Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nume in joc:Deejay.Dany

Level:19

Varsta(reala):16 .

Sex (masculin / feminin) :Masculin.

De cat timp jucati pe server? :4-5 luni cu pauze.

Factiuni precedente :Taxi LS-rank 1 , Green Street Bloods rank 1 (wipe)

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Wipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 1 ( Taxi LS,Green Street Bloods ).

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa ajut aceasta factiune cu tot ce se poate.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitman Agency se ocupa cu /contract [player/id] suma .

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:NU

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :6-7 ore

Nickname-uri anterioare :Nu am avut

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/NeRRtHc

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am avut.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? :Multumesc pentru timpul acordat.

Edited by DeejayDany
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: hYYz.KyK

Level: 34.

Varsta(reala): 16.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : De 1 an si ceva.

Factiuni precedente : Green Street Bloods.

The Cuneo Family

The Paterno Family

El Loco Cartel

69 Pier Mobs

The Tsar Bratva

Rank-ul ultimei factiuni : 6

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Sa ales alt si lider si sa dat wipe

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6 - Green Street Bloods.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? :Deoarece este o factiune frumoasa,in care toti membrii sunt prietenosi si in primul rand respectuosi si te ajuta mereu cand ai nevoie de ajutor si pentru ca doresc sa ajut aceasta factiune cu tot ce pot.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea oamenilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 12-13 ore.

Nickname-uri anterioare : Katalynos

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/YhlevMo.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3. ad aiurea

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : -

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Nu am.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Magnum

Level: 40

Varsta (reala): 16

Sex (masculin / feminin): Masculin

De cat timp jucati pe server?: 1 an si 4 luni.

Factiuni precedente: Fire & Medic Dept., Stracci Family, Tow Truck Company si Red Dragon Triad.

Rank-ul ultimei factiuni: Red Dragon Triad (rank 4).

Motivul pentru care ati parasit / ati fost demisi din fosta factiune: M-am retras momentan din lumea gang-urilor.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Stracci Family (rank 6)

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Deoarece nu esti pus sub "presiune", nu te enervezi aiurea, ai ce discuta cu niste oameni de nota 11 si vreau sa devin si eu macar o data Hitman.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Se ocupa cu asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Depinde de zi: in timpu saptamanii 2 ore, in weekend 4-5.

Nickname-uri anterioare: -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn-uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Pentru auto-clicker din cauza unei greseli ale mele. Am uitat game-pad-ul in PC cand m-am intors de la FIFA, am mers la toaleta, caracterul era in jail si a inceput sa alerge singur. Nu am avut ce sa ii reprosez lui Klaudiu; Greseala s-a platit, se plateste si se va plati mereu.

Esti pe BlackList-ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: -

Alte precizari?: Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: wHolica.

Level: 21.

Varsta(reala): 16.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : De 1 AN

Factiuni precedente : Green Street Bloods , 69 Pier Mobs

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Sa dat wipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 3 - 69 Pier Mobs

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Deoarece este o factiune frumoasa,in care toti membrii sunt prietenosi si in primul rand respectuosi si te ajuta mereu cand ai nevoie de ajutor si pentru ca doresc sa ajut aceasta factiune cu tot ce pot.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu ``asasinarea playerilor``.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 11-12 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/Dm9iRze , http://imgur.com/Rz9Wv67

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : -

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Nu am.

Edited by C o k e
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: PiTyK

Level: 52 +

Varsta(reala): 15 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Noiembrie 2010.

Factiuni precedente : Taxi Cab Company x7, News Reporter x2, Tow Truck Company x2, Fire & Medic Departament x1, School Instructor x2, The Paterno Family x1, The Barzini Family x2, The Stracci Family x3, The Cuneo Family x1, The Tattaglia Family x1, The Corleone Family x1, San Fierro Police Departament x1.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am depus demisia deoarece vroiam sa ajung in Hitmen Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 Taxi Cab Company, Fire&Medic Departament, School Instructor, The Stracci Family, The Corleone Family, The Barzini Family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece imi place foarte mult cu ce se ocupa aceasta factiune si imi doresc de foarte mult timp sa intru aici, sper sa am sanse.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea intr-un mod cat mai silentios a jucatorilor pentru o suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore

Nickname-uri anterioare : Nu am avut altele.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click here.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am fost banat.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc timpului acordat citirii aplicatiei mele.

