Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname: [mR].SpriTes

Level: 35

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: [dmg]alexxx

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire&Medic Departament( 1 luna ),Taxi Cab Company( 1 luna),Corleone Family ( 3 luni ) , F.B.I( 2 luni ) , Cuneo Family ( 1 luna ) , National Guard ( 3 luni ) , Stracci Family ( 4 luni ) , Hitman ( 1 saptamana ) ,

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: National Guard (3 luni ).

Motivul plecarii din ultima factiune: Probleme cu calculatorul.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective,Mechanic

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s1.postimage....7/sa_mp_001.png / http://i46.tinypic.com/2dt21ic.png

Bara RPG stats: bar-000080895.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00 - 01:00

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 3 ani.

Varsta reala: 17

Ai mai fost in National Guard?: Da

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Probleme cu calculatorul.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi place foarte mult in National Guard membri sunt seriosi lafel si liderul , este printre factiunile mele preferate si doresc sa ajut.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece imi place sa lucrez in echipa si am mai fost si in alte departamente.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Eu cred ca National Guard se ocupa cu administrarea jail-ului si cu wanted 3 +.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-8 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Salut numele meu este Vlad , am 17 ani , sunt un tip glumet si serios cand este nevoie .

Edited by Vladsprites
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Bogdan14

• Level: 24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6 luni

• Varsta reala: 14 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 pentru dm aiurea

• Nickname-uri anterioare: Seecker.vicious

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paterno family 2 luni si 3 saptamani, Paterno 3 saptamani, Corleone 2 luni, Stracci 1 saptamana si 3 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci family, 1 saptamana si 3 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Mi sa stricat pc-ul

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv, mechanic, drug dealer skill 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/9ewebv9i3/

• Bara RPG stats: bar-000452943.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 11-18 dupa ies afara sau fac temele si ma reapuc la 20- pana la cat mi somn 23 -00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa intru in National guard deoarece am multi prieteni, vreau sa incerc ceva nou si imi place sa fiu de partea binelui.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa lucrez in echipa, imi place foarte mult disciplina si sa stau la jail sa am grija de detinuti.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National guard se ocupa de cazurile speciale, unde politia normala nu poate interveni.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Bogdan Ciora sunt din Resita, imi place sa ma joc pe calculator, sa ies afara cu prieteni si sa fac sport.

Edited by Bogdiliciu
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Levyy.

Level: 23

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 7-8luni

Varsta reala: 15ani

Sex (masculin / feminin): M

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1 -> DM aiurea

Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

News Reporter -> o luna.

Cuneo Family -> 2 luni.

School Instructor -> o luna jumatate.

Cuneo Family -> 4 luni.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Cuneo Family -> 4 luni.

Motivul plecarii din ultima factiune: Mi-am dat cu parerea despre o factiune intr-un mod nu tocmai potrivit atunci cand nu trebuia.

• Skill-uri la joburile secundare:

5 : Detectiv, mecanic, reporter

4: Arms Dealer

2: Fishing, Rob

1: restul.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): 9UO1q.png

Bara RPG stats: bar-000410591.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, consider ca lucrul in echipa ma caracterizeaza.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da, respectul aduce la randul sau respect.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul scolii seara (6-12) iar in zilele libere aproape toata ziua.

Ai mai fost in National Guard? Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece consider ca este o factiune cu o anumita rezonanta care ma reprezinta si in care m-as putea integra foarte usor. Vreau sa incerc ceva nou, sa ies din monotonia mea de a alege doar factiuni pasnice sau mafii.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece am capacitati in folosirea armelor, ma pot exprima corect gramatical asa cum cere un departament ca NG si pot lucra in echipa foarte usor.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard ( ARMATA ) Se ocupa cu administrarea inchisorii si cu cei care au Wanted Level mai mare sau egal cu 3.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, cand intri intr-o factiune nu intri cu gandul de a iesi peste 2 saptamani sau mai devreme. Mi-as dori sa petrec cat mai mult timp aici.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6-7-8.

