Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- [F4L]Deidara

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Porter

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc pe B-zone de un an.

• Varsta reala: Am 15 ani.

• Sex (masculin / feminin): Sexul meu este de masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: EnGi_NimroD, EnGi

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department - 14 zile, The Corleone Family - 20 zile, Taxi Cab Company - 1 luna si 2 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - 1 luna si 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: As dori sa intru intr-un departament

• Skill-uri la joburile secundare: Detective - skill 5, Mechanic - skill 5, Arms dealer - Skill 4

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): <<Click here>>

• Bara RPG stats: bar-000514957.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, cred ca sunt capabil.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Normal.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Sunt un baiat maghiar, dar ma straduiesc ca sa ma exprim cat mai corect.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa ora 16:00 pana seara.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu am mai fost membru National Guard, tocmai de aceea vreau sa-mi incerc norocul.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Doresc sa intru in National Guard, pentru a sta mai intai paznic la Jail, si imi place sa fug dupa criminali.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit, deoarece imi place sa lucrez in echipa si pot sa spun ca sunt un jucator activ.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu protejarea oraselor de criminali si cu uciderea acestora. In aceleasi rand, acest departament se ocupa de administrarea Jailului, pentru a desfasura totul in mod civilizat.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, sunt de acord.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Minim 4-5 ore acord acestui joc pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: In primul rand Salut! Ma numesc Nimrod, am 15 ani si locuiesc in judetul Mures. Cum am mai precizat si mai sus, sunt maghiar. Imi plac sporturile: fotbal, baschet. Sunt prietenos, am multi prieteni atat in realitate cat si in SAMP. Langa sporturi, jocul meu preferat este SAMP. Imi plac glumele, dar in limita bunului simt. Sunt student si momentan sunt in clasa a 9-a. Cam atat despre mine. Sper ca ma veti cunoaste si mai bine!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: dey69

• Level: 22

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 [DM aiurea]

]• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Taxi Cab Company-rank 2(leader ZuZu ) -16 zile.

Corleone Famiy-rank 1(leader Razvan14) - 19 zile

Stracci Family -rank 1(leader Ciccio wipe ) -2 zile

.Corleone Family-rank 1(leader Razvan14)- 23 zile

News Reporter-rank 1-(UnknownX ) -12 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter-12 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5:detective,whore,drugs dealer,mechanic Skill 4: news reporter iar restul skill 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/QAxi3nb

Bara RPG stats: bar-000253443.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

]Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15-22 si cateodata dimineata 8-10

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru intr-un departament si sa arestez pe cei care incalca leagea de pe server.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Invat repede orice si imi duc sarcinile pana la capat chiar daca sunt grele.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu administrarea jail-ului,robberi si wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-7 ore depinde de zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana cu simtul umorului,imi place sa muncesc chiar si in scopuri caritabile.Nu imi place minciuna si prefacatoria.Imi place sa ma distez cu prietenii si in timpul liber cand nu prea am ce face stau la pc.Cam atat despre mine,restul se intelege de la sine daca incerci sa ma cunosti.

Edited by TEG dey69
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Minnie

• Level: 33+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 1 an

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): M

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0

• Nickname-uri anterioare: Nokia92(Cont anterior)

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

1. School Instructors - Rank 1[15 Zile], Leader: [F4L]Dextter

2. Fire & Medic Department - Rank 1[10 zile], Leader: Corneliu (Wipe)

3. Taxi Cab Company - Rank 1[10 zile], Leader: Dienutza (Wipe)

4. The Corleone Family - Rank 1[15 zile], Leader: UnknownX

5. The Barzini Family - Rank 1[9 zile], Leader: aLyn.MasteR (Wipe)

6. The Barzini Family - Rank 2[13 zile],Leader: Oantzah (Wipe)

7. Tow Truck Company - Rank 2[23 zile], Leader: taryd0n

8. National Guard - Rank 1[14 zile], Leader: dRE

9. The Tattaglia Family - Rank 1[16 zile], Leader: Theemperor

10. The Stracci Family - Rank 1[9 zile], Leader: Cristi

11. The Corleone Family - Rank 1[14 zile], Leader: Razvan14

12. Fire & Medic Department - Rank 2[26 Zile], Leader: uiDivo

13. Federal Bureau of Investigations - Rank 1[25 zile], Leader: ByFyDo

14. Taxi Cab Company - Rank 1[14 zile], Leader: Alex

15. The Barzini Family - Rank 2[25 Zile], Leader: Kobra

16. Taxi Cab Company - Rank 2[28 zile], Leader: Freddy.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - Rank 2[28 zile], Leader: Freddy.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am dat demisia.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective, Mechanic - Skill 5, Arms - Skill 2, Rob - Skill 3

