Jump to content

Timp rămas până la zilele B-Zone

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

La mulți ani B-ZONE!

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

Pov: pica serverul


Daniel Negoi
 Share

Recommended Posts

Ca un meme pot spune că este amuzant, însă știm cu toții ca staff ul se chinuie pentru a ne oferi nouă un joc plăcut și fără lag. 

Link to comment
Share on other sites

Postarea a fost facuta strict in gluma, stiim bine ca kelton isi face treaba si incerca sa rezolve problemele tot timpul

Just now, Shown said:

Ca un meme pot spune că este amuzant, însă știm cu toții ca staff ul se chinuie pentru a ne oferi nouă un joc plăcut și fără lag. 

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Todi said:

Eram spre /getgift cand a picat :(. Lasati staff-ul sa isi faca treaba, ca nu e in interesul lor sa pice serverul. 

Citeste si tu comentatiul de mai sus. Postarea a fost facuta in gluma, n am nimic cu staff-ul stim prea bine ca kelton se implica si incearca sa rezolve toate problemele

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Daniel Negoi said:

Citeste si tu comentatiul de mai sus. Postarea a fost facuta in gluma, n am nimic cu staff-ul stim prea bine ca kelton se implica si incearca sa rezolve toate problemele

N.u am avut niciun fel de dorinta sa te 'atac' prin ceva. Doar ziceam, eventual pentru altii. Postarea, ce-i drept, este amuzanta, in special pentru faptul ca a fost postata in perioada cand era serverul picat :)

Link to comment
Share on other sites

:) :) :) :) 

Nu va mai certati baieti in comentarii pe aici, tusu a facut o postare din pur amuzant si pura caterinca, fara scopul de a jignii conducerea B-Zone sau staff-ul.

Daca va place postarea, radeti dar nu va mai atacati prin comentarii ca nu are rost.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.