Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname: onlycraiova

• Level: 27

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Un an si 6 luni.

• Varsta reala: 14

• Sex (masculin / feminin): masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - barbut

Nickname-uri anterioare:

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi (2 saptamani), Stracci (2 saptamani), Tow Truck Company (2 saptamani), Fire & Medic Departament (4 zile), Tattaglia( 2 saptamani), Taxi (o saptamana si 4 zile), Cuneo(o saptamana), Stracci (o luna), News Reporter (o luna si o saptamana), Barzini (2 saptamani si 5 zile), Taxi (2 zile), Taxi ( 2 saptamani si 5 zile),Corleone (2 saptamani si o zi)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Corleone - 2 saptamani si o zi

• Motivul plecarii din ultima factiune: Devenea obositor programu de war.

• Skill-uri la joburile secundare: 5- Detective, Mechanic, News Reporter, 3- Arms Dealer, 2- Rob.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): [/font]http://i.imgur.com/NlHYt1Y.png

Bara RPG stats: bar-000358457.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval fix.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca sunteti o factiune unita si mie imi place sa lucrez in echipa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place foarte mult sa lucrez in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arestarea jucatorilor cu wanted 3+ si conducerea inchisorii.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un om pasnic, care se daruieste in tot ceea ce face, care ajuta la nevoie, care lucreaza in echipa pentru a iesi ceva frumos. Sunt foarte sociabil si ma inteleg bine cu multa lume. Deasemenea sunt si glumet, bineinteles, in limita bunului simt. Numele meu este Alex si am 14 ani, iar sportul meu preferat este fotbalul pe care il joc de placere in timpul liber.

Edited by Alexi
Link to comment
Share on other sites

Model de cerere:

 

• Nickname:BlOnDu_AnDrEs

• Level:Detin level 17.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:5 septembrie 2012.

• Varsta reala:16 ani.

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3.

• Nickname-uri anterioare:-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Am facut parte din The Stracci Family si am stat 2 saptamini.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Doar din The Stracci Fmaily am facut parte si perioada 2 saptamini.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Am demisionat pentru ca un coleg din The Stracci Family tot isi batea joc de mine.

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 mechanic, Skill 5 Detective, Skill 5 arms dealer.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):34nqh46.jpg

Bara RPG stats: bar-000483354.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:14:00 - 23:00 in timpul saptaminii de la 10:00 - 00:00.

• Ai mai fost in National Guard?Nu am mai facut parte.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat? :-

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :In primul rand pentru ca este un departament respectat de toti jucatorii si in al doilea rand, aicia se afla cel mai bun prieten al meu BuNtZ_LoVe.Pentru ca imi este si coleg de clasa si de banca si vreau sa fim si colegi de factiune.As vrea sa imi dati o sansa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Sunt un baiat serios, stiu cu ce se ocupa acest departament si ar fi un vis devenit in realitate.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard este o armata serverului si se ocupa cu suspectii de Wanted level 3+, in special robberi/runner.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:8-9 ore in timpul saptamanii, 12 ore in Weekend.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat serios, imi place sa am tot timpul prieteni pe langa mine, nu beau, nu fumez, si cel mai important lucru nu ma drogez.Ii respect pe cei ce ma respecta si ii tin departe de mine pe cei ce nu ma suporta.

Edited by bolondu
Link to comment
Share on other sites

Nickname: al3xu1tzu

• Level: 40

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si jumate.

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Thow Truck Company (3 saptamani), The Stracci Family (aproape o luna), National Guard (o luna si 0 saptamana), The Paterno Family (2 saptamani), Hitman Agency (3 luni), The Corleone Family (o luna), F.B.I (3 saptamani).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: F.B.I (3 saptamani)

• Motivul plecarii din ultima factiune: M-am lasat de sa-mp.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective si mechanic skill 5, la restul 1/2.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

http://postimage.org/image/w0yooqn5n/

Bara RPG stats: bar-000389430.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Atunci a fost implementat sistemul cu /turfs si am vrut sa vad cum e.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Fiindca e un departament activ, am mai fost aici si mi-e dor de acele vremuri.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa fiu de partea legii si sa lucrez in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cei de rank 1 cu paza la jail iar restul cu wanted/robberi.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore poate si mai mult uneori, depinde de timpul pe care il am disponibil.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, ma numesc Alexandru am 18 ani si sunt din Iasi. Imi place sa ies cu prietenii si sa ma distrez, urasc persoanele false si minciuna.

