Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Guest andrun2

Nick: Andrei3173

Varsta reala: 12 ani

Level: 2

ScreenShot /stats: nu am scz

Factiuni anterioare: momentan nmk

Skill'uri la joburi secundare: gunoier skil 2 farmer skil 1

De ce doresti sa intri in National Guard?: Pt ca imi place si vreau sa apar lumea de toti jucatori roberi

Stii regulile National Guard?: Da

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: DA

Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din National Guard?: DA

Alte precizari?: Sper sa ma aleaga

 

Nick: Andrei3173

Varsta reala: 12 ani

Level: 2

ScreenShot /stats: nu am scz

Factiuni anterioare: momentan nmk

Skill'uri la joburi secundare: gunoier skil 2 farmer skil 1

De ce doresti sa intri in National Guard?: Pt ca imi place si vreau sa apar lumea de toti jucatori roberi

Stii regulile National Guard?: Da

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: DA

Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din National Guard?: DA

Alte precizari?: Sper sa ma aleaga

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- s0r1n3l

- Wisler

- Ander

- SnoopCatt

- Anthony.

- .Mr.Chrys

- Atrixb0y.

 

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Edited by mag1c
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Mili..

• Level: 15+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 luni.

• Varsta reala: 15.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3, DM.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company - 3 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - 3 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Liderul este inactiv.

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv 5 si Mechanic 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/oBq35.jpg

Bara RPG stats: bar-000499362.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, asta si vreau.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa-Amiaza si Seara .

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: --.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Vreau sa fie primul meu Departament si vreau sa petrec cat mai mult timp in acesta.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu Jail-ul si cu prinderea infractorilor cu w3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK: 6-8 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Andrei am 15 ani si sunt din Craiova. Sunt un baiat de treaba serios si muncitor, imi place sa am multi prieteni si sa ii pot ajuta la greu.

Edited by BTD Myly
Link to comment
Share on other sites

Nickname:DariusTm

• Level:32

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:5luni

• Varsta reala:16

• Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3,[/ad gresit]

• Nickname-uri anterioare:-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

 

The Barzini Family-Lider:DeviL(rank2):

Taxi Cab Comapny-Lider:Dienutza(rank1):

The Tattaglia Family-Lider:TheEmperor(rank1):

The Paterno Family-Lider:B0d018(rank1):

The Barzini Family-Lider Kobra(Rank2):

Taxi Cab Comapny-Lider:ALex(rank1):

School Instructor-Lider:M.Andrei(rank2)-

The Barzini Family-Lider:Kobra(rank1):

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Barzini Family [rank1] (2sapt si 4zile)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Pentru a aplica intr-un dep.

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic/detectiv-5,arms -2 restu 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/q6wntpf4b/

Bara RPG stats: bar-000410922.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 11:00-01:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa fie primul meu dep. si imi palce cu ce se ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pot sa zic ca in RL vrea sa fac acelasi lucru.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Prinderea robberilor si cu arrestarea jucatoriilor cu wanted 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10-12 in vacanta. iar in timipul liceului 7-8

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un tip glumet si cu bun simt la care nu ii plac oamenii cu 2 fete.In rest sunt un om obisnuit ca ceilalti.

Edited by DariusTM
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Catalin.

• Level: 40+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani +.

• Varsta reala: 17.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Cate warn-uri ai in joc?: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: Nu.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

282640_447174275300545_1974046467_n.jpg - Rank 2 – 5 saptamani

600130_447174378633868_327916904_n.jpg - Rank 2 – 3 saptamani

601262_447174581967181_550166389_n.jpg - Rank 5 – 4 luni

575239_447174721967167_356015246_n.jpg - Rank 2 – 5 saptamani

554705_447174468633859_645409603_n.jpg - Rank 2 – 4 saptamani

527682_447174238633882_1572203759_n.jpg - Rank 1 – 2 saptamani

167435_447174545300518_1557969460_n.jpg - Rank 2 – 4 saptamani

181065_447174665300506_689336946_n.jpg - Rank 1 – 2 saptamani

575239_447174721967167_356015246_n.jpg - Rank 1 – 3 saptamani

521497_447174555300517_1745838451_n.jpg - Rank 1 – 10 zile.

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci Family 10 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie. Ma nemultumeau anumite lucruri.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective 5, Mechanic 5, Whore 5, Drugs 5, NR 5.

