Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

vivo X Flip apare în GeekBench, dezvăluind o parte din specificaţii


Leventhe
 Share

Recommended Posts

<b>vivo X Flip apare în GeekBench, dezvăluind o parte din specificaţii</b>vivo a intrat deja în segmentul telefoanelor pliabile cu modelele vivo X Fold şi vivo X Fold+, dar acum vrea să intre şi zona telefoanelor pliabile cu clapetă. Aşa a luat naştere vivo X Flip, ale cărui schiţe le-am văzut deja şi acum îi aflăm

 

vivo a intrat deja în segmentul telefoanelor pliabile cu modelele vivo X Fold şi vivo X Fold+, dar acum vrea să intre şi zona telefoanelor pliabile cu clapetă. Aşa a luat naştere vivo X Flip, ale cărui schiţe le-am văzut deja şi acum îi aflăm şi specificaţiile după o apariţie în GeekBench.

 

Telefonul a apărut cu numele de cod V2256A şi vine cu Android 13 la bord şi 12 GB RAM. Benchmark-ul dezvăluie că are procesorul Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 la interior, confirmând zvonuri din trecut cu aceleaşi detalii. Scorurile obţinute sunt măricele, 1695 puncte în sub testul single core şi 4338 în cel Multi Core. Alte scăpări indică prezenţa unui ecran de 6.8 inch la bord, cu rezoluţie Full HD+ şi refresh rate de 120 Hz.

 

vivo%20x%20flip%202_457x600.jpg

 

E un ecran pliabil evident şi mă aştept ca acest terminal să aibă un format similar cu OPPO Find N2 Flip. Are şi baterie de 4400 mAh şi încărcare la 44W, dar şi două camere în spate, una de 50 MP principală cu senzor Sony IMX866 şi una de 12 MP ultrawide, cu senzor Sony IMX663.

 

Încă nu ştim dimensiunea diagonalei ecranului extern sau funcţiile sale. de văzut dacă produsul va părăsi China totuşi.
 

Sursa: https://www.mobilissimo.ro/stiri-telefoane/vivo-x-flip-apare-in-geekbench

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.