Edited by alecsu
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Matteo.

• Level: 25.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ un an şi jumătate.

• Varsta reala: 15 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Gerard_BoDo

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

-Tow Truck Company-Rank 1- 3 Saptamani

- The Tattaglia Family-Rank 1- 3 Saptamani - Wipe

- The Tattaglia Family Rank 2- 3 Saptamani

- The Tattaglia Family Rank 4- 4 Luni

- The Paterno Family Rank 1 - 2 Saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paterno Family ( 2 Saptamanii )

• Motivul plecarii din ultima factiune: Inactivitate,am avut probleme cu PC-ul si nu mi-am putut anunta inactivitatea.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective - 5, mechanic - 5, Arms Dealer 3.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): CLICK

• Bara RPG stats: bar-000306110.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 00:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu, din păcate.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai făcut parte din National Guard.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc să fac parte din acest departament, deoarece îmi plac activităţile cu care se ocupă acesta, şi am mulţi prieteni aici. Vreau să-mi construiesc un viitor aici.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am spiritul de echipă de care este nevoie.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea suspeţilor şi cu paza şi protecţia.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Nu am un numar exact de ore pe care le petrec pe server minim 1 ora,maxim 5-8 ore.(Depinde ziua)

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un băiat glumeţ şi de treabă după părerea mea. Îmi place să mă distrez cu prietenii, dar totodată ştiu şi unde trebuie să mă opresc. Sunt şi o persoană sociabilă, mereu mi-a plăcut să-mi fac prieteni noi.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: HofyMan

• Level: 26 +

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Varsta reala: 18 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: ~

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

-The Stracci Family~Rank 2 (1 luna si 1 saptamana)

- The Tattaglia Family-Rank 3 (2 luni)

- The Corleone Family~Rank 2 (3 saptamani)

- NationaL Guard~Rank 1 (1 luna)

- Taxi Cab Company~Rank 2 (3 saptamani)

-Tow Truck Company~Rank 2 (1 luna)

-School Instructors~rank 1 (1 luna si 1 saptamana)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructors (1 luna si 1 saptamana)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Dorinta da e veni N.G

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective~Mechanic

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): ~>

• Bara RPG stats: ~> bar-000039804.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 00:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Deoarece in acel moment nu puteam fi activ,si nu puteam tine locul ocupat aiurea.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece am mai fost si m-am simtit de minune aici a fost una in care am avut printre cele mai frumoase momente,si in plus doresc sa ajut cu tot ceea ce imi sta in putere.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Activitatea,Seriozitatea si munca in echipa cred ca sunt atourile necesare.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea suspeţilor şi cu paza şi protecţia.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Depinde de zi oricum minim 4 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Nu sunt genul care sa ma descriu..prefer sa o faca ceilanti sau sa dovedesc prin fapte cum sunt.

Edited by HofyMan
Link to comment
Share on other sites

Nickname:GoLdStaR

• Level:31+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:9 luni.

• Varsta reala:15

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 DM.

• Nickname-uri anterioare:Nu am.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Cuneo 2 saptamani, Tattaglia 1 saptamana si 2 zile, Barzini 1 saptamana, Stracci 1 saptamana, Cuneo o luna.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Cuneo family o luna.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Demis.

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 detective, skill 5 mechanic, skill 3 rob, skill 3 arms dealer.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/4p7bvz21p/

Bara RPG stats: bar-000420550.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:8:00-12:00 & 18:00-00:00.

