Jump to content

Resetare parola.


WDKDeV
 Share

Recommended Posts

Salut, am figurat pe comunitatea B-zone rpg1 cu numele dLs_WDK, dar din cauza ca am parasit tara cu locul de munca nu am mai intrat un timp, am vazut ca s au resetat parolele dar eu nu aveam email pus le cont, era unu random si nu prea i am dat atentie pana acum, daca am dovezi, poze video etc ca acel cont imi apartine il pot recupera, mersi de atentie o zi faina.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, WDKDeV said:

Salut, am figurat pe comunitatea B-zone rpg1 cu numele dLs_WDK, dar din cauza ca am parasit tara cu locul de munca nu am mai intrat un timp, am vazut ca s au resetat parolele dar eu nu aveam email pus le cont, era unu random si nu prea i am dat atentie pana acum, daca am dovezi, poze video etc ca acel cont imi apartine il pot recupera, mersi de atentie o zi faina.

Salut! Din ce am inteles de la kelton iti poate veni parola si pe un email neverificat insa daca tu spui ca nu ti l cunosti nici pe ala n ai de ales decat sa faci ticket. Dar incercati sa va faceti conturile securizare deoarece staff ul nu se ocupa de asa ceva de asta s au si facut sistemele de acuma si resetarea la parole ca sa nu mai fie spargeri. Poti deschide un ticket cum a spus tupi dar sa specifici toate datele necesare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.