Cum te-ai descrie in realitate?: O persoana sociabila, descurcareata, cu simtul umorului, care intotdeauna s-a bazat pe propriile puteri. Nu mi-au placut niciodata glumele de prost gust, si nu am dezamagit niciodata, la fel cum nu voi dezamagi daca voi fi acceptat.

 

 

Multumesc pentru timpul acordat.

Edited by LevyY0
Link to comment
Share on other sites

Nickname: LauR09

• Level: 32

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin): M

']Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 /ad aiurea

]• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

Fire & Medic Departament--3saptamani. | The Paterno Family-2 saptamani. | The Cuneo Family--3 saptamani | The Barzini Family--2 saptamani | The Corleone Family--2 saptamani | The Tattaglia Family-2 saptamani | The Paterno Family -2 saptamani,The Corleone Family-- nu stiu | The Stracci Family--4 saptamani | Tow Truck Campany--24h, | The Paterno Family-rank1-nu stiu | The Cuneo Family--5saptamani , | School Instructor-- 2saptamani+, | The Barzini Family--6saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family-6 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu m-ai aveam timp de sa:mp.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 Detctiv/Mechanic.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/VEeSw

Bara RPG stats: bar-000322436.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece aici nu am mai fost niciodata si vreau sa imi fac multi prieteni si sa arestezi multi mai multi suspecti.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece imi place sa muncesc si cred ca National Guard ar fi factiunea potrivita pentru a muncit pentru o cariera de succes.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu arestarea suspectilor w3+ si cu ordinea la jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Prefer sa nu ma descriu.

Edited by Laurentiu09
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RazzzorR

• Level: 27 + (206/112)

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 9 luni .

• Varsta reala: 17 .

• Sex (masculin / feminin): Masculin .

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 , Dm aiurea .

• Nickname-uri anterioare: Razvan.Rex

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Cuneo family (7 saptamani ) , School Instructor( 3 saptamani ) , The Tattaglia family ( 2 saptamani , wipe) , The Paterno Family ( 2 saptamani ) , The Barzini Family (2 saptamani si jumatate) , The Stracci Family( 8 saptamani )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Stracci family ( 8 saptamani , rank 3 )

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am luat ban si liderul nu a mai putut sa ma pastreze in factiune .

• Skill-uri la joburile secundare: Detective , mechanic - skill 5 , arms skill - 4 . [/font]http://postimage.org/image/dspo8ir35/

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/h9xsmqolv/

Bara RPG stats:

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur .

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da .

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da .

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 08:00 - 12:00 , 14:00 - 00:00

• Ai mai fost in National Guard? : nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat? :-

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este un departament care este respectat pe server , si eu prima data am auzit de departamentul acesta .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pai cum am zis mai sus , eu prima data am auzit de National Guard , si eu sunt un tip care ii place sa munceasca .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pai National Guard se ocupa cu pazirea jailului si cu wanted mai mare sau egal cu 3 .

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da .

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8 ore .

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Florin , sunt din Botosani ,Sunt un tip de treaba care se integreaza intr-un mediu strain foarte usor , sunt sportiv si stiu sa tin la gluma .

Edited by RazzzorR
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: AndreiuS

• Level: 37

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani +

• Varsta reala: 15 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: o/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Medici (o luna), Medici (2 saptamani), Paterno (2 saptamani), Paterno (3 saptamani), (3 saptamani); Corleone (1 luna si 1 saptamana); Cuneo (2 saptamani) ; (2 zile[Wipe]); TTC (2 saptamani); Stracci (2 saptamani ), (2 saptamani), (o luna+); Taxi (2 saptamani); Barzini (2 luni si 2 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini family - 2 luni si 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Toata lumea se certa si mie nu imi placea starea de cearta si am hotarat sa ies din aceea mafie.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective/Mechanic/Drugs Dealer - skill 5 ; Car jacker - skill 4; Rob - skill 3; Arms dealer - skill 2.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/qwi1xypql/