• Ai mai fost in National Guard?:Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?:Este un departament activ cu membri de treaba si prietenosi, condusi de un lider amabil, respectuos si demn de functia pe care o detine.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pot lucra in echipa cu ceilalti membri si am capacitatea de a prind un robber.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu asistarea la jail si cu wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:9-10 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Numele meu este Cristi, am 15 ani si locuiesc in Bucuresti. Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, respectuos fata de oameni mai invarsta si prietenos. In timpul liber imi place sa ies cu prieteni afara la plimbare, sa joc fotbal si SA:MP.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [C.L.I]DumiTrescu

• Level: 16+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4 - 5 luni (dar cu o mica pauza)

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 Nu m-am adresat corect unui player

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tattaglia (3 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tattaglia (3 saptamani)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demis

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 detective, skill 5 mechanic, skill 2 arms

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/8MYYHQc.png

• Bara RPG stats:

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: [9:00 -12:00] & [19:00 - 01:00 > 02:00]

• Ai mai fost in National Guard?:Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Este un departament care isi face treaba foarte bine si cu playeri care sunt activi mereu si seriosi. Plus ca este un departament in care nu poate intra oricine datorita regulilor si obligatiilor pe care trebuie sa le indeplinesti.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Ramane de vazut daca sunt potrivit

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu asistarea la jail si cu wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8-10 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ! Ma numesc Bogdan, sunt din Tecuci si de fel sunt mai serios , nu imi place sa vorbesc prea mult. Respect pe cei ce ma respecta si nu imi place sa am conflicte cu nimeni. Daca esti om cu mine sunt om cu tine.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Giuliano_Morriardi

Level:15

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:6-7 lunii

Varsta reala:17

Sex (masculin / feminin):masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: -

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Am facut parte din Taxi Cab Company si am fost alaturi de aceasta factiune timp de 1 luna de zile.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Taxi Cab Company - 1 luna(Rank 2 Taxi Rookie)

Motivul plecarii din ultima factiune:Vreau sa am experiente si in alte factiunii.

Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 - Mechanic,Skill 3 - Detectiv.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://tinypic.com/v...?pic=ejdk5s&s=6 http://postimage.orgimage/3o3000p47/

Bara RPG stats: [REVIN CU EDIT NU FUNCTIONEAZA]

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:Joc Sa:Mp de cand erea versiunea 0.2x

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Doresc sa acumulez cat mai multa experienta si sa scap orasele de hotii,escrocii etc.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece imi place foarte mult sa prin infractorii,sa respect legea.. si imi doresc sa ajung membru..

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Organizatia National Guard se ocupa cu arestarea/prinderea Robberilor,Suspectilor,Infractorilor.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da,Giuliano_Morriardi Promite solem cu mana pe inima ca nu va incalca nici-o regula din National Guard semnatura : ,,Morriardi''

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:Stau AFK doar dupa ora 12:00 - 1:30 Seara

Cum te-ai descrie in realitate?:Un baiat respectos,de gasca,glumesc doar cand este nevoie,un baiat ambitios care ar face orice pentru asi atinge obiectiv-ul scop-ul.

Edited by Morriardi
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Gola

• Level: 24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 10 luni.

• Varsta reala: 18 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 -pentru DM

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Fireman/Paramedic (2 luni).

Taxi Cab Company (3 saptamani).

Tattaglia Family (1 luna).

Tattaglia Family (2 saptamani).

Barzini Family (1 luna jumate).

Federal Bureau of Ivestigations (1 luna).

The Stracci Family (1 luna si 2 saptamani).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Stracci Family(1 luna si 2 saptamani).

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am demisionat.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective,drugs dealer,car jacker,car mechanic,fishing.Skill 3: Arms Dealer.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/crlspqqsx/

Bara RPG stats: bar-000414075.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-18:00 / 20:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este o factiune respectata, are un lider capabil de aceasta factiune si cred ca putem realiza ceva impreuna si o sa ne intlegem foarte bine.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Respect regulile, sunt activ si am vointa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Eu cred ca National Guard se ocupa cu pazirea jail-ului pentru membrii rank 1 iar cei cu rank mai mare se ocupa cu oprirea WAR-urilor dintre clanuri oprirea spargatorilor de banci etc.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 H/zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ! Numele meu este Ionut,am 18 ani si sunt din Jud.Calarasi.Sunt o persoana deschisa,calma,ambitioasa si sociabila.

Edited by GOLA
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Tony.

• Level: 42+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an

• Varsta reala: 19ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 limbaj si /ad

• Nickname-uri anterioare: cRaiGsTon.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Stracci Family Rank 3 2luni

Barzini Family rank 2 1 luna

Taxi cab company rank 4 3luni

corleone family rank 2 4sapatamanii

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: corleone family 4 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu ma-m mai simtit bine cu membri factiuni..