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/dR3qmdV.png

• Bara RPG stats: bar-000398509.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:30 - 23:00

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am dat demisia.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard pentru ca imi place cu ce se ocupa accest departament. In al doilea rand doresc sa intru in National Guard pentru ca sa am prieteni noi, si ca sa castig experienta.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit ca sa intru in National Guard deoarece sunt activ, de treaba, pot sa lucrez in echipa, si stiu sa respect regulamentul.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Dupa parerea mea National Guard se ocupa cu administrarea Jail-ului si cu arestarea/uciderea playerilor aflati cu wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut. Ma numesc Florin si am 16 ani. Locuiesc in Jud. Mures. Hooby-u meu este sa joc Sa:mp mai ales pe serverul B-Zone. Sunt prietenos, de treaba si intelegator. Am multi prieteni in realitate ca si in Sa:Mp. Nu imi plac glumele proaste la fel nici minciunile. Nu imi place sa fac misto de cineva sau sa jignesc.. Sunt in clasa a - X - a si nu prea imi place scoala.

Link to comment
Share on other sites

Application Model:

 

Nickname: Bony_Be

Level: 32

For how long you play on b-zone? 3 years ( with breaks )

Real Age: 16

Gender (male / female): male

Number of warns received in game and why you received them: 1/3 - dm aiurea - i was new and not serious , now i am

Previous nicknames: -

Previous Factions (and time spent there): Taxi Cab Company - rank 2 - 5 weeks , Barzini Family - rank 2 - 6 weeks , Paterno Family - rank 1 - 3 weeks

The last faction and time spent there: Paterno Family - 3 weeks

Reason for leaving the last faction: Wipe - i could'nt make to the trainings ( because i have a lot test in school ) so wipe

Skills in secondary jobs: Detective - skill 5 , Mechanic - skill 5 , rob - skill 3 , arms dealer skill 2 , all the rest skill 1

Picture with / stats, detective skill (required):

8guyZYX.png

RPG stats bar:

bar-000171296.png

You have the ability to work in a team?: yes

Are you able to follow the leader and members of any rank?: yes

Are you able to express yourself grammatically correct?: yes

A time interval when you are playing SA: MP: 15:00 - 22:00

Have you ever been in the National Guard? no

If you have been in the National Guard, why did you leave?: -

Why do you want to enter the National Guard? :

because i love what the National Guard do , and I'm want to clean the street from criminals and to make the city better place to live

Why do you think you are suitable for National Guard?:

I'm very suitable to the National Guard Because im very seriously and very active, i can express myself very good with perfect grammer , and i know to work as a team

What do you think National Guard deals with?: National Guard deals to security the jail , to punish who fight, arresting suspect with w3+ and follow robbers

You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: yes

How much time you spend in SA-MP, no AFK?: 6-7 hours

How would you describe yourself in real life?:My name is Or , I'm 16 years old , i have brown eyes and brown hair , my Favorite hobbies is to play basketball and games , im friendly kind and serious and i always want to help , and you will get to know me better in the game

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Gola

• Level: 24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 10 luni.

• Varsta reala: 18 ani.

• Sex (masculin / feminin): M

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fireman/Paramedic - 2 luni.

Taxi Cab Company - 3 saptamani.

Tattaglia Family - 1 luna.

Tattaglia Family - 2 saptamani.

Barzini Family - 2 luni.

Federal Bureau of Ivestigations - 1 luna.

The Stracci Family - 1 luna si 2 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci Family - o luna si 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am demisionat.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective,drugs dealer,car jacker,car mechanic,fishing.Skill 3: Arms Dealer.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/eb9q1v2fr/

Bara RPG stats: http://bar-000414075.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-18:00 / 20:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: =

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este o factiune respectata, are un lider capabil de aceasta factiune si cred ca putem realiza ceva impreuna si o sa ne intlegem foarte bine.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Respect regulile, sunt activ si am vointa

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard? : Eu cred ca National Guard se ocupa cu pazirea jail-ului pentru membrii rank 1 iar cei cu rank mai mare se ocupa cu oprirea WAR-urilor dintre clanuri oprirea spargatorilor de banci etc.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 H

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut! Numele meu este Ionut,am 18 ani si sunt din Oltenita.Pasiunile mele sunt jocurile video si fotbalul.

