Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[ B-Zone TV ] - Rush Hour PD - Comedy


TheMechanic
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: [ B-Zone TV ] - Rush Hour TV - Parodie

Gen: Comedy

Durata: 06:38

Data lansarii: 30/08/2011

Scurta prezentare: -

Link catre clip : http://www.trilulilu.ro/TheMechanic05/a39b0240f82142

 

Sper sa nu se supere nimeni mi-a placut foarte mult filmul si am zis sa vil arat si voua doar ca Modificat.....Sper ca va placut si o sa mai revin si cu altele......

Edited by ThEmEcHaNiC
Link to comment
Share on other sites

OK,cand a venit Gang cu parodiile alea da a fost fain,am ras,ce ne-am distrat,Da gata fratele meu o.O

 

ce%20uameni.png

 

 

Da terminati-va acum.

 

 

ON: Felicitari :D a iesit bine.

Idem face unu ceva si si il copiaza 100 bun proverbu ala ce face omu face si maimuta

Link to comment
Share on other sites

OK,cand a venit Gang cu parodiile alea da a fost fain,am ras,ce ne-am distrat,Da gata fratele meu o.O

 

ce%20uameni.png

 

 

Da terminati-va acum.

 

 

ON: Felicitari :D a iesit bine.

 

Multumesc pentru apreciere...Hmm nuj daca am copiat pe gang chiar nu are nici o legatura cu ce a facut el..am crezut ca o sa radeti nu.......el a inceputo eu o so termin ...

 

Idem face unu ceva si si il copiaza 100 bun proverbu ala ce face omu face si maimuta

 

 

Ramai cu proverbu atunci si nu mai intra pe B-Zone Clips...nu vreau sa ne certam...l-am facut tot pentru voi sa radem dar vad ca nu se merita

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru apreciere...Hmm nuj daca am copiat pe gang chiar nu are nici o legatura cu ce a facut el..am crezut ca o sa radeti nu.......el a inceputo eu o so termin ...

 

Eu chiar am ras pe final =))

 

 

Ramai cu proverbu atunci si nu mai intra pe B-Zone Clips...nu vreau sa ne certam...l-am facut tot pentru voi sa radem dar vad ca nu se merita

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.