Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: quBix1

  • Level: 20

Rank: 3

Vechime:2 luni +

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am luat LS+ nu prea mai am timp si sapt asta n-am facut nimic..

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: nu e nevoie

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O parere buna, a fost o experienta placuta !

Alte precizari?: Imi pare rau ca am fost useless la unele waruri :( ..Blacky multa bafta in continuare !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: SHEiKH.

  • Level: 17

Rank: 1

Vechime: 15 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: E foarte greu fara un m4 la war sau macar ak47, o sa mai intru in mafii dupa ce fac skill 5 la arms dealer.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Cea mai buna mafie din LS.

Alte precizari?: Bafta !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Smeagol

  • Level: 29

Rank: 4

Vechime: 5 luni fara o saptamana

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: LS NEGRU. Cred ca mi-am terminat treaba aici, nu mai are rost sa raman ... vreau sa incerc si altceva.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu e cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte frumos, unic, de neinlocuit.

Alte precizari?: Blacky esti baiat bun :) iti urez succes pe viitor. Si tin sa-i multumesc lui Asqwe pentru sansa acordata.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Skrill3x

  • Level: 22

Rank: 1 , trebuia 2 .

Vechime: 14 zile .

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: S-a spart gasca , Blacky , prietenul meu cam cel mai bun lasa liderul ( stiu ca o sa citesti asta ) , fara el eu ies .

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da , dar nu este cazul .

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Super , pacat ca tu lasi liderul ( blacky ) si ca iese din mafie gasca mea .

Alte precizari?: Succes mult VERDANT !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: dRE

  • Level: 129

Rank: 2

Vechime: 15 zile .

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: E plictiseala.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost o factiune foarte puterinca.

Alte precizari?: Bafta in continuare!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Salamanderz0r

  • Level: 23

Rank: 2

Vechime: 3 saptamani si ceva

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Mi-am cam terminat treaba , LS negru , as vrea sa incerc ceva nou

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da , dar nu e cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Frumos

Alte precizari?: Experienta frumoasa !

Edited by s1nCr0n
Link to comment
Share on other sites

Nick: Blacky07

Level: 49

Rank: 5

Vechime: 9 luni

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Te las pe tine sa te ocupi de mafie.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu cred ca e cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Best gang 4 ever.

Alte precizari?: Nu stau sa scriu acatiste.. pe parcursul acestor 9 luni am intalnit oameni minunati, am dus mafia de la 0 turfs la 27, respect tuturor pentru asta. Zync ai grija de lider si sper ca vei fi un lider mai bun ca mine.

V-am spus mai multe pe la discutii :*

#Remember Capo Crimini Blacky07.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: SHEiKH.
  • Level: 17
  • Rank: 1
  • Vechime: 15 zile
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: E foarte greu fara un m4 la war sau macar ak47, o sa mai intru in mafii dupa ce fac skill 5 la arms dealer.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Cea mai buna mafie din LS.
  • Alte precizari?: Bafta !

retrag, raman in factiune.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: dppsamo

  • Level: 30

Rank: 5

Vechime: 8 luni :)

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ls negru :)

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte bine

Alte precizari?: Bafta cu mafia.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Nikola_Jokic

  • Level: 70

Rank: 2

Vechime: 2 weeks +

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: I want to try in other faction, and don't have enough time for wars.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Yes

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Poor organization was, it might will be better now.

Alte precizari?: Thanks for the chanse! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Crew

  • Level: 77

Rank: 2

Vechime: 2 sapt +

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: S-a schimbat conducerea

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Unul dintre cele mai frumoase ganguri.

Alte precizari?: Nu.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: RoberT.[ZEW]
  • Level: 80
  • Rank: 2
  • Vechime: 25 de zile.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ma introc intr-un departament | Am venit cand mai chemat, dar rupi inactivitatea, mai multe chestii.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte tare in unele clipe.
  • Alte precizari?: Poate faci si tu efortul sa intri pe forum si sa-mi accepti cererea de data asta.

 

@@zYnc ^^^

Edited by BOMBARDIER ZEW RoberT
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: LorD.Camorra

  • Level: 51

Rank: 2

Vechime: 2 sapt +

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: De ce nu?

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Cativa copii care strica totul.

Alte precizari?: Nu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.