Jump to content
Sign in to follow this  
SergiuDKS

Problema SAMP modloader unknown game gta sa

Recommended Posts

1. Salut, am si eu o problema cu SAMP-ul cand il deschid si intru pe server imi arata asta image.png.c154f5f1c7bb1e2ad9e9f5058a665a17.png,dupa ce dau ok sau x imi intra in joc dar nu imi merg modurile de pe arme sau masini sau alte moduri pe care le folosesc

2.Si mai am o problema la SafeBox , atunci cand dau /sb si il pun nu imi arata sagetiile alea de il pun cu vreau eu si asa nu pot sa il pun 

sunt posibile mai multe variante:

1. nu ai cea mai noua versiune DirectX instalata

2. ai bagat un mod gresit, incearca sa reinstalezi jocul si dupa aceea sa bagi iar modurile, iar daca nu merge descarca astea

ciudat, mie nu mi s-a intamplat pana acum, asemenea eroare, dai un search si pe YT,poate primesti ceva informatii.

Salut,

Încearcă să schimbi modurile sau să-ti iei un sampfuncs recent, de asemenea incearcă să-ți descarci Samp Addons, ajută foarte mult și intalează niște moduri care-ți dă posibilitatea să meargă jocul, in caz că nu-ți funcționeaza așa.

Aștept răspuns.

Closed

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.