Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname: AtomicM

Level: 18

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5 luni cu pauza de o luna

Varsta reala: 20

Sex (masculin / feminin): M

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: ---

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi LS (2 saptamani)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi LS (2 saptamani)

Motivul plecarii din ultima factiune: M-am lasat de jucat SA-MP

Skill-uri la joburile secundare: Detectiv 5 , Mechanic 5,Arms Dealer 1,Lawyer 1 ,Whore 1 ,Drugs Dealer 1, Car Jacker 1 ,News Report 1,Rob 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s17.postimg.o...9/sa_mp_028.png

Bara RPG stats: bar-000569521.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00 - 03:00

Ai mai fost in National Guard?: Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: ---

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Munca in echipa,disciplna,si a tine infractori acolo unde le este locul!

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca respect ceea ce fac,si pun suflet!

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa de playeri cu wanted 3+ ,si securitaatea in jail!

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4~6 h/zi

Cum te-ai descrie in realitate?: Glumet , plin de viata, pasnic si intelegator!

Edited by AtomicM
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Mr.boss_iuLian

Level: 29

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

Varsta reala: 16 ani jumatate

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ad cu rob

Nickname-uri anterioare: -

Conturi anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Red Dragon Triad (6luni) rank 4, Avispa rifa -2 saptamani rank 1, Tow Truck Company 2 saptamani si 4/5zile rank 1 , Vietnamese Boys 1 saptamana. rank 1

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Vietnamese Boys 1 saptamana. rank 1

Motivul plecarii din ultima factiune: Am luat ban 3 zile "joypad"

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 detecti, mecanic, skill 3 arms,skill 2 rob

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/j2e79ggdz/

Bara RPG stats: bar-000397998.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14-18 si dupa

Ai mai fost in National Guard? Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa intru in NG pentru ca nu am fost niciodata intr-un departament de politie

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place cu ce se ocupa si chiar as vrea sa prind robberi..sa am grija de jail

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: NG se ocupa cu prinderea robberilor, au grija de ordinea din jail.. etc

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4/5ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana optimista, pasionata de stiinta calculatoarelor in special in partea programarilor (domeniul la care invat la liceu si la care ma pricep cat de cat), imi place sa ies cu gasca in oras la o pizza un suc..mai multe ma puteti intreba in joc cine doreste sa ma cunoasca

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: MaDoXxX

• Level: 21

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De pe 23/06/2013

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Conturi anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Tsar Bratva / 2 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tsar Bratva / 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demitere

• Skill-uri la joburile secundare: Mecanic-5,Detectiv-4,Arms Dealer-2 si la restul 1

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/ysf9joP

• Bara RPG stats: bar-000607529.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 08:30-12:00 <<--->> 19:30-23:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : M-am saturat sa fiu asa de mult civilsi vreau sa vad cum este acest post.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa lucrez in echipa si o sa ajut cat pot eu de mult.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea infractorilor cu wanted 3+ si se ocupa si cu jail-ul.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Mihai,am 15 ani , sunt in clasa a lX-a , serios si capabil de orice.

Edited by MaDoXxX
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

 

Nimeni din pacate. Dupa ce reusiti sa obtineti rank 3+ intr-o factiune va astept cu o noua aplicatie.

 

 

 

 

 

 

 

Cei respinsi:

davidel2015- Nu ai rank 3+ intr-o factiune pasnica, gang sau hitmen.

paulyks- Nu-mi place ca ai iesit dupa doar 2 zile din Hitmen Agency. In plus la "Motivul plecarii din ultima factiune" ai scris "demis cu FP maxim". Nu ma intereseaza cum ai iesit, ma intereseaza din ce motiv ai iesit.

ReloG- Medic 3 luni? Serios? Ai intrat pe data de 12.02.2013 si ai iesit pe data de 16.02.2013 cu FP maxim. Cu minciuna nu ajungi nicaieri deoarece eu analizez fiecare player in parte foarte bine inainte de a accepta sau respinge.

AtomicM- Nu ai rank 3+ intr-o factiune pasnica, gang sau hitmen.

Mr.boss_iuliaN- N-am nevoie de membrii care joaca cu joypad.