• Poza cu /stats: http://postimage.org/image/5xktwciql/

• Bara RPG stats: bar-000105011.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Ai mai fost in N.G.? Nu.

• Daca ai mai fost in N.G., de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in N.G.? : Este departamentul meu favorit si imi place cu ce se ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru N.G.?: Am capacitatea de a lucra in echipa, am putere mare de concentrare, stiu sa folosesc cum trebuie un M4/Deagle…

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Interventii intre puternicele mafii din Los Santos si Las Venturas, eliminarea infractorilor si un bun comportament intre detinuti.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in N.G. pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat inteligent, caruia nu ii plac glumele proaste, totusi stiu cand se face o gluma. Nu sunt rautacios, nu port pica si nu sunt mandru. Sunt un baiat care accepta orice provocare, iar eu consider ca a intra in National Guard este o provocare. Am un caracter puternic si o putere de convingere mare.

Link to comment
Share on other sites

Wabb1.png

 

• Nickname: Arpy29

• Level: 19

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 1 an.

• Varsta reala: 19 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - pentru DM la level mic

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Taxi Cab Company - Rank 3 - 1 luna si 1 saptamana

School Instructor - Rank 1 - 2 saptamani

Stracci Fammily - Rank 1 - 2 saptamani

News Reporter - Rank 2 - 3 saptamani

Fire & Medic Departament - Rank 1 - 2 saptamani

School Instructor - Rank 1 - 3 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa intru intr-un departament, am specificat asta si in demiterea mea.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Mechanic, Detective, News Reporter ; Skill 4: Arms Dealer ; Skill 3: Fishing (acestea sunt cele mai importante)

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): KX0RK.png

 

]Bara RPG stats: bar-000404383.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Ii voi respecta, fara indoiala.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Avand in vedere ca e vacanta, 10:00-18:00 ; 21:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in acest departament deoarece stiu ca este cel mai activ si vreau sa il ajut, prin prezenta mea.[/font]

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru acest departament deoarece imi place mult cu ce se ocupa, asta imi doresc sa fiu si in viata reala.[/font]

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este un departament care se ocupa cu arestarea persoanelor care au wanted si de inchisoare.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10h+

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Adrian, am 19 ani si locuiesc in Pitesti, judetul Arges. In timpul liber ma joc sa:mp. Sunt o fire serioasa, sociabila. Va multumesc pentru timpul acordat si sper sa imi acordati o sansa.

Edited by nB Ady
Link to comment
Share on other sites

Nickname:ClaudiuX

• Level:19+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Aproape jumatate de an.

• Varsta reala:16 ani.

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 pentru DeathMach la level mic.

• Nickname-uri anterioare:ZooE

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):The Paterno Family (1 saptamana si 3 zile.), The Tattaglia Family (2 saptamanii si 1 zi, Taxi Cab Company (1 saptamana, si 1 saptamana) - x2.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Taxi Cab Company - Rank 1 - 1 sapatamana

Motivul plecarii din ultima factiune:Am stat afk la ora obligatorie si am acumulat 2 FactionWarn-uri.

• Skill-uri la joburile secundare:5 - Mechanic, Detective, 3, ArmsDealer, restul 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

Bara RPG stats: bar-000450683.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Absolut.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:10-22

• Ai mai fost in National Guard?Nu dar imi doresc.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Doresc sa intru in National Guard deoarece este un departament deosebit, cu playeri de treaba, cu un lider capabil pentru aceasta factiune, si pentru ca imi place ce activitai desfasoara zi cu zi.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Consider ca sunt potrivit pentru aceasta factiune deoarece sunt capabil sa lucrez in echipa, si cred cu tarie ca m-as integra cel mai bine aici.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupa cu arestarea sau uciderea raufacatorilor si criminalilor, pentru a proteja cetatenii oraselor si pentru a asigura comunitatii un mediu mai sigur.• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Desigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:5-6 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Este o intrebare destul de dificila avand in vedere faptul ca mie imi place sa fiu descris de altii, nu sa ma descriu singur, insa pot spune, in mod sumar, ca sunt un tip amuzant, descurcaret, istet si responsabil caruia ii place la nebunie sportul, distractia, munca in echipa si activitatile facute alaturi de prieteni.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: DROW1

• Level: 19++

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6 lini.

