Jump to content

[Cerere]Avatar/Logo


uL Rayos
 Share

Recommended Posts

Nickname: Runetus

Doresc: avatar/logo

Tema: Runetus

Text: Runetus

Dimensiuni: ca imaginile|stiti voi

Imagine(obligatoriu): avatarul sa fie ceva de genu http://img.b-zone.ro/images/38010886547023595291.png , http://img.b-zone.ro/images/00081359372894155394.png dar accept si in alt style.. si logo sa fie cam asa http://img.b-zone.ro/images/73991041739511642752.png dar sa scrie runetus dar nu neaparat ca imaginea.. si sa fie amandoua de culaore albastra..

Alte precizari?: Multumesc si astept creatii...

Link to comment
Share on other sites

Imi multumesc mult..maia stept creatii de la SebastHiaN sau Stepf Richter .. si va rog sa nu le facetiasa inalte cum mia facut smith si izwiebell ca se vede urat daca incerc sa le pun :|

Edited by Runetus
Link to comment
Share on other sites

Multumesc celor care au depus efortul de a crea pentru mine:Smith,AlexGTP,iZwiebell,SebastHiaN si Bebell..acum am de unde alege..imi apre rau ca nu a vrut si icstasy sa creeze..va multuesc inca o data si daca stepf nu va creea..puteti da TC si pentru cei care au postat,vreau sa spun ca sunt foarte reusite..ms

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.