MaDoXxX- Nu ai rank 3+ intr-o factiune pasnica, gang sau hitmen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

 

Testele de intrare in National Guard se dau din:

 

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

 

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

 

National Guard recruteaza in continuare !!!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Ahmed007

• Level: 15 +

• Since you play SA-MP on the B-zone?: 1 year

• Real Age: 19

• Gender (male / female): male

• Number of sites warn of the game and why you received: 0/3

• Previous Nicknames: -

• Past Factions (and time spent there): -

• The last factor and time spent here: -

• Reason for leaving the last factor:-t.

• Skill sites in secondary jobs: mechanic, detective skills 5

• Picture with / stats, detective skills (mandatory): http://tinypic.com/view.php?pic=200yyyu&s=5#.Ukw1mIbwny9

• Bar RPG stats: bar-000602968.png

• You have the ability to work in teams?: Yes.

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Of course.

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes.

• A time you play SA: MP: 12:00 to 3:30 p.m., 6:30 p.m. to 10:00 p.m.

• Have you been in the National Guard? No.

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: no.

• Why you want to enter the National Guard? : Because this department want to be the first "group" that go great, and that you can help other players.

• Why do you think you are suitable for National Guard?: Because they are capable of teamwork and that can accomplish anything I asked.

• What do you think National Guard deal?: National Guard is in charge of protecting citizens, catching robber and visits and other things related to jail

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes.

• How much time do you spend with SA-MP, no AFK?: 9-10 hours

• How would you describe the reality?: I am a boy of 19years of Tunisia, the job, able to work in a team. In his spare time playing in March eparte SA: MP CS and Football

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: FunKKy

• Level: 40

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: delicvent

• Conturi anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): National Guard ( rank 1 ) , Taxi D.C. ( Rank 3 ) , School Instructor ( rank 3 ), National Guard (Rank 6) ,Hitman Agency (rank 2), LS Police Department (Rank 3), The Corleone Family (rank 2), Federal Bureau Of Investigations (rank 3), Tow Truck Company (rank 1)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company - aproape 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu mi-a placut colectivul.

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv skill 5, Mechanic skill 5, Arms dealer skill 2, restul skill 1

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

• Bara RPG stats: FunKKy.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur. Munca in echipa este cheia succesului

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Intotdeauna

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da!

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 18.00 pana seara tarziu

• Ai mai fost in National Guard?: Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu mai stiu motivele

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Mereu au fost oameni de treaba si seriosi si m-am simtit bine aici.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt potrivit pentru aceasta factiune deoarece sunt genul caruia ii place sa lucreze in echipa si sa ii ajute pe cei din jurul sau!

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National guard se ocupa cu ordinea in inchisoare, prinderea robberilor, protejeaza cetatenii

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da!

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Gabriel, sunt din Targu Frumos, sunt un baiat serios, glumet cand e cazul, sociabil, pasionat de SA:MP, fotbal etc

Edited by FunkkYyY
Link to comment
Share on other sites

Nickname: JJamaLL

Level: 21

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani si 10 luni cu pauze.

Varsta reala: 16 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: DarkestwraTh

Conturi anterioare: Nu am. Acesta este singurul meu cont din 2010 pana acum.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

LVPD - 2 saptamani - Rank 1
Green Street Bloods - 3 luni - Rank 3
LV Taxi - 3 saptamani - Rank 2
F.B.I - 3 luni si 2 saptamani - Rank 2
Paramedic - 3 saptamani - Rank 3 (era prin 2011)
-----Am mai fost ai in alte factiuni dar le-am pus doar pe cele în care am fost avansat in rank si ultima factiune-----

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: LVPD - 2 saptamani

Motivul plecarii din ultima factiune: M-am mutat si trebuia sa renovez casa. Plus ca pentru 2-3 saptamani n-am avut nici internet. Am considerat ca nu are rost sa tin un loc ocupat degeaba.

Skill-uri la joburile secundare: Rank 5 - Detectiv ; Mechanic

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i42.tinypic.com/28b5nj5.png

Bara RPG stats: JJamaLL.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 18:00 - 00:00

Ai mai fost in National Guard?: Da.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Eu sunt din Italia si in fiecare vara merg în România. Din acest motiv a trebuit sa renunt la NG.