• Bara RPG stats:

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: bar-000147597.png

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca vreau sa incerc ceva nou si sa imi fac noi prieteni, sa opresc oameni sa mai sparga banca si oameni din jail sa nu se mai bata cu colegu de celula sau sa loveasca gratiile.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place sa lucrez in echipa si am capacitatea de a folosi o arma.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu disciplina la jail si aresteaza suspecti de wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, ma numesc Andrei si sunt un baiat din Timisoara care are simntu umorului si nu se supara din orice gluma proasta. Imi place sa ma joc sa:mp, poker si football.

Edited by AndreiuS
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Pitiku

• Level:41.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:2 ani cu mici pauze.

• Varsta reala: 18 :).

• Sex (masculin / feminin):Masculin .

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

o5Xvn.jpg : 1 luna si 3 saptamani .

 

cGfbu.jpg : 1 luna si o saptamana .

 

95ukf.jpg : , 2 saptamani.

 

JtFpB.jpg : , 2 luni si jumate.

 

JtFpB.jpg : 3 luni .

 

wSFA6.jpg : 2 saptamani.

 

428378_447174701967169_215780765_n.jpg: 1 luna si 1 saptamana.

 

428378_447174701967169_215780765_n.jpg: 2 luni .

 

181065_447174665300506_689336946_n.jpg : 2 saptamani .

 

282640_447174275300545_1974046467_n.jpg : 3 saptamani .

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Corleone Family , 3 saptamani .

• Motivul plecarii din ultima factiune: Schimbarea liderului .

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detectiv / Car Mechanic / Drugs .

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/BgH50.jpg

Bara RPG stats: bar-000383841.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da .

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:09-11:00 / 18:00 - 02:00 - 03:00 .

• Ai mai fost in National Guard?:Nu .

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece nu am mai fost nici o data .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place sa fiu de folos si muncitor .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Se ocupa cu disciplina la jail si aresteaza suspecti de wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:Estimat 8 - 9 ore .

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut , ma numesc Ionut am 18 ani locuiesc in judetul Iasi orasul Pascani , sunt un baiat glumet , prietenos si de folos oricaruia are nevoie de ajutor ,

Edited by Pitikuuu
Link to comment
Share on other sites

Nickname:MarianGMM

• Level:17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De vreun an cu pauze

• Varsta reala:17

• Sex (masculin / feminin):Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 un /ad aiuria

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):F&M Dep,Stracci,Taxy(2 sapt)si 4 sapt in Tattaglia

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Tattaglia 4 sapt.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Nu mio mers netu o sapt si mo dat afara,

• Skill-uri la joburile secundare:Skiul 5 Mech,Skill 3 arms,Skill 3 detective.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://i.imgur.com/HHMXq.png

• Bara RPG stats:bar-000395709.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:15-24

• Ai mai fost in National Guard?Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Fiindca nu am mai fost intr-un departament

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Fiinca imi place cu ce se ocupa

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Sa aresteze persoanele cu w3 si cu distciplina la jail

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:4-5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Un baiat sociabil,de cuvant,harnic si cu simtul umorului.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:DariusTm

• Level:34

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:6luni

• Varsta reala:16

• Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3,[/ad gresit si ca l-am facut pe unu nab.]

• Nickname-uri anterioare:-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

 

The Barzini Family-Lider:DeviL(rank2):

Taxi Cab Comapny-Lider:Dienutza(rank1):

The Tattaglia Family-Lider:TheEmperor(rank1):

The Paterno Family-Lider:B0d018(rank1):

The Barzini Family-Lider Kobra(Rank2):

Taxi Cab Comapny-Lider:ALex(rank1):

School Instructor-Lider:M.Andrei(rank2)-

The Barzini Family-Lider:Kobra(rank1):

The Paterno Family-Lider:Rizea(rank1):

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Paterno Family-Lider:Rizea rank 1 [1sapt]

• Motivul plecarii din ultima factiune: Pentru a aplica intr-un dep.