• Skill-uri la joburile secundare:

mecanic- 5

detectiv - 5

rob - 3

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/n3hhy2o7t/

• Bara RPG stats: bar-000166396.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da !

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da !

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 09-12 - 18 - 22

• Ai mai fost in National Guard: Nu !

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca sunt un player activ, care'mi vad de treaba, ajut factiunea cum pot si respect rank'u mai mare.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place sa joc in echipa si sunt intelegator.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu adiminstrare jail , cu wanted 3 +.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da !

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore ,depinde de zi

• Cum te-ai descrie in realitate?: ascultator, glumet, prietenos.

Edited by ReSeTeD
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Skeletul

Level: 16 (61/68)

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Ma joc SA:MP pe B-ozne de aproximativ 4 luni.

Varsta reala: 16 ani

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): -

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: -

Motivul plecarii din ultima factiune: -

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 ( detective si mechanic)

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s17.postimage...n/sa_mp_062.png

Bara RPG stats: bar-000499918.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dimineata 9-12 si seara 18-24

Ai mai fost in National Guard? Nu deoarece nu am avut lvl necesear pentru a putea aplica.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in National Guard pentru ca este o factiune care lupta pentru a obtine ceaa ce vrea, are membrii foarte de treaba, si pentru ca este o factiue care sa ocupa cu investigatia lucrurilor iesite din comun. ( extraterestrii)

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Eu ma consider potrivit pentru acesta factine pentru ca imi place foarte mult meseria de politist si pentru ca are nevoie de membri devotati, activi si seriosi.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu paza la jail, cu wanted 3+ si cu interventi militare pentru apararea celor doua orase Los Santos si Las Venturas.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore pe zi.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma chiama Dragos, am 15 ani sunt zodia rac si locuiesc in orasul Giurgiu. Ingaduitor , altruist, perseverent, prietenos, delasator asa ma considara prietenii pe mine. Imi place foarte mult sa joc fotbal iar in game cel mai mult SA:MP. Cea mai mare pasinue a mea este chitara luand lectii de aproximativ 4 ani .

Edited by skeletul
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:[RMS]tedDDoOsSuU

• Level:24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Joc din 2010 ,dar am facut cateva pauze

• Varsta reala:16 ani jumatate

• Sex (masculin / feminin):masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1-DM

• Nickname-uri anterioare:-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):School Instructor - 47 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Cuneo Famiy -60 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune:Am vrut sa intru intr-un departament

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 - Detectiv , Mechanic , Whore , Restul skill 1

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imageshack.us.../samp999ka.png/

• Bara RPG stats: bar-000102975.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:09-12 , 19:30 - 00:00

• Ai mai fost in National Guard?:Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat? :-

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Doresc sa intru in National Guard deoarece este un departament respectat cu un lider pe masura si nu in ultimul rand sa prind cat mai multi infractori!

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece lucrez corect si incerc sa fiu online cat mai mult

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupa cu pazirea puscariasilor , prinderea de infractori si arestarea lor

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Desigur

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:8-9 ore depinde de timpul meu liber

• Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt din judetul Giurgiu am 16 ani jumatate sunt un baiat sociabil , respectuos si amuzant care ma adaptez repede in orice mediu !

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Only96

• Level: 17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 luni

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit : 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department ( 25.12.2012 atunci am intrat in factiune )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: - Inca sunt in F/P,daca voi fi acceptat,voi face transfer

• Motivul plecarii din ultima factiune: Vreau mai multa activitate,mai multa actiune

• Skill-uri la joburile secundare:

mecanic- 5

detectiv - 4(aproape 5)

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s7.postimage....j/sa_mp_055.png

• Bara RPG stats: Nu merge rpg momentan

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da !

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 09-12 - 18 - 22

• Ai mai fost in National Guard: Nu.(doar pe alte servere)

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece cred ca ma voi descurcat,si voi fi un membru exemplar,si ..am multi prieteni aici cu care ma voi intelege si care m-ar ajuta la inceput!

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am experienta,si cred ca ma voi descurca ca membru National Guard !

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu adiminstrare jail , cu wanted 3 +.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore ,depinde de zi

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat serios,glumet(depinde de caz) muncitor si saritor ..