• Varsta reala:16 ani.

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare:/

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Tattaglia Famly 2 saptamanii si 3 zile, Fire&Medic Departament 2x 2 saptamanii si 3 saptamanii, The Paterno Family 2 saptamanii si 4 zile, Taxi Cab Company 1 saptamanac, The Stracci Family 2 saptamanii si 4 zile, National Guard o luna si 2 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: National Guard o luna si 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu mai aveam timp de samp si mi-se stricase placa video.

• Skill-uri la joburile secundare:Detective skill 5, Mechanic skill 5, Car Jacker skill 4

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/656ckcqlx/

Bara RPG stats: bar-000392808.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da si pe cei de rank-ul meu.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10-00.

• Ai mai fost in National Guard? Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu mai aveam timp de samp si plus ca mi-se stricase placa video.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru este cel mai activ departament cu cei mai de treaba membrii si imi place foarte mult acest departament.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca stiu sa trag bine cu M4,MP5 si Deagle .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea playeriilor cu wanted 3+,cu prinderea robarilor si paza la jail de la rank 1.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:10 ore cam asa.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de treaba,rusinos,ii respect pe cei care marita sa fie respectati , imi mai place sa ma duc cu prietenii la cinema si imi place sa ma joc SA:MP.

Edited by eB DROW 1
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Mr.Tom@

• Level: 37+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 3 ani

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3, ambele pentru /ad cu rob

• Nickname-uri anterioare: Nu am nici un nickname anterior

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

- The Stracci Family - lider Ciccio -> 3 luni;

- The Cuneo Family - lider Mr.Ghostx -> 4 saptamani;

- The Tattaglia Family - lider Toreno -> 1 luna;

- The Paterno Family - lider LoLLiPoP -> 2 luni;

- The Barzini Family - lider Oantzah -> 3 saptamani;

- Tow Truck Company - lider taryd0n -> 1 saptamana;

- Taxi Cab Company - lider Dienutza -> 1 saptamana si 5 zile;

- The Stracci Family - lider Anthony. -> 1 luna si 3 saptamani;

- News Reporter - lider empty_mdy -> 2 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter -> 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am decis sa plec deoarece nu eram destul de activ.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 detective, skill 5 mechanic.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/77qs7eblz/

Bara RPG stats: bar-000211431.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul scolii: 15::00-24:00, iar in wekeend: 07:24:00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu am mai fost in National Guard.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa intru in National Guard deoarece sunt activ si imi place lucrul in echipa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt activ, serios si imi place lucrul in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu interventii intre mafiile puternice din Los Santos si Las Venturas, eliminarea infractorilor si un bun comportament intre detinuti.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, numele meu este Ionut, sunt din judetul Maramures. Sunt un tip prietenos si imi place sa ma distrezz cu prietenii, restul o sa aflati pe viitor daca voi fi acceptat.


  •  


  •  

Edited by Mr punct Toma
Link to comment
Share on other sites

Nickname: MouZe

Level: 24+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Un an

Varsta reala: 14

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: Nu am

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): TTC 2 saptamani si The Barzini Family de mai multe ori (3 zile, 7 zile, o luna si 2 luni)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family, 2 luni obtinand Rank 3

Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc si altceva + cateva conflicte.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Mechanic, Fish, Drugs Dealer Skill 4: Arms Dealer Skill 2: Rob Skill 1: restu'

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/gCMLe.jpg

Bara RPG stats: bar-000414301.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 - 24:00

Ai mai fost in National Guard? Nu, niciodata

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa incerc si un departament

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pot lucra in echipa si ma pot descurca.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Are grija ca detinutii de la jail sa nu se bata, intervin in cazul warurilor intre mafii si aresteaza infractori

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5 ore+

Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de 14 ani, sincer, putin timid si care stie ce vrea sa faca cu viata lui.

Edited by MouZe
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: StaVrosS_v2

• Level: 31

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani+

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): TowCarCompany( acu un an , am stat 2 saptamani), The Paterno Family( 7 luni , am avut rank 3 de 3 ori la 3 leaderi ) , The Barzini Family ( Rank4 , 3 luni+)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family , am petrecut 3 luni frumoase in care am acumulat rank 4.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Vroiam sa incerc ceva nou.