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic/detectiv-5,arms -2 restu 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/4cyjow0dn/

Bara RPG stats: bar-000410922.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 11:00-01:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa fie primul meu dep. si imi palce cu ce se ocupa si imi doresc extrem de mult sa intru in Ng

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pot sa zic ca in RL vrea sa fac acelasi lucru.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Prinderea robberilor si cu arrestarea jucatoriilor cu wanted 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10-12 in vacanta. iar in timipul liceului 7-8

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un tip glumet si cu bun simt la care nu ii plac oamenii cu 2 fete.In rest s

Edited by nWo DariusTM
Link to comment
Share on other sites

Nickname: FlorineL.

• Level: 25+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: de aproximativ 8 luni

• Varsta reala: 17 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3.Eram lv mai mic si am stat cu masina pe un Player.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Tow Truck Compani(3 luni jumate),Stracci Family(2 luni),F.B.I (aproximativ 3 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta;Stracci Family.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut o problema in viata personala.

• Skill-uri la joburile secundare:Detectiv - skill 5,Mechanic skill 5,Car Jaker skill 2,Arms Dealer skill 4.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://postimage.org...ark2f/463c20f7/

Bara RPG stats:bar-000422519.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, chiar foarte bine.

• Sunteti capabil sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Absolut.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval de timp dar in general de la 14:00-22:00 si in weekend 08:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard[?: Nu, insa imi doresc foarte mult sa intru.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard::Imi doresc sa intru in aceasta factiune, deoarece mi se pare ca este una dintre cele mai respectate, responsabile si serioase factiuni, cu un lider si niste membrii de exceptie si cu o activitatea intensa si demna de toata consideratia. Pe langa asta, consider ca am toate calitatile necesare pentru a intra in aceasta factiune si consider ca o pot ajuta cu tot ce imi sta in putere.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard[/font]: Consider ca sunt potrivit pentru aceasta factiune, deoarece stiu foarte bine sa lucrez in echipa si cred cu tarie ca este factiunea in care m-as integra cel mai bine si in care pot sa aduc o contributie comunitatii, eliminand raufacatorii si criminalii.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard:Se ocupa cu arestarea sau uciderea raufacatorilor si criminalilor, pentru a proteja cetatenii oraselor si pentru a asigura comunitatii un mediu mai sigur.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard[pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: ]9-10 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Florinel si lucuiesc in orasul Ploiesti.Sunt o persoana intelegatoare si foarte calma.imi place sa fac glume doar cu cine imi permit,modestia isi spune cuvantul la persoana mea.

Edited by FlorinFlorinel
Link to comment
Share on other sites

Nickname: rELoaD..

Level: 41.

De când jucați SA-MP pe B-Zone?: 1 an și 6 luni (cu o mică pauză).

Vârsta reală: 17 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0.

Nickname-uri anterioare: rELoaD (fara (".").

Facțiuni anterioare (și timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department (2 săptămâni), Tow Truck Company (1 lună o săptămână și 2 zile), The Barzini Family (5 zile), Taxi Cab Company x2 (o lună, 2 săptămâni și 1 zi; 3 săptămâni și 3 zile), The Cuneo Family (2 săptămâni), News Reporter x2 (4 luni, 2 săptămâni și 6 zile), Police Department (2 luni), The Tattaglia Family (2 săptămâni și o zi), The Corleone Family x2 (1 lună și 6 zile).

Ultima facțiune și perioada de timp petrecută aici: Taxi Cab Company (3 săptămâni și 3 zile).

Motivul plecării din ultima facțiune: Wipe.

Skill-uri la joburile secundare: Detective - skill 5; Lawyer - skill 1; Whore - skill 5; Drug Dealer - skill 5; Car Jacker - skill 4; Car Mechanic - skill 5; Arms Dealer - skill 4.

