Mircea NGA Posted October 30, 2025 Share Posted October 30, 2025 Salutare Cu stimă și respect. am făcut Bunker azi la ora 10 de pe conturile ProducătoruMircea, PresiuneaLuiMircea și Mircea și observ că dacă nu le țin pe sleep nu produc. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Madalin Posted October 31, 2025 Share Posted October 31, 2025 Salut, Nu ți-a produs cel mai probabil din cauză că ai rămas cu 0 HP în timp ce erai AFK, bunkerele nu produc stoc dacă caracterul e mort. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts