Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Vreau sa stiu daca chiar e corect sa fiu sanctionat pentru ca am nu am dat o somatie in maxim 5 minute.


Eftenoiu

Recommended Posts

@Kelton

 

 https://www.rpg.b-zone.ro/players/report/86775 - Si liderul e sanctionat gresit, cu 0.5, a procedat corect, i-am dat 3 somatii in 9 minute, mi se pare ceva corect, nu scrie in regulament timpul maxim. Vreau sa se ia in calcul acest topic, nu stiu ce sa zic, dar cred ca adminii sunt mana in mana sa ne sanctioneze, pe mine si pe @GigGs11 Legend  Si pe langa asta, reclamantul avea niste minciuni la el in post, mai zicea ca si peste 18 minute i-am dat somatie, desi i-am dat 3 somatii in 9 minute.

Link to comment
Share on other sites

Am lasat si eu la Discutii leader pentru kelton treaba asta + alt LW pe care eu l-am primit.Nu ai cum sa fi sanctionat aici cat timp acel jucator nu a primit arrest cum a mintit el in post.Din punctul meu de vedere si vechimea mea pe server, doo a procedat corect.Cum poti sa dai /ms in maxim 5-10 minute cat timp tu alergi cu un premier/hpv pe unu cu un inf sau nrg ? Realy. Trebuie sa gandim putin, inainte sa actionam.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GigGs11 Legend said:

Am lasat si eu la Discutii leader pentru kelton treaba asta + alt LW pe care eu l-am primit.Nu ai cum sa fi sanctionat aici cat timp acel jucator nu a primit arrest cum a mintit el in post.Din punctul meu de vedere si vechimea mea pe server, doo a procedat corect.Cum poti sa dai /ms in maxim 5-10 minute cat timp tu alergi cu un premier/hpv pe unu cu un inf sau nrg ? Realy. Trebuie sa gandim putin, inainte sa actionam.

Si chiar asa, eu am dat 3 somatii in 9 minute, cred ca nici pe dovezile mele nu s-au uitat, nu au fost atenti. 

Link to comment
Share on other sites

  • Edward locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.