Jump to content

Ce genuri de filme preferaţi? | What movie genres do you like?


dubliss
 Share

Recommended Posts

Genul preferat: Comedie

Motivul pentru care îmi place: Razi mult si te simti bine.

Câteva exemple de filme din acest gen: Charlie Chaplin, Mr. Bean

Alte precizări: -

 

Motivul nu conţine minimul de 10 cuvinte, prin urmare vei primi cel de-al doilea avertisment verbal.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie

Motivul pentru care îmi place: Cum a zis si fuzyon , cand te aflii intr-o stare proasta si vrei sa-ti mai revii , cauti un film frumos de comedie , te asezi frumos pe canapea si incepi sa razi...

Câteva exemple de filme din acest gen: Singura Acasa

Alte precizări: Nimic

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie

Motivul pentru care îmi place: O portie de ras te face mereu sa scapi de stresul zilnic, dar si intamplarile ireale care sunt transpuse inteligent intr-un film.

Câteva exemple de filme din acest gen: Kiss Ass, The Hangover.

Alte precizări:-

Link to comment
Share on other sites

 

 

Genul preferat: Comedie, Thriller

Motivul pentru care îmi place: Te bine dispun in momente mai putin bune.

Câteva exemple de filme din acest gen: This Means War,Ted. Filmele thriller imi plac spre deosebire de horror deoarece au o doza mult mai mare de actiune

Alte precizări:-

 

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie

Motivul pentru care îmi place: Imi provoaca o stare de bucurie aceste filme. In momentele mai nasoale, merge sa vizionezi un astfel de film cu cineva.

Câteva exemple de filme din acest gen: American Pie ; American Virgin ; Virgina la 18 ani ; Puicuta cu cocosel.

Alte precizări: Sunt vechi, dar frumoase.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie, Thriller

Motivul pentru care îmi place: Te bine dispun in momente mai putin bune.

Câteva exemple de filme din acest gen: This Means War,Ted. Filmele thriller imi plac spre deosebire de horror deoarece au o doza mult mai mare de actiune

Alte precizări:-

 

Motivul nu conţine minimul de 10 cuvinte prevăzut în regulament, prin urmare vei primi un avertisment verbal.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie

Motivul pentru care îmi place: Îmi plac filmele de comedie pentru că , mă binedispun , şi mă face să mai uit de griji şi probleme .

Câteva exemple de filme din acest gen: Beverly Hills Cop 1,2,3 , Meet Dave , A Thousand Words , Super Troopers .

Alte precizări: Ador filmele astea :X .

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune

Motivul pentru care îmi place: Deoarece imi place actiunea,imi place ca imi provoaca un suspans .

Câteva exemple de filme din acest gen: Toate cu Steven Seagal

Alte precizări: ;)

Edited by Hunk
Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie

Motivul pentru care îmi place: Decat un film horor mai bn cv comedie,[stay cool,smoke wine!]

Câteva exemple de filme din acest gen: Beverly Hills Cop 1,2,3 , Meet Dave .

Alte precizări: -

Edited by TLG doNNNeTzz
Link to comment
Share on other sites

Genul preferat:Horror

Motivul pentru care îmi place: Pentru ca te tine in suspans si sunt si unele faze in mai multe filme in care chiar te sperii sau te ingrozesti.

Câteva exemple de filme din acest gen: The Grudge 1,2,3,4. The UnBorn, The Clinic.

Alte precizări:-

Link to comment
Share on other sites

Genurile preferate: Comedie, Horror, Thriller, Splatter si Actiune.

Motivul pentru care îmi place: Depinde de dispozitia pe care o am, dar de cele mai multe ori, genul Horror este preferat de mine, imi place suspansul dezovltat in filmele bune de acest gen.

Câteva exemple de filme din acest gen: The thaw, The grudge, Blairwitch Project, etc.