Edited by Only96
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Zarzare

• Level: 31

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 9 luni.

• Varsta reala: 15 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Departement (1 luna si 1 saptamana), The Paterno Family (1 luna si 1 saptamana), The Cuneo Family (2 luni si 3 saptamanai)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Cuneo Family (2 luni si 3 saptamanai)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost demis pentru joypad.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective 5, Lawyer 1, Whore 1, Drugs Dealer 1, Car Jacker 2, News Reporter 1, Car Mechanic 5, Rob 3, Arms Dealer 4.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

• Bara RPG stats: bar-000443181.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 - 12:00/13:00 si 17:30/19:30 - 24:00 +

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi place ideea da a fii paznic la jail si de a merge dupa wanted la rank mai mare, dar si datorita liderului si subliderului.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca stiu regulamentul si tot odata ma pricep la arme.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa de adiminstrarea jail`ului, iar de la rank mai mare de suspecti si war`uri.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5 ore +

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de 15 ani cu parul scurt si brunet, glumet, dar si serios cand trebuie. De asemenea cred ca am dezvoltata capacitatea de a lucra in echipa !

Edited by Zarzare
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Tymonela

• Level: 39

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4 /5 ani

• Varsta reala: 20

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 dm aiurea

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Corleone,TTC

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Corleone,4luni +

• Motivul plecarii din ultima factiune: wipe

• Skill-uri la joburile secundare: detectiv 5,mechanic 5, whore 5, lawyer 3, restul 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/j5f2gusmj/

Bara RPG stats: bar-000030507.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP : 10 -20+

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Mi-se pare o factiune foarte serioasa si respectata si nu cred ca o sa fie monotenia.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: imi place foarte mult sa fac parte din departamentul acesta,deaorece se ocupa cu cele mai grele cazuri de criminalistica.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: cu arestearea /prinderea celor mai preiculosi criminali si spargatori de banci.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:6 ore +

• Cum te-ai descrie in realitate?: ma numesc Alexandru,am 20 ani ,doar ce am terminat lucel(absolvent de bac), am terminat liceul Economic cu profil de contabilitate. Sunt o fire calma,respectos cu ce'i ce merita si foarte prietenos.

Edited by Tymonelu
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: alyn17

• Level: 40

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani

• Varsta reala: 18 ani

• Sex (masculin / feminin): M

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3, abuz de /startlesson si unu pentru jigniri..

• Nickname-uri anterioare:

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Cuneo Family ( 2,2,3,3,2,2 saptamani) Stracci Family ( 2,2,2,,3,3 saptamani) Barzini Family ( 1 saptamana) FBI ( 2 saptamani) PD ( 2 saptamani) NG ( 1 saptamana) NR (2 saptamani) S.I ( 2,3 saptamani) Paterno Family (3 saptamani) Corleone Family ( 3 saptamani) Taxi ( 2 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci Family ( 3 saptamani aproapre)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am iesit pentru ca vreau sa intru intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare: skill 5 detectiv, mechanic

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/wIEnxc5.jpg

• Bara RPG stats: bar-000291213.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Non stop

• Ai mai fost in National Guard?: Da,am mai fost.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Vroiam sa intru intr-o mafie.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Doresc sa intru in NG deoarece imi place sa prind infractori, sa respect legea etc.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am mai fost in NG si in celelalte departamente si stiu cum e treaba.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:NG se ocupa cu infractori de wanted 3+ si de administrarea Jail-ului

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 15-20 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat glumet, respectos, prietenos, imi place sa ma distrez.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ChaveZ.

• Level: 37

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproape 2 ani

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

1.News Reporter Rank I - 2 saptamani

2.Taxi Cab Company Rank III -nu mai tin minte exact

3.The Cuneo Family Rank I - 2 saptamani

4.The Cuneo Family Rank I - 2 saptamani

5.The Corleone Family Rank I - 4 zile

6.Federal Bureau Of Investigation Rank I - 3 saptamani

7.The Cuneo Family Rank II - 3 saptamani

8.Federal Bureau Of Investigation Rank I - aproape o luna

9.The Cuneo Family Rank I - 3 zile

10.The Cuneo Family Rank II - 3 saptamani

11.Taxi Cab Company Rank I - 2 zile

12.School Instructor Rank I - 1 saptamana

13.The Stracci Family Rank I -3 zile

14.The Stracci Family Rank I - 1 saptamana

15.The Corleone Family Rank II - o luna

16.National Guard Rank I - aproape 3 saptamani

17.Hitman Agency Rank I - o luna si putin

18.Tow Truck Company Rank I - 2 saptamani +

19.The Corleone Family Rank I - 1 saptamana si putin

20.The Barzini Family Rank II - o luna +

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family, o luna +

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am ramas fara lider, si dorinta de a intra intr-un departament