Poză cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/PUNF5.jpg .

Bară RPG stats: bar-000301478.png

Aveți capacitatea de a lucra în echipă?: Da.

Sunteți capabili să respectați liderul și membrii de orice rank?: Da.

Ești capabil să te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp în care jucați SA:MP: Pe timp de școala, după ora 14:00. Pe timp de vacanță nu am un interval fix.

Ai mai fost în National Guard?: Nu.

Dacă ai mai fost în National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iți dorești să intri în National Guard? : Deoarece nu am mai fost și vreau să încerc ceva nou.

De ce credeți că sunteți potrivit pentru National Guard?: Trag destul de bine cu arma și pentru ca știu să lucrez în echipă

Cu ce credeți că se ocupa National Guard?: Păzirea închisorii și cu prinderea suspecților de wanted 3+.

Ești de acord că trebuie să stai în National Guard pentru minim 2 săptămâni?: Da.

Cât timp petreceți cu SA-MP, fără AFK?: Între 2-4 ore.

Cum te-ai descrie în realitate?: Sunt un tip glumeț, dar și serios când este cazul. Îmi place să lucrez în echipă și sunt sociabil. Timpul liber îl petrec cu prietenii, cu familia și în fața PC-ului.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: [DGS]AlexCyo
  • Level: 34
  • De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din data de 14.06.2010 ( 2 ani si 7 luni )
  • Varsta reala: 16 ani
  • Sex (masculin / feminin): Masculin
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0
  • Nickname-uri anterioare: alexutsu7
  • Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fireman/Paramedics (3 saptamani ), The Stracci Family x2( 3 saptamani | 1 luna si 14 zile ), The Tattaglia Family x3 ( 2 luni si 15 zile | 3 saptamani | 1 luna si 6 zile ), Police Departament ( 3 saptamani ), School Instructor ( 3 luni ), National Guard ( 1 luna si 3 saptamani ), The Corleone Family ( 2 luni ), News Reporter ( 2 saptamani ), Taxi Cab Company ( 3 luni si 17 zile ).
  • Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company, 3 luni si 17 zile.
  • Motivul plecarii din ultima factiune: Schimbare lider => WIPE.
  • Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 : Detective, Drugs Dealer, Whore, Car Mechabic. | Skill 4: News Reporter | Skill 3 : FIsh | Skill 2 : Rob, Arms Dealer | Skill 1 : Lawyer, Car Jacker.
  • Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): /stats
  • Bara RPG stats: bar-000062620.png
  • Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, am mai facut-o.
  • Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.
  • Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
  • Un interval de timp in care jucati SA:MP: Intre orele 14-15 | 17-23 | ( In timpul scolii ), in vacanta, orele cresc.
  • Ai mai fost in National Guard? Da
  • Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am ratat doua antrenamente si o sedinta, si am primit 3 FW.
  • De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Dupa perioada petrecuta in Taxi Cab Company, mi-a venit din nou cheful de actiune, dar nu de partea raului, ci de cea a binelui. Imi doresc sa ajut la indeplinirea obiectivelor National Guard pentru cat mai mult timp posibil.
  • De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am mai facut parte din acest departament, si din acest motiv cred ca mi se potriveste.
  • Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este un departament, care se ocupa cu arestartea playerilor cu wanted 6-5-4-3-2-1, si omorarea playerilor fara drept de predare. Pe scurt, se ocupa cu combaterea raului.
  • Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.
  • Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In jurul a 7 sau 8 ore., poate chiar mai multe sau mai putine.
  • Cum te-ai descrie in realitate?: Fizic : Ma consider un baiat normal cu o inaltime si greutate normala. Moral : Sunt un baiat cu caracter, cinstit, ma comport frumos cu cei din jur, nu fac mistouri si alte chestii de genu.

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: xRichard.