Edited by PiTy K
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: MiLLioneR

Level: 21+

Varsta(reala): 15 ani.

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 10 Luni.

Factiuni precedente : The Barzini family,The Tattaglia family, Red Dragon triad

Rank-ul ultimei factiuni : 3-Red Dragon Triad.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Sa mai incerc si alt ceva.M-am plictisit de mafie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Red Dragon Traid-3

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune buna cu un lider de nota 10+, Vreau sa ma alatur aici pentru a deveni un himan bun .

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu Contracte.

Sti regulileHitman Agencysi ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :Nu.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7/8

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/je7gh0wqz/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 DM aiurea

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da(DM,c-bug)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc pentru atentia acordata.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Nicu_Apetrei

Level: 47+

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproape 2 ani. ( 11 Septembrie 2011 )

Factiuni precedente : The Tsar Bratva, Red Dragon Triad, Green Street Bloods, Fire&Medic Departament, School Instructor, Red Dragon Triad, F.B.I., LS Police Departament, Green Street Bloods, Las Venturas Taxi, F.B.I., The Tsar Bratva, Tow Truck Company, Las Venturas Taxi, F.B.I., Mayor.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 6.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : S-a terminat mandatul.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Mayor rank 6.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este o factiune deosebita in care toti vor sa intre si imi place cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu omorarea persoanelor in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/5v0yfmyuf/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Doar de AdmBot x3 wrong password.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Radu zi o rugaciune.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: WeezeL

Level: 79

Varsta(reala): 21 ani.

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : Sa fie mai mult de 4 ani.

Factiuni precedente : The Barzini family,The Tattaglia family, TTC , FBI, News Reporter , Cuneo

Rank-ul ultimei factiuni : Din cate imi amintesc rank 2 TTC

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Un nou inceput pe Rpg2 ca admin si nu aveam timp.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Tattaglia rank 5

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune foarte frumoasa, bine organizata, membri de treaba.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu rezolvarea contractelor pentru anumite sume de bani.

Sti regulileHitman Agencysi ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :Nu.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8-10

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/90p7mpxkf/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: D.Andrei

Level: 22.

Varsta(reala): Varsta reala 17 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : De cand m-am apucat joc pe server,

Factiuni precedente : Toate.

Rank-ul ultimei factiuni : 7.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : M-am lasat de sa-mp, s-au sa-mpul ma lasat pe mine, nu stiu sigur.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6-Civilian

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca are nevoie de tot ajutorul meu.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Pai cu ce sa se ocupe.. DM aiurea DB tot tacamul, glumesc, executa contracte cu iscusinta maxima si in silent mode

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Nu, am incercat, dar cand am trecut de titlu mi s-a stins calculatorul.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Observ din caracterul liderului ca glumele nu isi au rostul.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Da.

Ai mai fost membru Hitman : Da, cu un an inainte sa se deschida b-zone.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Pai, ma dat liderul afara ca cica eram prea serios.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Aproape 5 minute.

Nickname-uri anterioare : Da.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Daca am probleme chem baietii, dau un telefon vin 3 masini.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? D@

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: radule, click aici

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 5/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, degeaba.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Da ca am bagat lama intr-un Hitman

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Nu dau banii pe prostii.

Alte precizari? : Radu sper ca te amuzi la aceasta cerere si apreciezi sinceritatea.