Alte precizări:-

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie

Motivul pentru care îmi place: Pentru ca-mi place :))

Câteva exemple de filme din acest gen: Singur acasa 1/2/3/4 , Denis pericol public , plecat in oras ... foarte multe

Alte precizări: no

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie

Motivul pentru care îmi place: Pentru ca-mi place :))

Câteva exemple de filme din acest gen: Singur acasa 1/2/3/4 , Denis pericol public , plecat in oras ... foarte multe

Alte precizări: no

 

Motivul trebuie să conţină minim 10 cuvinte şi nu trebuie formulat în bătaie de joc, de data asta vei primi doar un avertisment verbal.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie.

Motivul pentru care îmi place: Fiindca daca nici in viata nu razi, macar in filme.

Câteva exemple de filme din acest gen: O familie de cosmar.

Alte precizări: Nu

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie, groaza

Motivul pentru care îmi place: Filmele de comedie imi fac ziua mult mai frumoasa, rad cu lacrimi la unele dintre ele, iar la filmele de groaza, mereu merita sa te uiti macar o seara la un film de groaza, sunt interesante si tot odata infricosatoare.

Câteva exemple de filme din acest gen: Ace Ventura, Home Alone, 75, The Grudge, Scary Movie etc.

Alte precizări: Va recomand filmele de mai sus!

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie/Horror

Motivul pentru care îmi place: Ma tin in suspans si ma fac sa rad

Câteva exemple de filme din acest gen: Scary Movie 1.2.3.4.5

Alte precizări:

 

Motivul nu conţine minimul de 10 cuvinte, prin urmare vei primi un avertisment verbal.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie si Horros

Motivul pentru care îmi place: Comedie pura, acele faza amuzante din filme care te fac sa razi indiferent de stare, si glume de bun gust, in filme. Iar Horror, filmele cu monstrii/zombie etc. Cele noi lansate in ultimi 3-4 ani mi se par mai mult filme Thriller. Horror inseamna sange si sperieturi, cu intriga, nu doar cauta si la final crima nedezvaluita,

Câteva exemple de filme din acest gen: The Ring, The Mask (cu creaturi) / American Pie.

Alte precizări: Filmele vechi mi se par mai bune.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune

Motivul pentru care îmi place: Ma tin in suspans, de cele mai multe ori au un final ferict

Câteva exemple de filme din acest gen: Blood And Bone , Man On A Ledge, Gangsters Squad, Hobbit , Save Private Ryan, si pot sa dau exemple pana maine :), recunosc, sunt cinefil :X

Alte precizări: Va recomand filmele

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune,Comedie

Motivul pentru care îmi place: Sunt cele mai vizualizate filme de acest gen

Câteva exemple de filme din acest gen: Crank,Crank2,Greu de ucis,Fast & Furious

Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune,Comedie

Motivul pentru care îmi place: Sunt cele mai vizualizate filme de acest gen

Câteva exemple de filme din acest gen: Crank,Crank2,Greu de ucis,Fast & Furious

Alte precizări: -

 

Nu ai minimul de 10 cuvinte la motiv, prin urmare vei primi un avertisment verbal, ai grijă data viitoare te rog.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune/horror

Motivul pentru care îmi place: Bataia/monstri/creaturile parca ar fi reale, aceste 2 categori fac un film super.

Câteva exemple de filme din acest gen: Resident Evil: Retribution

Alte precizări: ---------

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Filmele de genu-l psihologice

Motivul pentru care îmi place: Imi plac filmele de genu acesta care-mi dau de gandit asupra filmului,sa-mi dea de gandit ce se v-a intampla mai departe ....

Câteva exemple de filme din acest gen: The usual suspects,se7en.exam,shutter island,inception sa zic...,sherlock holmes,sherlock holmes umbrele intunecate,the lucky number slevin,the illusionist 2006,al 6 lea simt.limitless,the number 23,88 minutes,memento,the words,phone booth,prestigiul si ma opresc aici:D.

Alte precizări:Astea sunt filme adevarate si bune nu conteaza anul in care este facut acest film,conteaza actorii,povestea si regizorii filmului

Luati de exemnplu imdb top 250 vizionatile pe toate si atuncea o sa va dati seama care sunt adevaratele filme bune.

Recomand cu caldura toate filmele de mai sus:D sunt exceptionale .(NU trebuie neaparat actiune ca sa iasa un film bun ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.