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv - 5 , Mecanic - 5 , Carjacker -3 .. restu 1

']Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): LINK

bar-000120530.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da !.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Tind sa cred acest lucru.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:10--22:00( zii de scoala) ; 10:30 - 06:00( weekend / vacanta)

• Ai mai fost in National Guard?: Nu , am auzit lucruri bune despre acest departament.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru a Incerca ceva nou si sa devin o persoana mai buna prin aceasta experienta.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt un "player" care poate lucra in echipa , care se poate imprietenii cu colectivul de colegi.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: NG se ocupa cu prinderea celor mai rai infractori de pe server !.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur !.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: in jur de 10 ore +

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un Baiat "de treaba" , nu imi place sa ma cert cu oamenii, sunt sociabil , amabil , si sunt o persoana care poate face fata la sarcina care ia fost data !.

Edited by StAvRosS
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: OmerKr

• Level: 35

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 9 - 10 month ~

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): male

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: JameS_MoniK

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

527682_447174238633882_1572203759_n.jpg - Rank 3 - 2 weeks

575239_447174721967167_356015246_n.jpg - Rank 2 - Month and 2 weeks

599394_447174201967219_454158192_n.jpg - Rank 1 - 6 days

206200_447174481967191_277144248_n.jpg - Rank 1 - 2 weeks

600130_447174378633868_327916904_n.jpg - Rank 2 - Month ~

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Cuneo Family - Rank 2 - month ~

• Motivul plecarii din ultima factiune: Because i banned from server

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic Skill 5, Detective Skill 5, Rob Skill 3, Fish skill 2 and all the rest skill 1.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Link

• Bara RPG stats:

bar-000397461.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Yes

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Yes

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Yes

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:15 - 22:00 and Friday, Saturday i can be more

• Ai mai fost in National Guard?: No

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: --

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: I want to help NG with my seriousness and my work and i like the works of NG (stop runners and robbers arrests).

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: I think i fit to NG because i have good skill in driving and weapons and i have experience with job of derpartment

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard dealing in arrests of wanted 3 - 6, robbers and runners

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Yes

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Regular day 4 - 6 hours, Friday and Saturday 4 - 10.

• Cum te-ai descrie in realitate?: My name is Omer Kriger, I from Israel, I am 16 years old, i like sports (football, basketball), and play on computer :).

Edited by OmerKr
Link to comment
Share on other sites

Nickname: YoNut01

• Level: 26

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani cu mici pauze

• Varsta reala: 14 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 [/q] la somatie | [/ad] cu rob

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

1. TTC - ( 2 saptamani si 3 zile)

2. The Stracci Family ( 3 saptamani si 4 zile)

3. The Stracci Family ( 4 saptamani si 2 zile )

4. School Instructor ( 2 zile )

5. The Cuneo Family ( 2 luni 3 saptamani si 2 zile)

6. The Stracci Family (4 saptamani si 2 zile )

7. Fire & Medic Departament ( 3 saptamani si 5 zile)

8. The Barzini Family (4 saptamani si 1 zi )

9. The Tataglia Family ( o saptamana)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tataglia Family ( o saptamana)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demis

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic -5 Detective-5 Drugs Dealer -5 Fishing -3 Restu 1

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/dc3yl6yv7/

• Bara RPG stats: bar-000343930.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 8:00-11:00 18:00-21:00

• Ai mai fost in National Guard? : Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard pentru ca este primul meu departament si as putea sa ajut cu ordinea publica.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru ca este un Departament activ si doaresc sa ma alatur lui de mult timp.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arestarea raufacatorilor si cu ordinea la jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8-9 ore depinde de zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Ionut si locuesc in judetul Botosani . Imi plac jocurile virtuale si sa plec cu prietenii in oras. Sunt o fire amuzanta , prietenoasa si cu bun simt. Va puteti baza pe mine.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Falaus

• Level: 20.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din 1 Decembrie 2011.

• Varsta reala: 15.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Ionut11

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

The Stracci Family-Durata: 2 Saptamani si 2 Zile

Q20MW.jpg

The Stracci Family-Durata: 3 Saptamani si 5 Zile

Q20MW.jpg

Fire & Medic Department-Durata: 1 Saptamana

T2Dxy.jpg

The Stracci Family-Durata: 2 Saptamani

Q20MW.jpg

The Paterno Family-Durata: 3 Saptamani si O zi.