Edited by GOLA
Link to comment
Share on other sites

Nickname: NoChance

• Level: 30

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5 ani

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ( când eram începător am dat /q la somaţia unui pd )

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): F.B.I ( 3 luni - rank 2 ) , National Guard ( 1 luna - rank 1 ) , The Paterno Family ( 1 luna - rank 2 ) , The Corleone Family ( 1 luna - rank 2 ) , The Cuneo Family ( 14 zile - rank 1 ) , Fire&Medic ( 2 lunk - rank 2 ) , The Tattaglia Family ( 14 zile - rank 1 ) , The Stracci Family ( 14 zile - rank 1 ) , Taxi Cab Company ( 1 luna - rank 2 )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family ( 1 luna )

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie .

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv - 5 , Mecanic - 5 , Lawyer - 2 .

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://photobase.ro/di-2AXN.png

Bara RPG stats: bar-000196705.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da .

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da .

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da .

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16-22 PM

• Ai mai fost in National Guard? : Da .

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Wipe .

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc să intru în National Guard ca să ajut această facţiune , şi să excelez în ea .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am fost un timp foarte îndelungat în departamente ( F.B.I si NG ) , şi consider că am destulă experienţă .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Departamentul National Guard , se ocupă cu prinderea şi arestarea suspectilor de wanted 3 + .

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Bineînteles .

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5h

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat silitor şi ambiţios , şi când îmi propun să realizez ceva , îmi dau tot interesul .

• Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat .

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Kobra

• Level: 52

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 4 ani

• Varsta reala: 21

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 injurii adresate unui player

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): TTC ( 1 luna si ceva ), NG ( 7 Luni ), Tattaglia ( 5 Luni ) , FBI ( 2 Luni ) Hitman ( 5 Luni ), Corleone ( 1 luna jumate ) , Stracci ( 1 luna jumate ), Taxi ( 1 Luna), Barzini ( 7 luni jumate )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Barzini Family ( 7 Luni jumate )

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demis

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv - 5 , Mecanic - 5 , Arms Dealer 3, Car Jacker 3, Rob 2

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/uyimhmew7/

Bara RPG stats: bar-000000287.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da .

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da .

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da .

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un anumit interval de timp

• Ai mai fost in National Guard? : Da .

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Pentru a incerca si alte factiuni

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc să intru în National Guard ca să ajut această facţiune , şi să excelez în ea .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am mai fost de cateva ori in National Guard, este departamentul meu preferat

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Departamentul National Guard , se ocupă cu prinderea şi arestarea suspectilor

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Bineînteles .

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5h

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o fire sociabila, ambitioasa, imi face placere sa cunosc persoane noi

• Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat .

Edited by TOV Kobra
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Cipri.

• Level: 62+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3ani+

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  • FBI - 3saptamani, o luna.
  • National Guard - 2 luni, 5 saptamani.
  • Corleone - 4 saptamani, 3 saptamani, 4 luni+.
  • Barzini - 3 saptamani.
  • Tattaglia - 3 saptamani.
  • School Instructors - 2 saptamani.
  • Tow Truck Company - o luna.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Barzini - o saptamana.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa revin intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Click.

Bara RPG stats: bar-000153094.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:30-00:00

• Ai mai fost in National Guard? Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am vrut sa incerc ceva nou.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece mi s'a facut dor de acest departament.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am mai fost aici si stiu cum sa ma comport si sa fac o treaba cat mai buna.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este armata i si se ocupa cu suspectii de Wanted level 3+, in special robberi/runneri./supravegherea pleerilor din jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10h+ depinde.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un timp glumet, o persona sociabila, serioasa, cu simtul umorului.

Edited by TL TrocinB
Link to comment
Share on other sites

Nickname:[DGS]David.

