Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: HofyMan

  • Level: 60

Rank: 1

Vechime: 16 zile .

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu reusesc sa intru in acest colectiv .

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da .

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: - Nu imi pot face o parere in doar 2 saptamani .

Alte precizari?: Succest Tantu in tot ceea ce iti propui .

Link to comment
Share on other sites

@ymoc, Ai avut demisie acceptata dar asta nu inseamna ca trebuie sa injuri, ai fost demis cu 3/3 FW.

@qpDaNNy xSteave, Ai luat ban, nu ai voie sa faci cerere de demisie, ai fost demis cu 60/60 FP.

@Tovarasu SeBii, Ai retras.

@Deejay LoliKosS, Demisie acceptata.

@HofyMan, Demisie acceptata.

@Justice69, Ai retras.

 

Edited by TanTu ToV
Link to comment
Share on other sites

Nick:GDOG
Level: 10
Rank: 1
Vechime: 5 zile
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Nu are rost cu așa membrii în care...
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Da
Alte precizari?: Baftă !

 

Edited by Tovarasu SeBii
Link to comment
Share on other sites

Nick: Kenan din ToV

Level: 51

Rank: 2

Vechime: 2 sapt+

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Pe scurt, merg in SP.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost ok.

Alte precizari?: Salutari!

Link to comment
Share on other sites

Nick: AdRiaNN
Level: 95
Rank: 1
Vechime: O saptamana?
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Timpul nu imi mai permite sa joc.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Frumos
Alte precizari?: Succes!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Mr.CraZy.

  • Level: 40

Rank: 2

Vechime: mare

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Kenan

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Kenan e noob mare

Alte precizari?: kenan e codat

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kenan din ToV

Level: 51

Rank: 2

Vechime: 2 sapt+

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Pe scurt, merg in SP.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost ok.

Alte precizari?: Salutari!

Retrag momentan.

Link to comment
Share on other sites

Nick: .BeeTee7[ToV]
Level: 41
Rank: Piccitto (1)
Vechime: Doua saptamani.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Merg in 69 Pier Mobs.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: E o factiune de nota 10.
Alte precizari?: Multumesc pentru sansa, TanTu.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kenan din ToV

Level: 51

Rank: 2

Vechime: 2 sapt+

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Pe scurt, merg in SP.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost ok.

Alte precizari?: Salutari!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: BMWpoweR[ToV]

  • Level: 60

Rank: 2

Vechime: 2 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa ma reintorc intr un departament acolo imi este locul

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -

Alte precizari?: Multumesc tantu pentru sansa acordata

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: Lilisor22
Level: 30
Rank: 2
Vechime: O luna jumate.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu imi place cand vad cum cineva isi bate joc ce cei care nu merita.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu.
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Este o adunatura de oameni, nu este o echipa. Intradevar sunt cateva persoane care merita atentie, pacat ca se pierd printre celelalte.
Alte precizari?: Pacat ca am ajutat atat pentru nimic.
Poftim, putin din ce am facut. Restul sunt pe RPG.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Tody
Level: 48
Rank: 6
Vechime: 11 luni si 6 zile
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai sunt dorit aici.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost ok.
Alte precizari?: Bafta tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.