Jump to content

[BUG] - Freeze


RaresT
 Share

Recommended Posts

Salutare, comunitatea B-Zone.

 

Am doua probleme cu SA:MP-ul si as vrea sa le rezolv. In primul rand de fiecare data cand dau [/quit], [/q] sau ies din joc prin metoda clasica iau freeze si trebuie sa inchid procesul din Task Manager sau sa astept 2-3 minute ca sa se inchida singur. Intampin aceeasi problema si dupa ce folosesc tasta M pentru a folosi modul "Mapa pe M" in mod de 30-40 apasari. Pur si simplu iau freeze cu ultimul frame, acela cand se deschide harta. 

Sunt constient ca ar fi de la modpack-ul pe care l-am facut dar nu stiu de la ce ar proveni aceasta problema. Tin sa precizez ca nu folosesc modloader. 

Am sters gta_set si am rulat si in compatibilitate pe XP sau 7, folosesc Windows 10.

Screenshot-uri nu va mai atasez pentru ca am explicat destul de bine problema, eu sper s-o rezolvam impreuna!

 

Multumesc pentru timpul acordat citirii si o zi frumoasa in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Incearca sa scoti modul de harta pe M sa vezi daca problema persista, daca da inseamna ca nu este de la el si trebuie sa scoti cate un mod pe rand sa vezi de la care este problema, daca nu inseamna ca intr-adevar de la el este problema si poti incerca sa iei alta versiune de harta pa M, stiu ca era ceva care se punea direct in folderul jocului, nu in cleo si models

Link to comment
Share on other sites

Salutare @ Tupi .

 

Am mapa pe M de tipul .asi, direct in folder-ul jocului. O sa scot modul cand ajung acasa si voi reveni cu un edit. 

 

Later edit: Mi-am pus alt SAMPFUNCS si a mers.

Edited by RaresT
Link to comment
Share on other sites

  • Nathen locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.