Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Fifa 2012


DieseL
 Share

Recommended Posts

fifa12_logo.png

 

 

EA a dezvaluit primele detalii cu privire la Fifa 12, joc de fotbal ce va fi lansat in aceasta toamna (septembrie-octombrie). Am aflat ca noul Fifa se va orienta mai mult spre atmosfera cat mai reala a meciurilor, de exemplu, daca un jucator este cumparat de la o echipa rivala, in meciul direct va fi huiduit si putin agresat de fostii colegi .

In Fifa 12 se va incerca imbunatatirea cursivitatii meciurilor, astfel ca se vor scoate secventele cand mingea iese afara din teren, loviturile libere, cornere, auturile vor fi executate mai repede etc.

EA a precizat ca se vor concentra mai bine pe perfectionarea functionalitatii Personality Plus, care spera ei, va conduce spre un gameplay mult mai interesant si mai jucabil ca in versiunile precedente.

Bineinteles toate aceste noi detalii sunt valabile pentru Fifa 12 pentru console. Varianta pe PC este, la fel ca anul trecut, un mister, si cred ca va ramane asa pana aprope de lansare. Eu cred ca EA va porta Fifa 11 de pe console ca un nou joc si anume, ati ghicit, Fifa 12 pentru PC. Nu e nimic rau in asta, atat timp cat ii acorda putin timp pentru personalizare. As vrea ca noul Fifa de pe PC sa aiba un multiplayer direct IP, licente pentru competitii europene si un mod Be a Pro mai dezvoltat.

 

 

Platforme: PC, PS3, Xbox360, Wii (+ altele, vom afla pe parcurs)

Lansare: Toamna 2011

Publisher: EA Sports

 

Screenshot: Click

 

*Atat momentan, vom afla mai multe detalii in vara.*

 

 

Sursa: ggb, consolegames

Edited by Dr House
Link to comment
Share on other sites

Interesantwe informatii,dar trebuia postat la NEW GAMES.

Hmm, nu mi se pare. L-as fi postat acolo daca urma sa apara in curand sau daca de abia aparuse. Momentan e un zvon.

Link to comment
Share on other sites

Mult asteptatul Fifa 12 :))

Dupa ce fifa 11 ne-a fermecat cred ca aceasta noua creatie va fii si mai si

Abia astept sa apara.

 

@iNfusioN nu se mai fac jocuri pt. PS2 din primavara acestui an cica :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.