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv 5, Mecanic 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://i.imgur.com/LV9lgMm.jpg

Bara RPG stats:bar-000290556.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Sigur

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In general 14:00 - 23:00 +

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu ma acomodasem

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa fac dreptate in tot ceea ce priveste lege

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am capacitatea de a lucra in echipa si de a lua decizii potrivite la momentul potrivit.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: In special de wanted 3+ si jail

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Sigur voi sta mult mai mult

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In jur de 6-7 ore +

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un tip optimist, de incredere caruia ii place munca cinstita si mai ales in echipa. Nu suport sa fiu mintit, accept glumele deochiate cateodata, si sunt un om de incredere.

Edited by nB Chavez
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Selz

• Level:25+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:7 luni

• Varsta reala:17 ani

• Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 Ad aiurea

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):The Tattaglia Family timp3 sapt, Tow Truck Company 2 luni,School instructor 3Sapt.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:School Instructor timp 3 sapt.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Demisie, probleme personale

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 Mechanic si Detectiv,Skill 2arms dealer si bank Robbery, iar restu skill 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://i.imgur.com/nBqPWM5.png

Bara RPG stats: bar-000433737.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:14:00-16:00 seara 18:00-21:00

• Ai mai fost in National Guard?Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pentru ca imi place acest departament care se ocupa cu administrarea inchisorii,

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Eu cred ca sunt potrivit deoarece imi place sa administrez inchisoarea si sa ma ocup cu raufacatori.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu Wanted 3+ si cu administrarea jailului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 0 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Salut ma numesc Pop Dan, am 17 ani, locuiesc in orasul Bistrita Nasaud, imi place sa joc SAMP, sa ascult muzica, sunt la liceu, clasa X-a, profil Mecatronica.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Pestisor

• Level: 31

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 1 ani

• Varsta reala: 22 ani

• Sex (masculin / feminin): M

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3 nu am warn-uri

• Nickname-uri anterioare: AvramAndrey

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):The Stracci Family ( 2 saptamani) The Cuneo Family ( 2 saptamani), The Tattaglia Family ( o luna), The Barzini Family ( 2 saptamana).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family ( 2 saptamana).

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu am reusit sa ma acomodez!

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 detectiv, Skill 5 mechanic

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/5k499gx7x/

• Bara RPG stats: bar-000393076.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 - 02:00 cu mici pauze

• Ai mai fost in National Guard?: Da,am mai fost.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost dar as dori sa intru!

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Doresc sa intru in NG pentru a ajuta la pastrearea orasului linistit si arestarea infractorilor

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt sociabil, am capacitatea de a lucra in echipa, sunt respectos asta cred ca e un lucru important .

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupa cu arestarea infractorilor de wanted 3+ si la paza Jail-ului

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8 - 10 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat carismatic, sociabil, respectos, muncitor si imi place sa ma distrez cu prieteni.

Edited by STD Pestisor
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [F4L]Deidara

• Level: 30.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De peste un an.

• Varsta reala: 19.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3. Nu mai știu sigur. Posibil să fi fost DM.

• Nickname-uri anterioare: Deidara.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporter (6 luni prima oară, 3 luni a doua oară), Stracci Family (două luni), Police Department (o lună jumătate).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter (3 luni).

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demitere.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 la detective, car mechanic și news reporter, skill 4 la arms dealer și car jacker, skill 2 la rob, skill 1 la restu.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/s88i9yzeh/

Bara RPG stats: bar-000381736.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Bineînțeles.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Depinde cum învăț.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Doresc să intru deoarece nu am mai fost niciodată membru al acestei facțiuni. Pe lângă asta vreau să apăr legea de criminali.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt activ, nocturn și mă pricep la găsirea și exterminarea criminalilor și infractorilor.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Parcă a mai fost întrebarea asta; depinde de programul curricular.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Brunet cu ochii negrii de 71 kilograme și 181 de centimetrii, fața ovală, cred, plăcut la vedere, tunsoare neuniformă, cu un râs zgomotos, puțin enervant, glas puternic și multe alte defecte și calități.