De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Pentru ca aici am cativa prieteni si chiar mi-as dori sa joc alaturi de ei.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt capabil sa duc orice misiune la bun sfârşit.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pazirea inchisorii si arestarea infractorilor.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-4-5 ore, depinde de zi.

Cum te-ai descrie in realitate?: Eu prefer sa fiu descris de altii, dar pot spune totusi ca imi place sa muncesc pentru ceea ce imi doresc si nu renunt usor. Sunt deasemenea o persoana cinstita, pot sa spun ca am avut parte de o educatie destul de buna.

Edited by J J a m a L L
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

 

Funkky ( Sper ca ti-ai schimbat comportamentul, eu aveam rank 5 atunci in National Guard si tu 3 in FBI parca, daca vrei sa stii despre ce a fost vorba lasa-mi un PM. Iti dau o sansa pentru ca vad ca te descurci )

JJamaLL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cei respinsi:

Ahmed007- In your application you wrote that you have 0/3 warns when you actually have 2/3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

 

Testele de intrare in National Guard se dau din:

 

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

 

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

 

National Guard recruteaza in continuare !!!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: B1oS

Level: 27

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

Varsta reala: 17 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Conturi anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi LV (3 luni), LSPD ( 1 luna ), Taxi LV ( 2 saptamani)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi LV ( 2 saptamani)

Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut meci sambata, normal trebuia sa fiu acasa la ora 12, si am ajuns la ora 4 pentru ca au fost niste incidente, iar zokee m-a demis pentru ca nu am postat raportul.

Skill-uri la joburile secundare: Detectiv 5, Mechanic 5, Rob skill 2, Arms Dealer 2.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/JVANhgx.jpg

Bara RPG stats: B1oS.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Pana in ora 13( trebuie sa plec la scoala), iar dupa ora 9 pana la ora 02.

Ai mai fost in National Guard? Nu .

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa intru in National Guard pentru ca am cativa prieteni si liderul este capabil.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place cu ce se ocupa acest departament, si mi-as dori foarte tare sa omor robberi.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este departamentul care se ocupa cu prinderea robberilor, si pazirea inchisori.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Dochia Adrian, sunt din orasul Falticeni, judetul Suceava, am inaltimea de 1.86, parul brunet, ochi caprui, in timpul liber imi place sa joc fotbal, sa ies cu prieteni la un suc, biliard, iar pe PC imi place sa ma joc SAMP, Fifa, Counter-strike

Link to comment
Share on other sites

Nickname: wathik

• Level: 17+

• Since you play SA-MP on the B-zone?: 1 year

• Real Age: 16

• Gender (male / female): male

• Number of sites warn of the game and why you received: 0/3

• Previous Nicknames: -

• Past Factions (and time spent there): -

• The last factor and time spent here: -

• Reason for leaving the last factor:-t.

• Skill sites in secondary jobs: mechanic5, detective skills 3

• Picture with / stats, detective skills (mandatory): http://tinypic.com/view.php?pic=2sbrdea&s=5#.UlGqVqLw8l8

• Bar RPG stats: wathik.png

• You have the ability to work in teams?: Yes.

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Of course.

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes.

• A time you play SA: MP: 12:00 to 3:30 p.m., 6:30 p.m. to 10:00 p.m.

• Have you been in the National Guard? No.

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: no.

• Why you want to enter the National Guard? : Because this department want to be the first "group" that go great, and that you can help other players.

• Why do you think you are suitable for National Guard?: Because they are capable of teamwork and that can accomplish anything I asked.

• What do you think National Guard deal?: National Guard is in charge of protecting citizens, catching robber and visits and other things related to jail

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes.

• How much time do you spend with SA-MP, no AFK?: 5-8 hours

• How would you describe the reality?: I am a boy of 17 years from Tunisia, the job, able to work in a team. In his spare time playing in March eparte SA: MP CS and breakdance

Link to comment
Share on other sites

Nickname:AnDrEy1997

Level:15+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: de 4 luni

Varsta reala:17 ani

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Conturi anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): GSB-2 zile

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: GSB-2 zile

Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut o reclamatie!

Skill-uri la joburile secundare: Skill 4 Mechanic, la restu skill 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://tinypic.com/r/2chxpuq/5

Bara RPG stats: AnDrEy1997.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, chiar imi place lucrul in echipa!

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da, ii voi respecta!