• Level:23+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:3 ani ( cu pauze )

• Varsta reala:15

• Sex (masculin / feminin):masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3 [ Live / jocuri interzise ]

• Nickname-uri anterioare:DavidNigel.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

* School Instructor - rank 2 ( peste o luna )

* The Tattaglia Family- rank 1 ( 2 saptamani )

* Fire & Medic Departament- rank 1 ( 1 luna )

* The Cuneo Family-rank 2 ( peste o luna )

*The Paterno Family-rank 1 ( prima data ) ( doua saptamani )

*The Paterno Family-rank 1 ( a doua oara ) ) o luna )

*The Paterno Family-rank 1 ( a treia oara ) ( o luna )

*The Stracci Family-rank 2; ( peste o luna )

* The Barzini Family-rank 2 ( doua luni )

* Tow Truck Company-rank 1 ( o saptamana )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Tow Truck Company - o saptamana.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Eram inactiv.

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 : Detective , Mechanic

2: Arms , rob

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://adult.postima...mage/9pzguzm5j/ ; http://adult.postima...mage/bj2djb7c7/

Bara RPG stats: bar-000225541.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:9:00 - 11:40 , 14:00 - 21:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece vreau sa incerc un departament.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca stiu sa lucrez in echipa si stiu sa trag cu arma foarte bine.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard? : Se ocupa cu arestarea suspectilor cu wanted de peste 3 stelute.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:peste 7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut , ma numesc David.Locuiesc in orasul Bucuresti in sectorul 2. Am 15 ani si sunt un baiat foarte civilizat. In timpul meu liber imi place sa ies in parc cu prietenii , sa fac magii si sa stau pe SA:MP. Acest joc imi ocupa majoritatea timpului meu.

Multumesc

Edited by DGS Daviid
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Kraft.

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 7 luni.

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3=am omorat un player din greseala

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructor(3 zile) , The Corneleone Family (5 zile) , The Paterno Family ( 1 saptamana jumate) , The Stracci Family (2 saptamani) , The Barzini Family (1 ora ), The Cune family ( 1 saptamana si 5 zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Cune family ( 1)-1 saptamana si 5 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demis.

• Skill-uri la joburile secundare: skill 5: detective,mechanic, skill 3:arms dealer, skill 2:rob

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/Rr9aNcO[/font]

Bara RPG stats:bar-000438596.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 9-11:00|17:00-00:00 , 9:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost in National Guard.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deaorece vreau sa ajut lideru,sa pazesc inchisoare,sa prind robberi si impreuna cu ceilanti membri sa facem un departament frumos si respectat.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deaorece sunt calm,sunt activ,si am experienta in samp.[/font]

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pazirerea jail-ului,prinderea robberilor,arestearea playerilor etc[/font].

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8-9 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut,numele meu este Marius am varsta de 15 ani sunt din Dragomiresti-Deal jud.Ilfov.La scoala am o situatie buna nu sunt in situatie sa raman repetent.[/font]

Edited by mR Kraft
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: nXoiD

• Level: 15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximtiv 4 luni.

• Varsta reala: 15 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: nXoiD.(Cu punct)

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

School Instructor-27 zile.

The Cuneo Family-23 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Cuneo Family(Rank 2)-23 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Doresc sa iau o pauza de la mafii.

• Skill-uri la joburile secundare:

Skill 5-Detective & Car Mechanic.

Skill 3- Drugs Dealer.

Skill 2- Arms Dealer.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Click!

• Bara RPG stats: bar-000510757.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:30-22:30.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : :Pentru ca este o factiune respectata, organizata, serioasa si foarte activa si pentru ca mereu mi-am dorit sa intru in aceasta factiune pentru a prinde suspectii.Aici am cativa prieteni.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa manuiesc foarte bine armele, sunt foarte activ si imi place foarte mult munca in echipa.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard este armata serverului si se ocupa cu suspectii de Wanted level 3+, in special robberi/runneri./supravegherea pleerilor din jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, nu sunt genul care sa intre intr-o factiune si sa iasa repede fara un motiv bine intemeiat.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Ionut si sunt din Timisoara. Sunt foarte carismatic, sociabil si glumet. Bineinteles in limita bunului simt.

