Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick: Pharelll

Level: 58

Rank: 5

Vechime: 4luni.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Vreau sa merg undeva unde pot avea sansa...aici numai are rost.. :) mi-a parut bine..sunt de atata timp si am trecut prin toate rank-urile...

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Nu

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Buna.

Alte precizari?: Succes.

Vicario/Consigliere Pharell

 

Pharell- Demisie acceptata, bafta in continuare, toti plecati cand nu aveti sanse la sublider...

Link to comment
Share on other sites

Nick: AskewOne

Level: 22

Rank: 4 / 3

Vechime: Aproximativ 5 luni.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: De smecher.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Am de ales?

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Buna.

Alte precizari?: Pharell nu vorbea prostii. Bafta multa tuturor. Veti avea nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Nick: AskewOne

Level: 22

Rank: 4 / 3

Vechime: Aproximativ 5 luni.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: De smecher.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Am de ales?

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Buna.

Alte precizari?: Pharell nu vorbea prostii. Bafta multa tuturor. Veti avea nevoie.

 

Askewone, bafta in continuare, demisie acceptata

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: kabiX
  • Level: 16+
  • Rank: 1
  • Vechime: 4 zile.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu imi gasesc locul aici, + alte motive.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -
  • Alte precizari?: Bafta, astept /uninvite mai repede !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: RubbA
  • Level: 16+
  • Rank: 1
  • Vechime: 4 zile.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu am reusit sa ma acomodez si nu imi place cum e organizata factiunea.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Raduku cand vii sa iti impui autoritatea si incearca sa vii la waruri ca atunci cand nu esti nici tu nici andreiy iese o invalmaseala totala.
  • Alte precizari?: Bafta.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: kabiX
  • Level: 16+
  • Rank: 1
  • Vechime: 4 zile.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu imi gasesc locul aici, + alte motive.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -
  • Alte precizari?: Bafta, astept /uninvite mai repede !

Kabix demisie acceptata, bafta in continuare, fp 60 :)

 

  • Nick: RubbA
  • Level: 16+
  • Rank: 1
  • Vechime: 4 zile.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu am reusit sa ma acomodez si nu imi place cum e organizata factiunea.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Raduku cand vii sa iti impui autoritatea si incearca sa vii la waruri ca atunci cand nu esti nici tu nici andreiy iese o invalmaseala totala.
  • Alte precizari?: Bafta.

RubbA bafta in continuare, demisie acceptata, nu ai doua saptamani asa ca vei primi FP 60

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: NixToN
  • Level: 31
  • Rank: Picciotto
  • Vechime: 2 saptamani
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu prea am timp de war-uri si de antrenamente.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -
  • Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: NixToN
  • Level: 31
  • Rank: Picciotto
  • Vechime: 2 saptamani
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu prea am timp de war-uri si de antrenamente.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -
  • Alte precizari?: -

 

Nixton demisie acceptata, bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: RainMan.
  • Level: 36
  • Rank: 1
  • Vechime: 2 saptamani
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc altceva
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Primele zile sub conducerea lu rieker, au fost cele mai frumoase, dupa ce a venit raduku la conducere, la war'uri nu am intalnit pic de organizare... succes pe viitor
  • Alte precizari?: nu am

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: RainMan.
  • Level: 36
  • Rank: 1
  • Vechime: 2 saptamani
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc altceva
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Primele zile sub conducerea lu rieker, au fost cele mai frumoase, dupa ce a venit raduku la conducere, la war'uri nu am intalnit pic de organizare... succes pe viitor
  • Alte precizari?: nu am

Rainman.-Demisie acceptata, bafta in continuare

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: TaTaie
  • Level: 50
  • Rank: 1
  • Vechime: 2 saptamani
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu m-am acomodat, vreau sa incerc si altceva.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -
  • Alte precizari?: Bafta.

Edited by x TaTaie x
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Vinnie
  • Level: 111
  • Rank: 1
  • Vechime: doua saptamani
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: nu ma mai atrage factiunea si nici nu am timp de waruri
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: am doua saptamani
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: deocamdata nu este un grup unit, daca ar fi un grup unit s-ar face multe
  • Alte precizari?: decizia este definitiva, succes in continuare

Edited by Vinnie
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: EleMenTalL
  • Level: 69
  • Rank: Picciotto
  • Vechime: 2 saptamani
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Cu asemenea ore de war imi e imposibil sa ajung la ele.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Multi copchii pe samp.
  • Alte precizari?: Succes Raduku. ma bucur pentru tine.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [mR].DaNNy
  • Level: 32
  • Rank: Sgarrista(3)
  • Vechime: 3 luni jumate
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am stat destul.Asa mi-a fost norocul,si nu am rabdarea necesara.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Destul de buna..poate reusiti sa va ridicati si sa luati LS-ul.
  • Alte precizari?: Bafta multa Raduku.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [mR].DaNNy
  • Level: 32
  • Rank: Sgarrista(3)
  • Vechime: 3 luni jumate
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am stat destul.Asa mi-a fost norocul,si nu am rabdarea necesara.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Destul de buna..poate reusiti sa va ridicati si sa luati LS-ul.
  • Alte precizari?: Bafta multa Raduku.

 

Demisie acceptata, bafta in continuare [mr].danny

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: sKillz
  • Level: 81
  • Rank: 5
  • Vechime: 24.03.2013 - 17,07,2013
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau să încerc și altceva.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Nu este cazul
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una bună. Vă urez baftă Raducu și Andrei și mi-a făcut plăcere să lucrez alături de voi.
  • Alte precizari?: Salut. Poate ne mai revedem

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Cicerone
  • Level: 21
  • Rank: 1
  • Vechime: 2 sapt
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc ceva mai puternic
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Am o parere foarte buna
  • Alte precizari?: Bafta!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Cicerone
  • Level: 21
  • Rank: 1
  • Vechime: 2 sapt
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc ceva mai puternic
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Am o parere foarte buna
  • Alte precizari?: Bafta!

 

Cicerone, demisie acceptata, nu ai luat rank :o3

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.