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Bineinteles ca da!

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16:00-21:00

Ai mai fost in National Guard? Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am fost!

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru a avuta National Guard sa aimba mai multa eficenta!

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place cu ce se ocupa acest departament!

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu prinderea infractorilor! Acest departament se ocupa cu prinderea robberilor si cu pazirea inchisorii!

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da!

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproximativ 5-6 ore pe zi de luni pana vineri, sambata si duminica 10-11 ore

Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Anghel Andrei, sunt din Focsani si imi place mult sa joc SA:MP!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Alyn17

Level: 74+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani

Varsta reala: 19

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Conturi anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): In Vietnamese Boys de 8 ori (rank 1-3),Green Street Bloods de 5 ori(rank 1-2), Southern PimpS(rank 1), Verdant Family (rank 1), National Guard(rank 1), LsPd (rank 1), FBI (rank 1), The Tsar Bratva (rank 1), Red Dragon Triad, (rank 1), News Reporter(rank 1), LV Taxi (rank 1), School Instructors(rank 1-2), Southern pimps (rank 1).lv Pd - rank 1 el loco rank 2

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: LvPD - 3-4 zile nuj ca am primit ban.... aiurea

Motivul plecarii din ultima factiune: Am primit ban de la Kelton permanent dar sa dovedit ca nu am fost eu si am primit unban de la Bobo!

Skill-uri la joburile secundare: skill 5 detectiv, mechanic,news reporter, skill 3 arms, restu 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/71tuop0.jpg

Bara RPG stats: Alyn17.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: de luni pana vineri de la ora 13:00 pana la 00:00 iar sambata si duminica 3 -4 ore..

Ai mai fost in National Guard?Da

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Am primit ban si am facut cerere de demisie....

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este un departament foarte bun si imi place cu ce se ocupa!

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt potrivit pentru aceasta factiune deoarece sunt genul caruia ii place sa lucreze in echipa si sa ii ajute pe cei din jurul sau!

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National guard se ocupa cu ordinea in inchisoare, prinderea robberilor, protejeaza cetatenii

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore!

Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Alin,am 19 ani si sunt din Dragasani.Sunt un baiat muncitor, respectos,sociabil.Imi place sportul, sa ies cu prieteni la un suc, o bere, imi plac jocurile la PC mai ales SA:MP! in principal nu ma caracterizez las pe alti sa ma caracterizeze...

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

 

B1oS

Alyn17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cei respinsi:

 

wathik- you dont have skill 5 at detective , neither picture with that skill.

AnDrEy1997- Ai nevoie de skill 5 la detective, tu ai 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

 

Testele de intrare in National Guard se dau din:

 

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

 

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

 

National Guard recruteaza in continuare !!!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: RazvanyS

• Level: 59

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 18.11.2010 14:57

• Varsta reala:19 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3-Limbaj

• Nickname-uri anterioare: --

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Le spun dar nu in ordine ca nici eu nu le mai stiu: Paramedic-19zile,Green Street Blonds-2sapt,Vietnames Boys-28zile,LSPD-3luni,The Tsar Bratva-2luni, Red Dragon Triad-5 luni fara 4 zile,LSPD-3 luni si 4 zile,69 Pier Mobs-2 luni si 3 zile,SFPD-2 sapt,Taxi ls-2sapt,69 Pier Mobs-2luni.Am fost de mai multe ori in aceasi factiune,dar nu cred ca isi avea rostul sa le scriu iar,si iar.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Red Dragon Triad-2sapt.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Vreau sa intru intr-un departament( NG/LVPD/LSPD.)

• Skill-uri la joburile secundare: Detective,Car Mechanic-skill 5.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Stats+skill 1

• Bara RPG stats: razvanys.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval anume

• Ai mai fost in National Guard? Nu. Acum imi incerc sansa.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: --

