alte precizări:Orice ajutor este bine venit!

instaleaza cleo / asi loader

Link to comment
Share on other sites

Cea mai raspandita problema de la SA:MP funcs este de a nu instala niste fiziere importante eu ti le ofer: http://www.mediafire.com/file/2non1uwkvn9w665/GTA_San_Andreas_-_Main_Folder.rar/file descarci aceste fisiere si le pui direct in folderul cu GTA adica unde ai tu instalat GTA:Sa original, si incerci, daca nu-ti merge pastreaza aceste fisiere si reinstaleaza SA:MP-ul tot in acel folder. Ar fi recomandat sa pastrezi acest folder pentru viitor cu am si eu in calculator intr-un fisier aparte. Sper ca te-am ajutat, bafta!

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, South South said:

Va multumesc frumos amandurora pentru ajutor, mi-ati rezolvat problema! ❤️ 

14 hours ago, DeniZM said:

Cea mai raspandita problema de la SA:MP funcs este de a nu instala niste fiziere importante eu ti le ofer: http://www.mediafire.com/file/2non1uwkvn9w665/GTA_San_Andreas_-_Main_Folder.rar/file descarci aceste fisiere si le pui direct in folderul cu GTA adica unde ai tu instalat GTA:Sa original, si incerci, daca nu-ti merge pastreaza aceste fisiere si reinstaleaza SA:MP-ul tot in acel folder. Ar fi recomandat sa pastrezi acest folder pentru viitor cu am si eu in calculator intr-un fisier aparte. Sper ca te-am ajutat, bafta!

Revin cu edit daca a mers una dintre solutii. Va multumesc frumos!   Va multumesc frumos amandurora pentru ajutor, mi-ati rezolvat problema! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.