• Level: 27

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 1 an

• Varsta reala: 15 (Aproape 16)

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 (/ad)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructors (2 săptămâni), The Cuneo Family(3 săptămâni), News Reporter(1 săptămână), Taxi Cab Company (1 lună).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - 1 lună (Rank 3)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe facţiune.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective & Mechanic - Skill 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

Bara RPG stats: bar-000402550.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Foarte bine.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Vacanţă / Week-end => 00:00-24:00 | | În timpul şcolii => 15:00 - 01:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu am avut această ocazie.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece nu am avut până acum ocazia de a mă alătura unui departament şi vreau să îmi fac un nume în această facţiune, să ajut la arestarea infractorilor periculoşi şi la paza jail-ului.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am abilităţi bune în folosirea armelor, sunt capabil să iau o decizie corectă atunci când va fi nevoie, sunt o persoană prudentă, gândesc înainte să acţionez, deasemenea am un spirit de echipă bine dezvoltat.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Activitatea principală a acestei facţiuni este păzirea jail-ului şi arestarea infractorilor periculoşi (wanted 3+)

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Vacanţă / Week-end => 10-20 ore / zi | | În timpul şcolii => 5-8 ore / zi

• Cum te-ai descrie in realitate?: În general nu îmi place să mă auto-descriu, dar pot să spun că sunt un băiat muncitor, cu simţul umorulul, sociabil, prietenos, educat.

Link to comment
Share on other sites

* Nickname: BrocK

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Un an si ceva.

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Corleone Family - 2 luni, Corleone Family - 3 saptamani, Cuneo Family - 2 saptamani, Tattaglia Family - 2 saptamani, News Reporter - 3 saptamani, News Reporter - 2 saptamani, Barzini Family - 2 saptamani, Barzini Family - 2 saptamani, Paterno Family - 2 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tattaglia Family - 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: M-am cam saturat de mafii si as vrea sa intru intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare: News Reporter - Skill 4, Car Mechanic - Skill 5, Detective - Skill 4, Fishing - Skill 2.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

http://s7.postimage.org/bwgmbequ3/sa_mp_051.png

• Bara RPG stats:

bar-000289179.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 08:00 -> 12:00, 19:30 -> 00:00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu, dar imi doresc foarte mult.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Nu am fost niciodata intr-un departament si chiar vreau sa vad cum e. Multi prieteni mi-au spus ca cel mai frumos departament este N.G deoarece este o factiune bine organizata si activa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa lucrez in echipa si stiu wanted list / regulament.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arestarea infractorilor, pazirea jail-ului, oprirea war-urilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Sergiu si sunt din Vaslui. Sunt un baiat, sociabil, ascultator, civilizat, descurcaret, imi plac jocurile video, imi plac glumele. dar sunt serios cand trebuite.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Holocas

• Level: 24 +

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Varsta reala: 20 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 /ad cu rob !

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

The Cuneo family 1 saptamana

The TaTTaglia family 2 saptamani

The Patermo Family - 2 zile

The Barzini family - 30 de zile

School instrusctor - 1 saptamana

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: s.i. 1 saptamana

• Motivul plecarii din ultima factiune: nu erau organizati

• Skill-uri la joburile secundare: Detective-skill 5,Mechanic skill 5, arms skill 3

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/3x6c40k0n/

• Bara RPG stats: bar-000402401.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Bineinteles!

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: non stop

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Pentru ca imi place cu ce se ocupa si as dori sa imi dedic timpul ajutand aceasta factiune dar si pentru a-mi imbunatatii experienta prin participarea alaturi de ceilalti colegi in diferite actiuni.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt serios, imi place sa lucrez in echipa si am capacitatea de a face asta dar si pentru ca eu consider ca ma pot descurca in orice situatie.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arresturile playerilor cu wanted 3+ si cu doborarea roberilor, dar nu numai.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10-15 ORE

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Alex, am 19 ani si sunt sociabil, serios, am simtul umorului si sunt intelegator.

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- [mR].SpriTes

- rELoaD.

