Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema Neoane


Georgel112

Recommended Posts

Salut,

 

Încearcă să tastezi /tog si să activezi opțiunile care țin de neoane, dacă acestea sunt deja activate, dezactivează-le si activează-le la loc și vezi dacă problema se rezolvă.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Georgel112 said:

Salut tot la fel imi face chiar si cand dau /tog la fel imi raman neoanele cum sunt si in poze.

Link-ul nu functionează, încearcă să ne dai link-ul imaginii propriu-zis pentru a o putea vedea.

Link to comment
Share on other sites

Deși văd că joci pe un GTA default tind să cred că este tot de la GTA pentru că efectul luminos de la neon poate fi vizibil s-au nu printr-un anumit fișier de efecte din folderul jocului.

 

Îți recomand să descarci clientul curat de GTA de pe https://b-zone.ro/gta

După care să descarci versiunea de SAMP R1 de pe http://b-zone.ro/samp

 

După ce ai descărcat aceste două lucruri instalează GTA-ul descărcat într-o locație separată, după care instalează SAMP-ul descărcat peste noul GTA instalat și încearcă să vezi dacă problema încă mai persistă.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Georgel112 said:

@Tupi cred ca problema neoanelor ar fi din cauza samp addon ului 2.1 

Există și acestă posibilitate, eu nu l-am folosit aprope deloc, pe GTA-ul curat descărcat problema mai persistă? Dacă nu înseamnă că s-ar putea să fie de la SAMP Add-On

Link to comment
Share on other sites

Salut, prima data incearca sa iti dai tog - Neoanele tuturor vehiculelor. Daca e activat si nu funcționează, incearca sa iti dai luminozitatea mai mica la joc. 

Daca ai moduri, cel mai sigur e de la ele asa ca dezinstaleaza-le. 

Spune-mi daca ai rezolvat 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.