Edited by D Andrei
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [NazisT]Speack

Level: 53

Varsta(reala): 17 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproximativ 3 ani

Factiuni precedente : Taxi Cab Company, The Tattaglia Family, National Guard, Green Street Bloods

Rank-ul ultimei factiuni : Green Street Bloods-rank 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : S-a dat wipe

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6-National Guard

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o agentie serioasa si consinder ca aici este locul meu

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Executarea unui player pe o anumita suma de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da! Nu doar o singura data

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost membru Hitman

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 ore

Nickname-uri anterioare : Speack[M.x]

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : O singura data, la level mic. (am dat /q cand mi-a furat masina)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur

Alte precizari? : Niemand über dem Gesetz steht ... und ich bin das Gesetz

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [rTn]Jocker

Level: 29 +

Varsta(reala): 26

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 an si 2 luni

Factiuni precedente : Barzini Family , National Guard , Tattaglia Family x 3 , Verdant Family x 2

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Demisie ( asteptam sa deschideti aplicatiile )

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 2 ( Tattaglia si Verdant )

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place cu ce se ocupa si imi place sa vanez playeri

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Este o agentie de asasini , se ocupa cu urmarirea si uciderea playerilor

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore

Nickname-uri anterioare : Jockeras

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://img801.imageshack.us/img801/7489/samp134lb.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0 / 3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da ( am facut prostia de a fugi de politie si am luat ban pentru comportament non-rp )

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: RamireS.

Level: 64

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Octombrie 2009

Factiuni precedente :

Hitman Agency - Rank 2 - Woozie

Hitman Agency - Rank 2 - Gabb

Federal Bureau of Investigation - Rank 2 - Lider Klaudiu

The Stracci Family - Rank 2 - Lider Anthony. & EduscaOO

The Corleone Family - Rank 3 - Spawn

The Tattaglia Family - Rank 3 - Lider Kip.

Federal Bureau of Investigation - Rank 3 - Lider Lorant

The Tattaglia Family - Rank 3 - Lider Dr.Carter

The Stracci Family - Rank 3 - Lider Jack.

National Guard - Rank 3 - Lider Ciupanezu

The Corleone Family - Rank 3 - Edusca00

Tow Truck Company - Rank 4 - Lider [F4L]Balon

The Paterno Family - Rank 4 - Lider Zanu

The Paterno Family - Rank 5 - Lider Ecs7azy

The Paterno Family - Rank 5 - Lider riZea

Tow Truck Company- Rank 5- Lider Tohaneanu

Tow Truck Company - Rank 6 - Lider TohaNeaNu.

The Corleone Family - Rank 6 - Lider Edusca00

National Guard - Rank 6 - Lider Ciupanezu

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 5 Southern Pimps

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : wipe

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : National Guard - rank6, Tow Truck Company Rank6 , The Corleone Family Rank 6

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : E printre singurele factiuni in care ai ce face tot timpul.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Efectuarea contractelor cat mai silentios.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul ? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: N-am avut.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu mai stiu exact

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore

Nickname-uri anterioare : Toretto.Corleone, BadDarck

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Absolut.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Categoric.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/s4pVyIl.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da ( comportament non rp)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Succes tuturor

Retrag, imi cer scuze Radu

P.S Nu merge edit.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Stephano.Collins

Level: 40+

Varsta(reala): 19 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server?: 01 4 2010

Factiuni precedente :

:Taxi(2)

Fireman/Paramedic (4)

NewsReporter (3)

Tattaglia(1)

Paterno(3)

Stracci(2)

National Guard (1)

Federal Bureau Investigation (2)

The Corleone Family (6)

Police Departament (1)

Avispa Riffa (2)

Rank-ul ultimei factiuni : Avispa Rifa - Rank 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu aveam timp din cauza scolii.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : The Corleone Family-rank 6

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa vad ceva cu adevarat bun.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/6i14Phd.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc.

Edited by Collins
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [mR].HunTeR

Level: 48

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : De un an si ceva.