- Pitiku

- aNNakin

- Oil09

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: VAG

• Level: 15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 2 luni.

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructors (~ 1 luna si 11 zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructors (~ 1 luna si 11 zile)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Dorinta de a incerca ceva nou, sunt la inceput de drum.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Mecanic, Detective.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

• Bara RPG stats: bar-000508082.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-24:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc foarte mult sa incerc aceasta factiune si sa ma stabilesc aici, imi place domeniul in care activeaza si cred ca este cel mai frumos departament.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt activ, ma dedic factiunii in care sunt si imi place sa ma ocup cu arestare infractorilor.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: In special cu arestarea civililor cu wanted 3 + si cu administrarea jailului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproximativ 5-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana sociabila, rabdatoare si prietenoasa. Imi place sa imi fac prieteni si sa pastrez prieteniile legate, sa ajut si imi fac treaba cat mai bine.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Bogdan14

• Level: 25

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6 luni

• Varsta reala: 14 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 pentru dm aiurea

• Nickname-uri anterioare: Seeker.vicious

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paterno family (2 luni si 2 saptamani) , Paterno family ( 1 saptamana si 5 zile), Colreone Family ( 1 luna si 2 saptamani) Stracci family ( 1 saptamana zi 3 zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci Family 1 saptamana si 3 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Mi sa stricat PC-ul

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv, mechanic, drug dealer skill 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/6v2sktrdf/

• Bara RPG stats: bar-000452943.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Pai cand vin de la scoala pana pe la vreo 18 dupa ma pun la teme si ma reapuc la 20 pana cand mi somn(22 si 00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa intru in National Guard deoarece am multi prieteni si imi place sa fiu de partea binelui.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit pentru National Guard deoarece imi place munca in echipa si imi place sa fiu drept.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National guard nu este ca politia normala, si cand spun asta ma refer la rutiere sau F.B.I, National Guard intervine in cazuri extreme, ea este armata.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Nu prea stau afk decat in timpul noptii

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Bogdan Ciora si sunt din Resita. Ca ocupatie am scoala, jucatul pe calculator, si sportul, in afara de asta imi place sa ies cu prieteni.

Edited by B o g d a N14
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Claudyu_tom

• Level: 26

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: din 2009

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ad interzis

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

The Stracci Family aproape 1 luna

The Cuneo Family 3 saptamani

The Paterno Family 1 luna

Taxi Cab Company 1 luna +

Tow Truck Company 1 luna+

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company 1 luna +

• Motivul plecarii din ultima factiune: demisia

• Skill-uri la joburile secundare:

Detective-skill 5

Mechanic-skill 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/JYeAj

Bara RPG stats:bar-000065388.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: bineinteles

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:desigur

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: bineinteles

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00-22:00,a venit scoala,in weekend toata ziua

• Ai mai fost in National Guard? nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa ajut acest departament prin munca mea

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: sunt o persoana dura care nu va lasa ilegalitatile in jail

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: ordinea si linistea in jail,infractori

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: doresc sa stau foarte mult

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: O persoana dura cu o personalitate pe masura,perseverenta si munca in echipa caracterizandu-ma perfect,munca mea si devotamentul in ceea ce fac sunt deasemenea atuurile mele

Edited by Claudyutom
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Hogan

• Level: 38

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproape 2 ani.

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare:

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructors (14 zile), Hitman Agency (8 luni), Federal Bureau of Investigation (o luna si cateva zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Federal Bureau of Investigation (o luna si cateva zile)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Doresc sa ma transfer in National Guard.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective & Mechanic - Skill 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/600wlc4k1/

Bara RPG stats: bar-000204912.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Asa consider.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: In cursul saptamanii 15:15-17:30 / Weekend 12:00 - 14:00 - 20:00 - 02:00 Nu cred ca este atat de sigur, se pot face schimbari in orice moment.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa ma alatur acestui departament pentru ca am multi prieteni aici si cred ca impreuna cu colegii vom face o treaba beton.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Lucrez in echipa, sunt rapid, gandesc situatia si actionez.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu Jail-ul (cei de rank 1) iar restul membrilor se ocupa cu infractorii cu wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sincer,Inteligent,Haios.