0PcUN.jpg

The Tattaglia Family-Durata: O luna si 13 Zile

AZoxr.jpg

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tattaglia Family-O luna si 13 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Vroiam sa intru intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective / Mechanic- Skill 5, Arms Dealer: Skill 2 iar la restul Skill 1.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu) : http://i.imgur.com/pNuSc.jpg

Bara RPG stats: bar-000391091.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Eu joc in intervalul 12:00 si 02:00 (noaptea).

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa ma alatur acestui departament deoarece se lucreaza in echipa, este foarte bine organizat, respectuos si sa ajut si eu cu ce pot.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am capacitatea de a lucra in echipa si eu cred ca voi vi demn de acest departament si nu voi dezamagi.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Interventii intre puternicele mafii din Los Santos si Las Venturas, eliminarea infractorilor si un bun comportament intre detinuti.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Eu acord acestui joc intre 7-12 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de statura medie, respectuos, civilizat si optimist.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:LongRiverShot

• Level: 22

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:9 luni

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin):Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 ( ,,/ad pentru rob'' si ,,DM aiurea'' .Tin sa mentionez ca sunt primite de cel putin 3 luni.)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Cuneo Family -o luna (Rank 1),The Barzini Family - doua luni (Rank 3), The Stracci Family - 15 zile (Rank 1),The Tattaglia Family- 18 zile (Rank 2)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tattaglia Family -18 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Probleme personale.

• Skill-uri la joburile secundare:Detectiv -Skill 5, Car Mechanic -Skill 5, Arms Dealer -Skill 3

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/4722mazsl/

• Bara RPG stats: bar-000395112.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur!

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:10:00-24:00

• Ai mai fost in National Guard?: Din pacate nu am avut ocazia sa intru in National Guard.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard pentru a imi face prieteni noi , deoarece are un lider demn de functie si nu in ultimul rand,doresc sa scap orasele de infractori.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Cred ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece am capacitate de a lucra in echipa,sunt bun la arme,stiu foarte bine limba engleza si am seriozitate si activitate.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupa cu mentinerea pacii in cele trei orase,arestand sau omorand infractorii.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Desigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:5 ore pe zi in timpul scolii,peste 10 ore pe zi in timpul weekend-ului si vacantelor

• Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Andrei , am 16 ani, imi place sa imi fac prieteni noi si sa ma distrez.Sunt o persoana serioasa si de cuvant , am simtul umorului dar nu imi plac glumele proaste.Respect pentru a fi respectat!

Edited by A41 LongRiverShot
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Mark.Cote

• Level: 20 (726 / 84 )

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 1 an jumate dar cu mici pauze la inceput

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

The Corleone Family - rank 3 ( 5 saptamani )

The Tattaglia Family - rank 2 ( 3 saptamani jumate )

School Instructor - rank 2 ( 3 saptamani )

Fire and Medic Departament - rank 3 ( 1 luna jumate )

News Reporter - rank 2 ( 2 saptamani )

Taxi Cab Company - rank 1 ( 2 saptamani )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: M-am lasat o perioada de SA:MP

• Skill-uri la joburile secundare: Detective - skill 5

Mechanic - skill 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Aqq7W.png

Bara RPG stats: bar-000282165.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 - 22:00

• Ai mai fost in National Guard? : Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in aceasta factiune deoarece, este un departament activ iar eu doresc sa am activitate cat mai mare. In al doilea rand aceasta factiune este una dintre putinele factiuni serioase si care isi da toata silinta pentru a proteja oameni nevinovati.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place sa lucrez in echipa, si sa fiu de partea binelui !

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu tot ce tine de jail ( program de vizite, aducerea clientilor pentru avocati, oferirea de heal detinutilor cand este nevoie), prinderea infractorilor, hotilor ...

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: calitati:sunt sociabil,imi place sa comunic cu cei din jur, sincer(urasc minciuna)

defecte:ma incred prea mult in oameni si apoi am de suferit !

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- dariustm

- Arpy29

- DROW1

- StAvRosS_v2

 

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

•Nickname: DonShadow

•Level: 44

•De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproape 2 ani .

•Varsta reala: 15 ani.