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : In primul rand, imi place cu ce se ocupa acest departament, iar daca iti place ceva, faci totul cu drag. In al doilea rand, acest departament este unul complex si activ care cere o responsabilitate pe care nu multi sunt in stare sa o respecte. In concluzie, cred ca sunt potrivit aici, deoarece respect regulile pentru a fi membru Natioanal Guard, sunt activ, iar daca voi fi ales, nu va voi dezamagi.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cand spun National Guard, ma gandesc la rabdare, atentie, bun simt, respect, responsabilitate. Acestea ma caracterizeaza pe mine.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cei de rank 1 se ocupa cu administrarea jail-ului, cei de rank 2+ se ocupa de suspecti (arrest & kill), cei de rank 3+ trebuie sa ajute colegi cu Hunterul, (cand suspecti nu pot fi omorati sau au vehicul aerian) si va putea deschide toate celulele din jail, cei de rank 4+ fac parte din administrarea factiunii, cei de rank 5+ ajuta colegii cu Hydra, (in caz ca suspectii au vehicul aerian), se mai ocupa si cu administrare factiunii, iar cei de rank 6 ajuta liderul, tine sedinta cand acesta este plecat.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Sigur ca da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore

Link to comment
Share on other sites

Nickname: PyTu_Smk

Level: 31

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani.

Varsta reala: 15 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Nickname-uri anterioare: -

Conturi anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): 1. Tow Truck Company - Rank2(Mechanic) - Lider: ZuZu - Sublider =SOLDIER= - Durata: 28.02.2012 - 13.03.2012

 

2.The Barzini Family-Rank1(Picciotto)-Lider:Kaiac-Sublider ShaDyXxX-Durata:14.03.2012-06.05.2012 (X2).

 

 

3.The Cuneo Family-Rank1(Picciotto)-Lider:ShlomY-Sublider Cosmin_Dinamo-Durata:29.07.2012-17.08.2012.

 

4. National Guard-Rank1(Private)-Lider:dRE-Sublider Steficu-Durata:31.08.2012-14.09.2012.

 

5.The Stracci Family-Rank1(Picciotto)-Lider:Cristi-Sublider [F4L]Balon-Durata:15.09.2012-01.10.2012.

 

6.Fire & Medic Departament-Rank3(Paramedic in Charge)-Lider:uiDivo-Sublider Brunetta-Durata:04.10.2012-

 

26.11.2012.

 

7.National Guard-Rank2(Second Lieutenant)-Lider:mag1[c]-Sublider Speack[M.X]-Durata:26.11.2012-30.12.2012.

 

8.Taxi Cab Company-Rank1(Trainee)-Lider:Freddy.- Sublider (None)-Durata: 14.01.2013-27.01.2013.

 

9. The Corleone Family-Rank2(Soldato)-Lider:[F4L]Nielsen-Sublider Marco-Durata:08.02.2013.-28.02.2013.

 

10. Federal Bureau of Investigations-Rank1(Professional Staff)-Lider:ByFyDo-Sublider Inferno27-Durata:01.03.2013-21.03.2013.

 

11. National Guard-Rank1(Private)-Lider:[OC]only0ne-Sublider Rozay-Durata:24.06.2013-28.06.2013.

 

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: National Guard, 4 zile.

Motivul plecarii din ultima factiune: Era vara si eram mai tot timpul plecat, asa ca am zis sa nu tin locul ocupat degeaba.

Skill-uri la joburile secundare: Detective - 5, Mechanic - 3 iar restul 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Click.

Bara RPG stats: PyTu_smk.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval anume.

Ai mai fost in National Guard? Da.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Deoarece nu prea mai aveam timp.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este un departament bine organizat si imi place foarte mult cu ce se ocupa.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece stiu sa lucrez in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu administrarea jail-ului si cu suspectii de wanted 3+.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, ma numesc Roberto, am 15 ani, locuiesc in judetul Bucuresti, sunt un baiat istet, respectos, glumet( cand este cazul). Hobby-urile mele sunt SA:MP-ul, iesitul in oras cu prietenii si Basket-ul, imi place foarte mult munca in echipa dar si cea pe cont propriu. Poate ne vom cunoaste mai bine pe parcurs. Multumesc citirea aplicatiei mele.

Edited by South P Y T U
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

 

RazvanyS

PyTu_smk

 

 

 

 

 

 

Cei respinsi:

 

 

 

 

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

 

Testele de intrare in National Guard se dau din:

 

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

 

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

 

National Guard recruteaza in continuare !!!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Greet

Level: 65

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani.