 

EDIT: Poza cu skill la detective: http://postimage.org/image/6cqwtuevv/

Edited by F4L Deidara
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Ciccio

• Level: 55

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Am jucat in 2009 circa 6 luni,urmând să mă reapuc in 2010.M-am lăsat prin 2011 si m-am reapucat acum câteva săptămâni !

• Varsta reala: 21 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Stracci Family(Rank 3),Police Departament(Rank 3),Taxi Cab Company(Rank 1),News Reporters(rank 2),Corleone Family(Rank 4),Hitman Agency(rank 1),News Reporters (rank 4),Stracci Family(Rank 3),Stracci Family(Lider),Paterno Family (Rank 1) . timpul pe care l-am petrecut în fiecare facţiune este precizat la about me.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Cuneo(13 zile)

• Motivul plecarii din ultima factiune:Nesancţionarea membrilor.

• Skill-uri la joburile secundare: Am 5 la toate (excepţie facând Car Jacker / Lawyer / Arms / Rob )

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/5hzl1ip0j/

• Bara RPG stats: bar-000134997.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Absolut.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Fără dar si poate.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:După amiaza şi seara.

• Ai mai fost in National Guard? : Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : În opinia mea,acest departament este unul dintre cele mai frumoase.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece am renunţat la viaţa de mafiot şi sunt pregatit să-mi reîncep careiera în justiţie.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu prinderea infractorilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Să vorbesc despre mine...? Am ajuns să mă simt atât de confortabil în carapacea pe care singur mi-am construit-o, Așa încat, de cele mai multe ori, găsesc dificil să o părăsesc și să intru în contact cu mediul înconjurător. Cei care mă cunosc - puțini, ce-i drept - știu asta. Nu este vorba de a fi mulțumit doar cu propria prezența, ci, mai degrabă, anticiparea faptelor, ce vor urma întâlnirii anumitor persoane. Știu... am pierdut pe undeva "elementul surpriză"...Puțini oameni mai reușesc să mă surprindă, iar asta, mă face să mă simt oarecum, îmbătrânit... Dar eu prefer să fiu VINUL VECHI, nu PAHARUL DE CRISTAL...

Edited by TOV Ciccio
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: SeHa

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ un an.

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: /

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

The Cuneo Family (2 saptamani),

Taxi Cab Company(o luna)

The Barzini Family(2 saptamani)

Federal Bureau of Investigations (o luna)

The Paterno Family(o saptamana)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family(o saptamana)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie. Nu prea mai aveam timp de Sa:Mp..

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 la Detective si Mechanic. Restul 1..

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/ns3o2pa29/

Bara RPG stats: bar-000386128.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16:00 - 00:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: /

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Pentru ca imi place cu ce se ocupa accest departament + ca am si cativa prieteni pe acolo..

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am mai fost intr´un alt departament si am experienta in accest domeniu.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Administrarea jail´ului si cu wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4/5 ore/zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Florin si sunt din Hunedoara. Sunt o fire optimista, glumeata si foarte sociabila..

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: FranNcis

• Level: 26

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6 Luni

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Cuneo Family( O luna jumate) Barzini Family( O Saptamana) Corleone Family ( 10 Zile) Taxi Cab Company ( 2 Saptamani) Cuneo Family ( 2 Luni)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Cuneo Family (2 luni)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc un departament

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detectiv Skill 5 Mechanic Skill 2 Arms Dealer

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imageshack.us/photo/my-images/5/samp191s.png/

Bara RPG stats: bar-000429385.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16:00 - 23:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am fost

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este un departament respectat si cu membri foarte de treaba

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca nu am mai fost in niciun Departament si cred ca aici este locul meu.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: In mare parte de jail si w3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5 +

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Ionut locuiesc in Bucuresti am 18 ani imi place sa lucrez in echipa si sa ma implic in ceea ce fac.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.