Edited by Hogan
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Levyy.

Level: 23

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 7-8luni

Varsta reala: 15ani

Sex (masculin / feminin): M

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1 -> DM aiurea

Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

News Reporter -> o luna.

Cuneo Family -> 2 luni.

School Instructor -> o luna jumatate.

Cuneo Family -> 4 luni.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Cuneo Family -> 4 luni.

Motivul plecarii din ultima factiune: Mi-am dat cu parerea despre o factiune intr-un mod nu tocmai potrivit atunci cand nu trebuia, drept urmare am primit FP maxim.

• Skill-uri la joburile secundare:

5 : Detectiv, mecanic, reporter

4: Arms Dealer

2: Fishing, Rob

1: restul.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): 9UO1q.png

Bara RPG stats: bar-000410591.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, consider ca lucrul in echipa ma caracterizeaza

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: DA !

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul scolii seara (6-12) iar in zilele libere aproape toata ziua.

Ai mai fost in National Guard? Nu.

]Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc foarte mult sa intru aici. Consider ca este o factiune cu o anumita rezonanta care ma reprezinta si in care m-as putea integra foarte usor. Vreau sa incerc ceva nou, sa ies din monotonia mea de a alege doar factiuni pasnice sau mafii.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece am capacitati in folosirea armelor, ma pot exprima corect gramatical asa cum cere un departament ca NG si pot lucra in echipa foarte usor.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard Se ocupa cu administrarea inchisorii si cu cei care au Wanted Level de la 3 in sus.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, cand intri intr-o factiune nu intri cu gandul de a iesi peste 2 saptamani sau mai devreme. Eventual daca as fi acceptat "nu ati mai scapa de mine" :))

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6-7-8. Ca simplu civil pot spune ca sunt foarte inactiv, dar atat timp cat am ceva pentru care sa joc activitatea mea creste.

Cum te-ai descrie in realitate?: O persoana sociabila, descurcareata, cu simtul umorului, care intotdeauna s-a bazat pe propriile puteri. Nu mi-au placut niciodata glumele de prost gust, si nu am dezamagit niciodata, la fel cum nu voi dezamagi daca voi fi acceptat.

Edited by LevyY0
Link to comment
Share on other sites

Nickname: MouZe

Level: 24+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Un an.

Varsta reala: 14

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: Nu am.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): TTC 2 saptamani, The Barzini Family (am tot intrat si iesit de mai multe ori din diferite motive si ca timp ar fi 3 luni), The Paterno Family - cateva zile

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family 3 zile

Motivul plecarii din ultima factiune: Nu-mi placea atmosfera de acolo

Skill-uri la joburile secundare: 5 (Detective, Mechanic, Fish, Drugs Dealer, etc) restu' nu prea conteaza

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/rbdo4hi4x/

Bara RPG stats: bar-000414301.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur!

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Sunt, sunt!

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur!

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Uneori joc dimineata 09:00 - 11:00, dar cel mai mult seara 18:00 - 23:00 si in week-end mai toata ziua.

Ai mai fost in National Guard? Nu, niciodata.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Sa ajut la prinderea jucatorilor cu Wanted, sa ajut pe cei din Jail si sa-mi fac prieteni noi.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pot lucra in echipa, ma descurc si cred ca sunt bun pentru aceasta factiune.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Are grija de Jail (sa nu fie certuri, sa nu moara detinutii), prinde infractorii si opreste warurile mafiilor.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In cursul saptamanii 4-5 ore, iar in week-end 8+

Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de 14 ani simplu, glumet, putin timid, care stie ce vrea sa faca cu viata lui.

Edited by MouZe
Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.