Factiuni precedente : The Barzini Family, The Tattaglia Family, Green Street Bloods, Red Dragon Triad

Rank-ul ultimei factiuni : Red Dragon Triad - Rank 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am iesit pentru ca m-am plictisit de mafii.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 - The Tattaglia Family

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca este o agentie serioasa cu membrii de treaba.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu tot ce pot in special rezolvarea contractelor.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 ore

Nickname-uri anterioare : DanyGoodBoy

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: CLICK

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, o zi pentru abuz de /repair la rob.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [GF]Jimby

Level: 57

Varsta(reala): 24

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 an jumate

Factiuni precedente : The Corleone Family , The Tattaglia Family , The Paterno Family , The Stracci Family , Taxi Cab Company , Paramedic Departament

Rank-ul ultimei factiuni : [ Rank 4]

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Pentru a incerca Hitman Agency

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Taxi Cab Company si Paramedic Departament - [ Rank 4]

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca este o Agentie frumoasa cu lider si membri super de treaba si se ocupa cu ceva unic ..

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am fost hitman

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore pe zii si toata noaptea

Nickname-uri anterioare : -----

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/5ru22ql85/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0 / 3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da , Comportament non-rp

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc !!

Edited by GF Jimby
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: RoBBBy

Level: 31

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 10 luni

Factiuni precedente : Taxi Cab Company , School Instructors si F.B.I.

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu prea mai aveam timp de raport + ca intervenisera niste probleme personale pe atunci.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 4 - School Instructors

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune respectata si serioasa , la fel si membrii , imi place cu ce se ocupa si in plus as vrea sa incerc o experienta noua.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea anumitor jucatori in schimbul unei sume variate de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da !

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu am fost.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 , depinde de timpul liber.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/Pac87p6.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da , comportament non-rp.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc anticipat si mult noroc tuturor !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Sedativ

Level: 40

Varsta(reala): 17 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : De aproximativ 3 ani.

Factiuni precedente : Tow Truck Company, The Paterno Family (x3), The Corleone Family, Fire and Medic Departament, The Tattaglia Family (x3), School Instructor, The Stracci Family, Taxi Cab Company (x3), FBI- rank1. The Barzini Family (x2), News Reporter, Avispa Rifa, LVPD.

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit LVPD deoarece nu mai aveam timp de SA:MP, din cauza scolii.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank3 in News Reporter.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi doresc sa ma alatur acestei agentii deoarece imi place cu ce se ocupa si consider ca sunt capabil sa indeplinesc un contract asa cum trebuie.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Consider ca aceasta agentie se ocupa cu asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da, desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : In jur de 5-6 ore.

Nickname-uri anterioare : Zekko

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: sa_mp_042.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Nu am niciun warn.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, am luat o singura data ban, pentru o zi. (Comportament Non-RP). Eram la war si, din neatentie si din graba, am intrat in casa sa iau heal, fara sa-mi dau seama ca sunt atacat de catre adversari.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt pe niciun BlackList.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, dar nu este cazul.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat, iar in cazul in care voi fii acceptat, promit sa nu va dezamagesc.

Edited by Sedativ
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: waNNa.Fly

Level: 66

Varsta(reala): 19 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 2 ani +

Factiuni precedente : Tow Truck Company, The Paterno Family , The Corleone Family, The Cuneo Family

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit The Cuneo Family - m-am lasat de samp

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Tow Truck Company - lider si sublider

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Consider eu ca e cea mai importanta factiune de pe server.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Consider ca aceasta agentie se ocupa cu asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : In jur de 5-6 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/3uuxy0xyt/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 - limbaj

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da,o singura data , suicide on wanted.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: mTy.

Level: 35

Varsta(reala): 15 ani.

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani.

Factiuni precedente: Tow Truck Company ( 4, 3 ), Green Street Bloods ( 5 ).

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 5 - Green Street Bloods

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Imi pierise chefu' de war-uri cu atatia aimeri.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Green Street Bloods - 5

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Imi place.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea playerilor contra unei sume de bani.