Varsta reala: 18 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: Catalin_Diaz

Conturi anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Southern Pimps ( 1 ), Tsar Bratva ( 2 ), Red Dragon Triad ( 1 ), LSPD ( 2 ), FBI ( 2 ), NG ( 2 ), Verdant Family ( 1 ), Las Venturas Taxi ( 2 ), News Reporter ( 4 ), National Guard ( 1 ), SFPD ( 1 ), Las Venturas Taxi ( 1 ), LVPD ( 4 ), LSPD ( 2 ).

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: LSPD - 2 saptamani.

Motivul plecarii din ultima factiune: Cerere Demisie deoarece raportul era marit.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Mechanic, News Reporter.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/lpV395H.png

Bara RPG stats: Greet.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00 - 17:00 19:00 - 00:00, iar in weekend mai toata ziua.

Ai mai fost in National Guard? Da, am mai fost.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am iesit deoarece a trebuit sa fac o mica pauza.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa ma alatur unui departament, iar acesta mi se pare potrivit.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Eu cred ca sunt potrivit deoarece ma descurc la lucrul in echipa si sunt serios in tot ceea ce fac.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu infractorii cei mai periculosi si cu supravegherea inchisorii.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Catalin, am varsta de 18 ani si sunt din orasul Bucuresti. Sunt o persoana sociabila, amuzanta imi place sa glumesc cu prietenii mei si sa fie intotdeauna o atmosfera placuta. Nu suport oamenii mincinosi si ma integrez foarte repede.

Link to comment
Share on other sites

Wrong.. Sorry

Edited by Parisieno
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: iCSEM

• Level: 69

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4 ani.

• Varsta reala: 19 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Conturi anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paramedics - 1.-( 13.03.2011 15:04 - 27.03.2011 03:04)

Tsar bratva-2,3,2,2,2,1,2 . (05.04.2011 21:27 - 21.05.2011 21:43

21.05.2011 21:44 - 24.06.2011 13:45

17.12.2011 22:40 - 28.12.2011 12:00)

Pipms-5. ( 13.03.2012 22:09 - 29.06.2012 19:36 )

Green street. 1,2,1,1,1, ( 28.07.2011 17:01 - 06.08.2011 23:34

11.07.2012 19:38 - 29.07.2012 22:03

17.06.2013 13:59 - 21.06.2013 00:40

26.09.2013 18:31 - 02.10.2013 10:40

06.10.2013 23:45 - 08.10.2013 21:55

22.08.2012 19:08 - 22.09.2012 22:37

22.09.2012 23:31 - 02.10.2012 16:37

16.08.2013 01:18 - 23.09.2013 23:57 )

. El Loco cartel -2. ( 26.06.2013 11:30 - 09.08.2013 18:16)

Verdant-1. ( 29.06.2012 20:09 - 03.07.2012 15:12 )

Vietnamese-1. (10.10.2012 22:58 - 27.10.2012 21:16 )

RDT-1. (02.08.2012 18:14 - 10.08.2012 18:03)

Tow Truck Company-1,2,4,3. ( 04.11.2012 13:05 - 16.11.2012 20:49

17.11.2012 16:34 - 14.01.2013 11:24

16.01.2013 20:07 - 09.04.2013 20:59

11.04.2013 18:20 - 15.06.2013 16:45 )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Green Street Bloods – 2 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am demisionat. Numai stau in gang-uri cu aimeri. Vreau sa incerc ceva nou, NG cred ca este excact ce-mi doresc.

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv,Arms,Mechanic-5. Rob-4. Car`jacker-3.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/i...a8cs1/e77c265d/

• Bara RPG stats: icsem.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00 -20:00 23:00-04:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa incerc un departament, si cred ca National Guard e cel mai potrivit pentru mine.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca ma descurc la munca in echipa si sunt activ.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pazirea si mentinerea linistii in inchisoare si cei mai rau suspecti.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8+ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Buna ziua. Ma numesc Paul si am 19 ani. Locuiesc in orasul Suceava, un oras extrem de frumos, cu cele mai frumoasa fete. In timpu liber imi place sa ies pe afara, sa beau o bericica dar sa stau si la PC. Incerc sa fac sa am timp de toate. Sunt o fire glumeata si prietenoasa. Multumesc pentru timpu acordat.