Edited by nXoiD
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Holocaus

• Level: 24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:1 an si cateva luni

• Varsta reala:19 ani

• Sex (masculin / feminin):Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 /ad cu rob

• Nickname-uri anterioare:-=-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

The cuneo Family Rank 1 ( 1 saptamana )

The Patermo Family Rank 1 ( 12 zile wipe)

Tattaglia Family Rank 2 ( 3 saptamani )

The Barzini Family Rank 2 ( 2 saptamani )

School Instructor Rank 1 ( 6 zile )

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Barzini si School instructor 2 saptamani respetiv 6 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune:Am iesti ca nu erau bine organizati

• Skill-uri la joburile secundare:

Mechanic skill 5

Car jacker skill 5

Detective skill 5

Drugs Dealer skill 3

 

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/ubshbhotj/

• Bara RPG stats: bar-000402401.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: non stop

• Ai mai fost in National Guard?:nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Am multa rabdare, ma pricep binisor la arme si daca tot am invatat regulamentul dece nu.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece am multa rabdare si sunt intelegator.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Se ocupa in general cu robberi/ordinea la jail/arest suspecti

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10 15-ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Salut, numele meu este Alex sunt din micul paris adica bucuresti si sunt foarte de treaba

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Rashdano

• Level:13

•For how long you play on b-zone?1 month

• Real Age:16

• Gender (male / female):male

• Number of warns received in game and why you received them:1 i steal someone car

• Previous nicknames:--

• Previous Factions (and time spent there):--

• The last faction and time spent there:--

• Reason for leaving the last faction:--

• Skills in secondary jobs:Detective skill 4 , mechanic skill 5 , arms dealer skill 2.

• Picture with / stats, detective skill (required):"http://i.imgur.com/gs8elxp.jpg

• RPG stats bar: bar-000555217.png

• You have the ability to work in a team?:Yes

• Are you able to follow the leader and members of any rank?:Yes

• Are you able to express yourself grammatically correct?:Yes

• A time interval when you are playing SA: MP:11:00 / 10:00

• Have you ever been in the National Guard?No

• If you have been in the National Guard, why did you leave?:--

• Why do you want to enter the National Guard? : I want to join he national guard to help the factione adn clear the city from "Criminals".

• Why do you think you are suitable for National Guard?:I have the ability to work in team.and am respict the rules.

• What do you think National Guard deals with?: in my opinion the national guard deal arrest and kill the player who wanted 3+ / and keep the jail safe.

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?:Yes

• How much time you spend in SA-MP, no AFK?:12 hours

• How would you describe yourself in real life?:My name is rashdan and i love to play foorball and i love team work .

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: YoshiJiro

• Level: 31

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 5 luni.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 (limbaj)

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

Tow Truck Company - 16 zile.

The Tattaglia Family - 14 zile.

Fire & Medic Departament - 5 zile.

The Cuneo Family - 2 zile.

The Paterno Family - 20 de zile.

The Corleone Family - 47 de zile.

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Corleone Family - 47 de zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Membrii devenisera cam inactivi intrau doar la seditna si antrenamente.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Mecanic, Detectiv; Skill 3 - Laywer, Rob; Skill 2 - Arms Dealer; Restul skill 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Click

Bara RPG stats: bar-000487138.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 00:30

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: ---

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este o factiune foarte activa, o mare parte din membrii ii cunosc, aici m-as simtii ca intr-o familie.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pot lucra foarte bine in echipa, sunt rabdator, dar si foarte activ.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu adminsitrarea jail-ului si cu prinderea celor cu wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Sorin, am 17 ani si locuiesc in orasul Titu din judetul Dambovita. Sunt un baiat ambitios, descurcaret, care asculta mereu parerile celorlalti, eu cred ca un sfat este mereu bine venit. Hobby-urile mele sunt Fotbalul si tot ce tine de IT. Nu prea ma pricep la descrieri, dar asta sunt eu....

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: AsK

• Level: 15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc de aproximativ 2 luni

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am avut

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Stracci Family [rank 1] , 2 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Stracci Family , 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Erau prea multe persoane ce faceau pe sefii, ca sa zic asa

• Skill-uri la joburile secundare: Link

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Link

• Bara RPG stats: bar-000531721.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Cand am scoala : 16:00 - 22:00 , in weekend/vacante cat pot

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece imi doresc de ceva timp sa intru intr'un departament pentru ca apreciez munca pe care o faceti

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Desi am level mic cred ca este o buna oportunitate sa invat si eu mai multe lucruri noi

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu prinderea infractorilor ce au wanted 3+ cum ar fi cei care dau rob , runneri etc

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproximativ 6 ore in timpul scolii

• Cum te-ai descrie in realitate?: O persoana dinamica caruia ii place sa incerce ceva nou tot timpul

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: CarsoN.

• Level: 30

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 7 luni (cu pauze)

• Varsta reala: 17 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: CatutsS

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company - 4 luni , National Guard - 2 luni !

