Jump to content

Top Spin 4


DieseL
 Share

Recommended Posts

TopSpin4.JPG

 

Urmatorul joc de tenis al popularei francize 2K Sports va fi lansat pe data de 15 martie 2011 pentru Nintendo Wii, PlayStation 3 si Xbox 360.

Top Spin 4 va beneficia de aportul unor figuri importante din lumea tenisiului, precum Andre Agassi, Bjorn Borg, Roger Federer, Rafael Nadal, Andy Roddick, Novak Djokovic, Boris Becker, Serena Williams, Caroline Wozniacky si Pete Sampras.

 

Fata de editiile anterioare, jocul va avea un sistem de control imbunatatit, o grafica impresionanta si un mod de prezentare inspirat din show-urile TV.

 

Dezvoltarea jocului se gaseste in sarcina celor de la 2K Czech, acelasi studio care a lansat in 2010 titlul Mafia 2.

 

Platforme: PS3, Xbox360, Wii

Lansare: 15 Martie 2011

Publisher: 2K Sports

 

EXCLUSIV: Posesorii consolei PlayStation3 se vor bucura de compatibilitatea PlayStation Move care va oferi un mare plus de realism.

 

Screenshots: 1 2 3 4 5 6 7 8

 

Sursa: peteava, gamespot, youtube

 

Link to comment
Share on other sites

cum e jocul in comparatie cu ultimu Virtua Tennis ?

 

Virtua Tennis 2009? Pai Virtua Tennis este un joc "arcade", asta este un simulator. Va fi mult mai frumos bineinteles. O sa apara o alta stire in legatura cu Virtua Tennis 4, stay tunned.

Link to comment
Share on other sites

uau un joc care pare foarte fain dar cred ca si e

 

abia astept sa apara si pentru pc , cred ca are o grafica fenomenala

Domnul +1, nu va aparea si pe PC. Opreste-te din spam, te rog.

Link to comment
Share on other sites

Astazi, 12.03.2011, a aparut versiunea piratata a jocului, pentru toate consolele (PS3, Xbox360, Wii). Eu o sa imi iau versiunea de Xbox360 sa vad cum e, voi reveni cu detalii. In cateva zile sper sa imi cumpar si versiunea de PS3 sa ma pot juca online+PlayStation Move. :X

 

Edit: Am jucat demo-ul pe PS3. Este mult mai frumos si dinamic decat Top Spin 3. Vi-l recomand, merita banii.

Edit2: Acum ca l-am jucat si cu Playstation Move chiar pare ca sunt pe terenul de tenis. Foarte realist.

Edited by Dr House
Link to comment
Share on other sites

e cel mai tare joc legat de tennis,dar nu e prea mediatizat precum fifa 2011 .

 

e cel mai tare joc legat de tennis,dar nu e prea mediatizat precum fifa 2011 .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.