Edited by BTD iCSEM SV
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

 

Greet

ICSEM

 

 

 

Cei respinsi:

 

 

 

 

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

 

Testele de intrare in National Guard se dau din:

 

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

 

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

 

National Guard recruteaza in continuare !!!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Funiest

Level: 40

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5 ani

Varsta reala: 16

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0

Nickname-uri anterioare: TheAce...

Conturi anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Ce apare pe RPG - LV taxi x2, TTC, News Reporters. Dar nu apar logourile mai vechi de 2011, am mai fost in FBI ( rank 3 ), LSPD, School Instructor. in FBI a fost peste 6 luni.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: LV taxi, aproape o luna.

Motivul plecarii din ultima factiune: Lider incapabil.

Skill-uri la joburile secundare: 5 detective, mechanic, news reporters.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

http://s12.postimg.o...d/sa_mp_005.png

Bara RPG stats:

Funiest.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: dupa ora 16 pana pe la 22, e nitel variabil in functie de teme.

Ai mai fost in National Guard? Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi place actiunea si doresc sa am parte de ea la un nivel mare.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Datorita experientei mele.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu prinderea criminalilor si pazitul jail-ului.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: peste 4 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma cheama Robert, am 16 ani, sunt fotograf,sunt ambitios, atent la detalii, sociabil si genul de persoana care cand spune o treaba o face.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: macabru

• Level: 47

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5 ani

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ( /ad aiurea )

• Nickname-uri anterioare: -

• Conturi anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Vietnamesse Boys ( 3 zile ) ; News Reporter ( 22 zile ) ; LV Taxi ( 16 zile ) ; Green Street Bloods ( 18 zile ) ; School Instructors ( 23 ore 59 minute ) ; Verdant Family ( 16 zile ) ; LV Taxi ( 5 zile ) ; Verdant Family ( 19 Zile )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: LV Taxi 5 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Aveam probleme cu, calculatorul si nu mai puteam sa imi indeplinesc raportul saptamanal.

• Skill-uri la joburile secundare:

 

Detective - 5 News Reporter - 5

Lawyer - 1 Car Mechanic - 5

Whore - 5 Rob - 4

Drugs Dealer - 5 Arms Dealer - 3

Car Jacker - 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

http://postimg.org/image/s0nb6zmfb/

• Bara RPG stats:

macabru.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:30 - 23:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Caut de ceva timp o factiune in care sa ma asez si de mult sunt atras de departamente si de munca si cooperarea din departamente.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Datorita experientei, activitatii si seriozitatii mele.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea infractorilor si pazirea inchisorii.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat glumet, de treaba, sociabil, amuzant, cu pofta de viata si cu mari ambitii.

Edited by Young Maylay
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

 

 

 

 

 

Cei respinsi:

Funiest- Nu te pot accepta deoarece nu apari in loguri.

macabru- In toate factiunile in care ai fost n-ai reusit sa stai mai mult de 21-22 de zile.. In plus, n-ai rank 3+ intr-o alta factiune.

 

 

 

 

 

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

 

Testele de intrare in National Guard se dau din:

 

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

 

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

 

National Guard recruteaza in continuare !!!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Nutline

Level: 34.

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 26.02.2012.

Varsta reala: 16 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Nickname-uri anterioare: -

Conturi anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporter (5), The Corleone Family (1, 4), Tow Truck Company (1), News Reporter (4),El Loco Cartel (2), Avispa Rifa (2).

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Avispa Rifa - in jur de 3 saptamani.

Motivul plecarii din ultima factiune: Mi-am dat demisia pentru a intra aici, dar si pentru ca m-am saturat de mafii.

Skill-uri la joburile secundare: Detective, Mechanic, News Reporter - 5, Arms Dealer - 4.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/nqBKAt6.jpg

Bara RPG stats: NuTLine.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu prea am un interval anume, dar pe la 15:00 intru.

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : De cand joc, mi s-a parut ca National Guard este un departament frumos.. as vrea sa fac parte acum din el daca la inceput nu am putut.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa cooperez, sunt serios cand fac ceva, ma adaptez repede.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu infractori si pastreaza ordinea si linistea in inchisoare.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Nu stiu... cam 3-4 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Sebi, am 16 ani locuiesc in Judetul Suceava, in orasul Suceava... pot spune ca sunt o fire glumeata, imi place sa ies cu prietenii si sa comunic..

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.