Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

B-zone presentation


Turbo ToV
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului:B-zone Presentation!

Gen:Trailer

Durata:3:45 minute

Data lansarii:Astazi

Scurta prezentare:O scurta prezentare a serverului B-zone.

Link catre clip :

Inca nu stiu de ce nu se aude sunetul.Clipul nu o sa mearga cateva secunde si va merge daca dati la 3:20!

 

Link to comment
Share on other sites

Ce sa spun ca sa nu te superi, daca e primul tau film e bunicel dar se putea face si mai bine de atat, puteai pune o melodie frumoasa facea 50 % din film, puteai pune si niste efecte frumoase ( ex: Dani_Steptu) si nu prea e cine stie ce decat o prezentare a HQ-urilor.Nu te supara ca ti-am spus, poate nici mie nu imi iesea bine dar mai ai de lucrat pentru ceva cu totul si cu totul mai bun.Succes.

Link to comment
Share on other sites

Sa incep:

 

1. Nu se aude muzica.

2. Scrisul este putin decalat.

3. Trebuia sa ieisi tu factiunile intr-o anumita ordine...Nu biz-uri, hq-uri...E o amestecatura acolo...

4. Pe la 2 si cv se opreste si revine la pe la 3 si cv...

 

6.5/10 ( pe viitor mai uitate pe youtube, urmeaza niste tutoriale )...

Link to comment
Share on other sites

Pai daca nu se aude dc nu lai refacut in sonyvegas/movi maker din nou pana se aude asa te cam plictisesti la el e bunicel dar e acel dar...

Edited by Boogie
Link to comment
Share on other sites

Idee de prezentare e ok . Cum spun si cei de mai sus clipul iti iesea mult mai frumos daca introduceai o melodie si cateva efecte.

Link to comment
Share on other sites

Slab filmul, tot ce ai facut a fost sa prezinti HQ-urile, nu mi-a placut. Puteai sa filmezi si tu lumea si actiunile, mafiile si departamentele, cateva batalii ceva, niste curse ilegale.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.