•Sex (masculin / feminin): Masculin

•Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 ( limbaj si dm )

•Nickname-uri anterioare: -

•Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tattaglia family ( 3 saptamani ) , F.B.Ix2 ( 1 luna si 2 saptamani , 3 saptamani ) , Taxi Cab Co ( 2 zile ( wipe ) ) , Paterno Family x2 ( 2 saptamani ) , Barzini Family ( 3 saptamani ) , School Instructor x2 ( 1 luna , 1 saptamana ) , Cuneo Family x2 ( 3 zile , 1 saptamana ) , Stracci Family x2 ( 2 saptamani , 3 zile ) , News Reporter ( 2 saptamani ) , Hitman Agency ( 1 luna ) , Corleone Family ( 2 saptamani ) ,Tow Car Company ( 25 de zile )

•Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Car Company - 25 de zile .

•Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa revin intr-un departament.

•Skill-uri la joburile secundare: 5 mechanic , 5 detective

•Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i49.tinypic.com/z7ggo.png

•Bara RPG stats: bar-000238734.png

•Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

•Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

•Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

•Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am ore fixe.

•Ai mai fost in National Guard? Nu.

•Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

•De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este una dintre factiunile mele preferate si vreau sa ajut cu activitatea mea.

•De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt un om bine pus la punct.

•Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este armata care se ocupa cu wanted 3 + si de administrarea Jail-ului.

•Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

•Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore.

•Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat glumet din fire si respectuos . Am diferite hobby-uri cum ar fi jocurile pe calculator , inotul si fotbalul . Timpul liber il petrec de obicei cu prietenii .

Link to comment
Share on other sites

Nickname:LongRiverShot

• Level:23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:9 luni

• Varsta reala:16 ani

• Sex (masculin / feminin):Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3 ( Motive : http://postimage.org/image/52bqfbntj/ )

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):The Cuneo Family-o luna,The Barzini Family-2 luni,The Stracci Family 17 zile,The Tattaglia Family -18 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Tattaglia Family - rank 2

• Motivul plecarii din ultima factiune:Am avut o problema personala ,dar cand am rezolvat m-am gandit sa las demisia pentru a intra in NG.

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 detectiv, Skill 5 Car Mechanic,Skill 3 Arms Dealer

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/9yjjj4p8t/

Bara RPG stats: bar-000395112.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Absolut

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:10:00 - 00:00

• Ai mai fost in National Guard?:Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Doresc sa intru in National Guard pentru a imi face prieteni si pentru a elibera orasul de robberi si alti infractori.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Sunt potrivit pentru National Guard deoarece sunt bun la arme,cunosc bine limba Engleza,am capacitate de a lucra in echipa si ma pot acomoda cu orice situatie.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupa cu pazirea inchisorii,cu arestarea sau omorarea infractorilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Desigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:8-9 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt o persoana prietenoasa cu simtul umorului,nu imi plac glumele proaste si misto-urile,imi place sa particip la activitati la care este necesara munca in echipa.

Edited by L0ngRiverShot
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Razvan_Jackson

• Level:17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 7 luni

• Varsta reala: 12 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1- DM aiurea

• Nickname-uri anterioare:Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporters x2 ( in total 1 luna) Paterno Family x2 (in total 3 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:News Reporters - 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Vreau sa incerc o factiune de level 15+

• Skill-uri la joburile secundare: http://iceimg.com/i/.../df44427c91.png

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://iceimg.com/i/.../807cd8115d.png, detective skill 5

• Bara RPG stats: bar-000446244.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-20:00, iar in vacanta 10:00-21:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost in National Guard

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Eu doresc sa intru in National Guard pentru a-mi face prieteni noi, pentru a incerca ceva nou si pentru a ajuta factiunea

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt capabil sa lucrez in echipa, sunt serios, sunt activ si am cei 7 ani de acasa.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arestarea suspectilor cu w 3+, ingrijirea inchisorii, etc...