Sti regulileHitman Agencysi ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Nu.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 5 ore.

Nickname-uri anterioare: -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/vywg448jn/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Da( L-am facut pe Teylo pupincurist si am luat ban 7 zile ... ).

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari?: Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: mecmar0

Level: 30

Varsta(reala): 18 ani.

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani si cateva luni.

Factiuni precedente: -

Rank-ul ultimei factiuni : -

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: -

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : -

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Imi place.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea playerilor.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Nu.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 6 ore.

Nickname-uri anterioare: -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/FjiZY4N.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Da, limbaj vulgar.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari?: Multumesc, si...sper ca o sa fiu acceptat !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Estrada

Level: 53

Varsta(reala): 22

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : De 2 ani.

Factiuni precedente : The Barzini Family, The Tattaglia Family, The Stracci Family,National Guard,The Paterno Family,Tow Truck Company,School Instructor

Rank-ul ultimei factiuni : School Instructor Rank 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am iesit pentru ca aveam niste colegi cu care nu ma intelegeam si am preferat sa ies.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : School Instructor,The Stracci Family,The Barzini Family Rank 2

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca este o agentie serioasa si m-a atras inca de cand am intrat prima data pe server,in plus am si prieteni aici.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea unor persoane contra unei sume de bani si rezolvarea contractelor cat mai bine.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 ore

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/rb29hbkrh/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 Mi-am iesit odata din fire si am injurat un player.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da.M-a filmat cineva cand ma bateam cu un prieten.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:Deejay.Dany

Level:19

Varsta(reala):16 .

Sex (masculin / feminin) :Masculin.

De cat timp jucati pe server? :4-5 luni cu pauze.

Factiuni precedente :Taxi LS-rank 1 , Green Street Bloods rank 1 (wipe)

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Wipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 1 ( Taxi LS,Green Street Bloods ).

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa ajut aceasta factiune cu tot ce se poate.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitman Agency se ocupa cu /contract [player/id] suma .

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:NU

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :6-7 ore

Nickname-uri anterioare :Nu am avut

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/NeRRtHc

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am avut.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? :Multumesc pentru timpul acordat.

retrag scuze radu

Nu merge sa dau edit

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Bladesttar

Level: 30 [825/118]

Varsta(reala): 16 ani.

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 an si 10 luni

Factiuni precedente:Fire & Medic Department - Rank 1 , The Stracci Family - Rank 1 , Tow Truck Company - Rank 1 si 5 , Federal Bureau of Investigations - Rank 5 , The Tattaglia Family - Rank 1 , Los Santos Police Department - Rank 1

Rank-ul ultimei factiuni : Los Santos Police Department - Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am avut niste probleme , credeam ca dureaza mai mult , dar m-am inselat.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Tow Truck Company - Rank 5 si Federal Bureau of Investigations - Rank 5

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Imi place mult factiune si imi doresc mult sa fac parte din aceasta agentie.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Omorarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: De la 5 ore in sus.

Nickname-uri anterioare: -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/tRNkQgx.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 1/3. (Am jignit un jucator cand aveam level mic.)

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari?:Multumesc!

Edited by bLadEsTTar
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [bTD]BurN.

Level: 50

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproape 2 ani.

Factiuni precedente :

* School Instructor

* The Tattaglia Family

* Fire & Medic Departament

* The Cuneo Family

*The Paterno Family

*The Stracci Family

* Fire & Medic Departament

* National Guard

* Police Departament

* The Corleone Family

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 4

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : As dori sa intru in Hitmen Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : LSPD - rank 4

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este una din cele mai respectate factiuni, si de cand am intrat server am vrut sa ma alatur voua.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu omorarea persoanelor in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 ore.

Nickname-uri anterioare : Mr.Daniel95

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/6xod2y6et/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, am acumulat 3/3 warns.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc.

Edited by BTD BurN
Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.