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: National Guard - 2 luni

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie ( m-am lasat o perioada de sa-mp pentru scoala )

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 detectiv/mechanic , skill 3 rob , in rest skill !

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/5iamatfxj/

Bara RPG stats: bar-000191165.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12-16 , 18-21

• Ai mai fost in National Guard?: Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: M-am lasat un timp de sa-mp pentru a invata la examene !

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece am mai fost in NG si mi-a placut foarte mult ! Necesita multa seriozitate si toti membrii sunt foarte educati si lucreaza in echipa !

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am un caracter de fier si stiu sa ascult ordinele !

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: NG se ocupa in primul rand cu administrare jail-ului si capturarea robberilor si a infractorilor W3+ !

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat modest care nu cere prea multe de la viata , imi place sa muncesc pentru ceea ce vreau nu sa cer de la altii ! Am 17 ani impliniti anul trecut si mai am 8 luni pana la majorat ! Imi place sa ies cu prietenii la suc/bere sau la petreceri , fiind spiritul ei ! Locuiesc in Iasi , fosta capitala a Romaniei unde este foarte frumos d.p.d.v. turistic. Am 1,80 m si avand in vedere ca nu sunt prea gras ma mentin bine cu 58 de kg , ochi caprui , buze perfecte , nasul nu prea mare , potrivit . Am parinti care ma inteleg in toate situatiile chiar daca cate o data ma supara spunandu-mi ca stau prea mult la PC !

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ChaveZ.

• Level: 37

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Nu tin minte exact la toate

 

1.News Reporter Rank I

2.Taxi Cab Company Rank III 2 luni

3.The Cuneo Family Rank I

4.The Cuneo Family Rank I

5.The Corleone Family Rank I

6.Federal Bureau Of Investigation Rank I o luna

7.The Cuneo Family Rank II

8.Federal Bureau Of Investigation Rank I

9.The Cuneo Family Rank I

10.The Cuneo Family Rank II o luna

11.Taxi Cab Company Rank I

12.School Instructor Rank I

13.The Stracci Family Rank I

14.The Stracci Family Rank I

15.The Corleone Family Rank II

16.National Guard Rank I 2 saptamani

17.Hitman Agency Rank I o luna

18.Tow Truck Company Rank I 2 saptamani

19.The Corleone Family Rank I o saptamana

20.The Barzini Family Rank II doua luni

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family - 2 luni si putin

• Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe (pierderea liderului)

• Skill-uri la joburile secundare: Mecanic 5, Detective 5, Arms 2

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/2OniunD.jpg

Bara RPG stats: bar-000290556.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-23:00 +

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Demisie

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa ma alatur voua, pentru a ajuta in inlaturarea infractorilor si mentinerea linistii publice

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am capacitatea de a lucra in echipa si sunt un om de incredere

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: In special de wanted 3+ si jail

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Sigur

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6 ore +

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un tip optimist, sincer si mai tot timpul bine dispus. Imi plac glumele intre colegi, sfaturile si munca in echipa. De asemea respectul este foarte important.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: _Santiago_

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 9 luni.

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 Limbaj

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Stracci Family x2, The Tattaglia Family x2, School Intructors, Taxi Cab. Company

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tattaglia Family, 24 de zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am decis sa o las mai moale cu mafiile, si sa incerc un departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Mechanic, Skill 5 Detective, Skill 3 Arms Dealr, restul skill 1.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/gXc1Sqk.png

• Bara RPG stats: bar.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16:00:23:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece National Guard mi se pare o factiune bine-organizata. Cu membri respectosi si un lider pe masura. Este o factiune care cere multa activitate, seriozitate si bun-simt. Eu consider ca am ceste calitati si consider ca ma voi descurca in orice situatie voi fi pus.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt potrivit pentru a fi membru National Guard deoarece sunt serios cand trebuie, sunt activ, si m-as putea descurca in orce situatie as fi pus.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este armata care se ocupa in special cu wanted 4+, iar cand nu este wanted 4+ se ocupa cu wantedul mai mic. Un membru National Guard, rank 1, se ocupa cu administrarea jailului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat de 17 ani, locuiesc in Brasov, sunt la colegiul National Economic din Brasov, am ca placeri pariurile, fotbalul si in ultimul timp Sa:mp-ul. Sunt o persoana glumeata dar fara a intrece limita, sociabila, curajoasa, serioasa cand trebuie. Pot sa mai spun ca ma integrez bine intr-un grup, dar nu-mi place sa fiu mintit, nici oameni care vor sa fie altcineva decat ceea ce sunt. Trebuie sa fi ceea ce esti tu cu adevarat, ca prietenii sa te placa pentru ce esti tu cu adevarat nu sa fi altcineva.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: d3xt3r