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5 ore, iar in vacanta 10 ore+

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Razvan, am 12 ani si locuiesc in Timisoara. Sunt o fire serioasa si capabila sa lucreze in echipa. Pasiunile mele sunt: Footbalul, PC, si iesit in oras cu prietenii

Edited by RazvanJackson
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Mark.Cote

• Level: 27

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 1 an jumate dar cu mici pauze la inceput

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  • The Corleone Family - rank 3 ( 5 saptamani ) => 11jw0ow.gif
    The Tattaglia Family - rank 2 ( 3 saptamani jumate ) => 601262_447174581967181_550166389_n.jpg
    School Instructor - rank 2 ( 3 saptamani ) => 181065_447174665300506_689336946_n.jpg
    Fire and Medic Departament - rank 3 ( 1 luna jumate ) => T2Dxy.jpg
    News Reporter - rank 2 ( 2 saptamani ) => 554705_447174468633859_645409603_n.jpg
    Taxi Cab Company - rank 1 ( 2 saptamani ) => 527682_447174238633882_1572203759_n.jpg
  • The Cuneo Family - rank 1 ( 2 saptamani ) => 600130_447174378633868_327916904_n.jpg
  • The Stracci Family - rank 1 ( 2 saptamani ) => Q20MW.jpg

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: M-am lasat o perioada de SA:MP

• Skill-uri la joburile secundare: Detective - skill 5

Mechanic - skill 5

 

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): uuwyc.png

Bara RPG stats: bar-000282165.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 - 22:00

• Ai mai fost in National Guard? : Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in aceasta factiune deoarece, este un departament activ iar eu doresc sa am activitate cat mai mare. In al doilea rand aceasta factiune este una dintre putinele factiuni serioase si care isi da toata silinta pentru a proteja oameni nevinovati.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place sa lucrez in echipa, si sa fiu de partea binelui !

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu tot ce tine de jail ( program de vizite, aducerea clientilor pentru avocati, oferirea de heal detinutilor cand este nevoie), prinderea infractorilor, hotilor ...

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: calitati:sunt sociabil,imi place sa comunic cu cei din jur, sincer(urasc minciuna)

defecte:ma incred prea mult in oameni si apoi am de suferit !

Edited by mark888
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: NoMore20

• Level: 17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 5/6 luni .

• Varsta reala: 15(in februarie fac 16)

• Sex (masculin / feminin): Masculin .

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/ 3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

TowTruckCompany(rank1-3 saptamani)

CorleoneFamily(rank1-2 samptamani)

PaternoFamily(rank1-2 saptamani)

Fire&MedicDepartament(rank1-2 saptamani)

T attagliaFamily(rank2-2 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:TattagliaFamily(2 saptamani)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa intru intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare:

Skill5-Mechanic;

Skill5-Fisherman;

Skill5-DrugsDealer;

Skill4-Detective;

Skill3-ArmDealer;

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/W9zLo.jpg

Bara RPG stats: bar-000391562.png

 

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da .

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da .

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: B ineinteles.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Cum sunt in vacanta...intru cam mereu.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:-

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deorece imi place sa respect/aplic legea si sa ma ocup de playerii care au wanted .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt respectuos,nu creez probleme,stiu sa lucrez in echipa si ma implic mult in treaba mea.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: N ationalGuard reprezinta armata si se ocupa cu intretinerea Jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da .

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:6/7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Salut!Ma numesc George si sunt elev in liceul IonMihalache.Am 15 ani si imi place sa interactionez cu prietenii(in Sa:Mp)si sa ma distrez.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Bontzau

• Level:19

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De 10 luni

• Varsta reala:17

• Sex (masculin / feminin):Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3( 1/3- ajutor la skill; 2/3- /ad aiurea)

• Nickname-uri anterioare:Nici unul

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Cuneo x3 (1:3 saptamani;

2: 5 saptamani

3: 2 satpamani si 5 zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Cuneo- 2 satpamani si 5 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune:Voiam sa incerc ceva nou

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 mechanic si Dealer Droguri

Skill 3:Detectiv

Skill 2: Car Jacker si Arms Dealer

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):sa_mp_016.jpg

• Bara RPG stats:user-000392573.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:11:20-12:30 ; 15:20-17:15 ; 21:30-01:15

• Ai mai fost in National Guard?:Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Imi doresc foarte mult sa ajut PD in prinderea celor care dau rob si tot ce trebe in respectarea rregulilor

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece stiu sa ajut, sa lucru in echipa si imi place sa prind jucatori ce nu sunt corecti.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Ajutarea PD/FBI, asigura paza la jail

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Desigur

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:intre 3 si 7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt un baiat din Timisoara, am 17 ani si sunt la liceu in clasa a 10-a.Imi place sa joc fotbal, sa ies cu prieteni in oras, sa dorm si sa joc sa-mp.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.