• Level: 21

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6 luni

• Varsta reala: 19

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Stracci Family 11 zile,The Paterno Family 20 zile,The Cuneo Family 13 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Cuneo Family 13 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: demisie proprie

• Skill-uri la joburile secundare: mechanic 5,arms 4,detective 5,restu 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/jl1w3Gf.jpg

Bara RPG stats: bar-000394818.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 11:00-02:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu dar imi doresc.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi doresc sa particip la printerea infractorilor.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt capabil da a lucra in echipa si ma inteleg bine cu toti.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu w 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Sigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10-11 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: uUn baiat sociabil.care tine la glume si foarte dinamic.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Giuliano _ Morriardi

Level:16

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:8Lunii

Varsta reala:17

Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):[Taxi Cab Company] - [Rank 2 Taxi Rookie](1 luna)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:[Taxi Cab Company] - [1 luna]

Motivul plecarii din ultima factiune:Experimentarea in alte factiunii,in special in departamente

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Mechanic , Skill 4 - Detectiv .

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/8y683bz8x/

detective : http://postimage.org/image/dezlld4l9/

Bara RPG stats: bar-000469376.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur imi place munca in echipa foarte mult.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:Dupa-Amiaza - Seara

Ai mai fost in National Guard? : Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece este un departament serios,cu membrii activi si cu un leader pe masura.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece sunt un baiat serios,activ si imi place sa lucrez in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:In principal cu administrarea jail-ului cu wantezii de W 3+ si Robberii

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:5-6 ore

Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt genul de om care nu ar spune nu nimanui,imi place sa petrec foarte mult timp cu prietenii,sa joc samp impreuna cu ei,sunt un baiat de treaba respectos , am ceii 7 ani de acasa,glumesc cand este de glumit,sunt in simplu baiat fara pretentii,nu fac diferente inrte oamenii cu banii si cei fara,sunt la fel.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:GoLdStaR

• Level:31+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:9 luni.

• Varsta reala:15

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 DM.

• Nickname-uri anterioare:Nu am.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Cuneo 2 saptamani, Tattaglia 1 saptamana si 3 zile, Barzini, 1 saptamana, Stracci 1 saptamana, Cuneo 1 luna.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Cuneo family 1 luna.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Demis.

• Skill-uri la joburile secundare:skill 5 detective, skill 5 mechanic, skill 3 arms dealer, skill 3 rob.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/414wwc92p/

Bara RPG stats: bar-000420550.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:In timpul saptamani 8:00-12:00 & 18:00-00:00 si in timpul de weekend 9:00-14:00 & 18:00-00:00.

• Ai mai fost in National Guard?:Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?:Este un departament activ cu membri prietenosi si amabili. Imi place cu ce se ocupa acest departament si vreau sa fac parte din el pentru al ridica la un nivel mult mai mare.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Am capacitatea de a prinde un robber si de a lucra in echipa cu ceilalti membri.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu asistarea la jail si cu wanted 3-6.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:10-11 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Numele meu este Cristi si am 15 ani. Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, respectuos fata de ceilalti, si prietenos. Sunt o fire cu capul pe umeri si cinstita. Imi place sa joc SA:MP si sa fac sport.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:scandll

• Level:15+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:5 luni

• Varsta reala:17

• Sex (masculin / feminin):masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): -

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: -

• Motivul plecarii din ultima factiune: -

• Skill-uri la joburile secundare:skill 5 mechanic detectiv si drugs.Skill 3 arms si restu 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

Bara RPG stats: bar-000511065.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:09:00-17:00 20:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard?Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Doresc sa intru in National Guard deoarece este o factiune activa si imi doresc foarte mult sa intru.Vreau sa imi fac prieteni noi si vreau ca aceasta sa fie prima factiune a mea.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca am toate calitatile pentru a fi in National Guard.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu asistare lal jail si cu wanted 3-6.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:10-12 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc George,am 17 ani,locuiesc in frumosul oras Braila.Imi place foarte mult sa joc fotbal si SA:MP imi mai place sa ies in oras nu prea mult ca strica.Vizionez foarte multe filme.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.